שתף קטע נבחר

מנכ"ל חדש לחברת כרטיסי האשראי ישראכרט

רונן שטיין מונה למנכ"ל חברת כרטיסי האשראי הגדולה בישראל, הנמצאת בבעלות בנק הפועלים. שטיין ששימש בחמש השנים האחרונות כמנהל אגף בנקאות קמעונאית בפועלים, יחליף את דב קוטלר שהודיע לפני כשבוע על פרישתו

דירקטוריון חברת כרטיסי האשראי ישראכרט מינה היום (ב') את רונן שטיין למנכ"ל החברה, במקומו של דב קוטלר.

 

שטיין (48) כיהן בחמש השנים האחרונות כמנהל האגף לבנקאות קמעונאית בבנק הפועלים. בתפקיד זה היה אחראי לניהול מערך 270 הסניפים של הבנק, בהם מועסקים כ-4,500 עובדים ומנהלים, והוביל בהצלחה יוזמות עסקיות מגוונות בתחום האשראי הצרכני והעסקי, גיוס לקוחות, שירות לקוחות ועוד.

 

ב-20 השנים האחרונות שימש רונן שטיין בתפקידים ביצועיים וניהוליים רבים בפועלים, הן במערך הסניפים והן בחטיבות הקמעונאית והעסקית. בשנים 2004-7 שימש כמנהל קווי הלקוחות של החטיבה הקמעונאית, ולאחר מכן כיהן שטיין כמנהל אזור ירושלים של בנק הפועלים.

 

רונן שטיין (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
רונן שטיין(צילום: סיון פרג')

שטיין נחשב בין המנהלים המוערכים בבנק הפועלים ובשנים האחרונות היה בין מובילי מימוש האסטרטגיה של הבנק בפיעולת בתחום העסקים הקטנים והבינוניים, בין הייתר בהרחבת הפריסה של הסניפים בחברה הערבית ובחברה החרדית.

 

שטיין, בעל תואר ראשון בכלכלה (מהאוניברסיטה העברית) ובעל תואר במשפטים (מהמרכז הבינתחומי הרצליה), נשוי ואב לשלושה, יחליף בתפקידו את דב קוטלר שהודיע לפני כשבוע על פרישתו מניהול חברת כרטיסי האשראי, לאחר 6 שנים בתפקיד. 

 

ישראכרט, הנמצאת בבעלות בנק הפועלים, היא חברת כרטיס האשראי הגדולה בישראל עם מחזור עסקאות שנתי של יותר מ-110 מיליארד שקל ויותר מ-4 מיליון כרטיסים. הרווח הנקי של החברה במחצית הראשונה של 2014 הסתכם ב-162 מיליון שקל.

 

בין האתגרים איתם יצטרך לתמודד המנכ"ל החדש - ההכבדה הרגולטורית מצד בנק ישראל והממונה על ההגבלים העסקיים,שחיקה ברווחיות וההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום התשלומים האלקטרוניים.

 

עם ההודעה על מינויו של שטיין למנכ"ל החברה אמרו ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים ודן קולר, יו"ר דירקטוריון "ישראכרט": "אנו מברכים את רונן שטיין על מינויו למנכ"ל 'ישראכרט'. רונן מביא עימו לחברה ידע מקצועי רב בתחומי הבנקאות, וניסיון ניהולי עשיר הכולל קשר בלתי אמצעי עם לקוחות עסקיים רבים. הוא הוביל בהצלחה תהליכים ושינויים, תוך הפגנת רגישות לצרכי העובדים והלקוחות. אנו מאחלים לו הצלחה ומשוכנעים כי בניהולו תמשיך 'ישראכרט' לצמוח ולשגשג".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים