שתף קטע נבחר

נכנסה לפרופורציות: ברבי במידות של נערה אמיתית

מידות הגוף הלא מציאותיות של בובת הברבי הרגיזו הרבה הורים במהלך השנים, שאפילו טענו שהיא מובילה לאנורקסיה. כעת יוצאת לשוק בובה חדשה, LAMMILY, הבנוייה מהיקפי גוף מציאותיים - ואפילו עודף משקל קל. "אני רוצה שילדות קטנות יחשבו פחות על איך הן נראות ויותר על מה שהן אוהבות", אומר היוצר שלה

אחרי שנים בהן שווקו בובות ברבי בעלות מידות גוף שאפילו לא קרובות למציאות - נולדה ברבי הנורמלית: מעצב גרפי מפיטסבורג עיצב את דמותה של הבובה הכוללת היקפי גוף מציאותיים יותר. בקרוב, הוא מבטיח - גם "קן הנורמלי".

  

<<כל החדשות, הטורים, המדריכים והכתבות בעמוד הפייסבוק של ynet הורים>>

 

"LAMMILY" הוא שמה של הבובה החדשה, אותה יצר המעצב ניקולאי לאם שביקש להעביר מסר כי "המציאות היא יפהפיה". הבובה החדשה, שכבר מכונה "ברבי הנורמלית", כוללת עודף משקל קל של כמה קילוגרמים נוספים בעיקר סביב הירכיים, ואפילו צלוליטיס. ערכת הבובה כוללת גם מדבקות המאפשרות להוסיף לה חצ'קונים, שומות, שריטות וסימני מתיחה, האופייניים לדיאטות יויו של עליה וירידה במשקל או לאחר הריונות.

 

 

בקרוב מתכוון המעצב גם לשווק את בן זוגה, "קן הנורמלי", שיהיה גם הוא עם עודף משקל וכרס קטנטנה, ואפילו יקריח מעט. המדבקות שיצורפו לקן המציאותי יכללו שיער בחזה וכתמי "לכלוך" על הגוף והבגדים.

 

לאם עצמו היה בילדותו נמוך ושמנמן. "הרעבתי את עצמי ועסקתי שעות בפיתוח הגוף כדי שיהיו לי ריבועים בבטן. בת דודתי, שהייתה אתלטית יפהפיה וחכמה, הייתה משוכנעת שהיא שמנה. נראיתי והרגשתי נורא, על כך שאנחנו מנסים להידמות לסטנדרט אחד".

בובת LAMMILY. מגיעה עם מדבקות צלוליטיס ()
בובת LAMMILY. מגיעה עם מדבקות צלוליטיס

 

"לא רק ילדים, אלא גם אנחנו המבוגרים מנסים לברוח מהמציאות באמצעות סרטים, משחקי וידאו ועיסוק בסמרטפונים כל היום", הוא מוסיף. "רציתי להראות שהחיים יפים והמציאות היא כל מה שיש לנו. אני רוצה שילדות קטנות יחשבו פחות על איך הן נראות ויותר על מה שהן אוהבות. ואם הבובה שלהן תיראה כמו כל אחת, הן לא תתמקדנה כל כך במראה".

  

לאם הצליח לגייס עד כה מעל חצי מיליון דולר לייצור המוני של הבובות, הרבה יותר מהיעד שלו, שהיה כחמישית מהסכום. הוא כבר מוצף ב-22 אלף הזמנות, ויחל במשלוח במהלך החודש.
 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בובת LAMMILY. מידות של נערה נורמלית
מומלצים