שתף קטע נבחר

חפשו אותם: 42 אלף פחים כתומים בארץ

מתחילת השנה נאספו יותר מ-4,000 טון פסולת בפחים הכתומים. בסרטון חדש של תאגיד המיחזור תמיר מנסים צעירים לקדם את מיחזור האריזות כחוויה משתלמת לכולם. צפו

כ-42 אלף פחים כתומים פרוסים ב-26 רשויות מקומיות מהגליל ועד אילת, שטח שבו חיים יותר ממיליון איש. כך עולה מנתוני תאגיד המיחזור תמיר, האחראי על הפח הכתום. מאז החל תהליך מיחזור האריזות, לפני כ-3 שנים, נאספו יותר מ-5,500 טונות. מתחילת השנה נאספו יותר מ-4,000 טונות פסולת אריזות.  

 

בסרטון חדש, שמנסה להעלות שוב את המודעות לחשיבות המיחזור, נראים צעירים שעושים כל שביכולתם כדי למחזר ומדגימים כי המיחזור יכול להיות גם חוויתי. 

  

כתבות נוספות בנושא מיחזור:

 

עם הרשויות שבהן פרוסים הפחים הכתומים נמנות בין השאר, ראשון לציון, שומרון, ירוחם, תל אביב-יפו, גבעתיים, נתניה, בת ים, הרצליה, חולון, גוש עציון, נתיבות, שפרעם, כרמיאל, גליל עליון ואילת. החודש הצטרפה לרשימה גם עיר חרדית ראשונה, מודיעין עילית. מנתוני תמיר עולה כי הרשות שממחזרת הכי הרבה אריזות היא מועצה אזורית עמק חפר.  

 

הצרכנים מתבקשים להשליך לפח כתום אריזות של מגוון מוצרים: אריזות מזון, שקיות פלסטיק, קופסאות שימורים, קרטוני משקאות וחלב, אריזות קרטון קטנות, אריזות של מוצרי טיפוח וניקיון ועוד.

 

תאגיד המיחזור תמיר הוקם בשנת 2011 כדי ליישם את חוק האריזות, לפיו יצרנים ויבואנים מממנים את הטיפול באריזות שהם מייצרים. גופים אלה שוכרים את שירותיו של התאגיד שמבצע עבורם את העבודה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות תאגיד המחזור תמיר
באדיבות תאגיד המחזור תמיר
מומלצים