שתף קטע נבחר

ציון לשבח לפרויקט היזמות של רשת "עמל"

"מרכז היזמות" שמכין את התיכוניסטים לשוק העבודה זכה להוקרה בוועידת האיחוד האירופי שנערכה באיטליה. המנכ"לית רוית דום: "זו גאווה לאומית לייצג את ישראל כמובילה בתחום היזמות"

הישג לרשת החינוך "עמל", אשר ייצגה את ישראל בוועידת האיחוד האירופי ליזמות בחינוך בטורינו, איטליה: הקרן האירופאית להדרכה של האיחוד (ETF) העניקה ציון לשבח והוקרה לפרויקט "מרכז היזמות" של הרשת, וציינה את השילוב בין לימודי ההעשרה והתרומה לקהילה.

 

את הפרויקט המדובר יזמה מנכ"לית "עמל", עו"ד רוית דום, ובמסגרתו תלמידים מצטיינים של הרשת לומדים ומתנסים בפיתוח אפליקציות ובחקר ביו-מד, כשהם מודרכים על ידי מנטורים בכירים מחברות מובילות כמו אפל, IBM וטבע.

 

"עמל" נבחרה לייצג את ישראל בוועידה לאחר שנציגי קרן ההדרכה האירופאית הקדימו וביקרו בישראל והתרשמו ממסגרות החינוך השונות.

מימין: מנהלת ביה"ס הרב תחומי למדעים ואמנויות בחדרה אילנה שטרנהל, נציג קרן ההדרכה של האיחוד האירופי, מנכ"לית עמל רוית דום ותומר מוזיקנט, תלמיד בחדרה ()
מימין: מנהלת ביה"ס הרב תחומי למדעים ואמנויות בחדרה אילנה שטרנהל, נציג קרן ההדרכה של האיחוד האירופי, מנכ"לית עמל רוית דום ותומר מוזיקנט, תלמיד בחדרה

דום אמרה לאחר הזכייה: "זהו כבוד גדול לייצג את ישראל באירוע מכונן שכזה, שבו הישגי הקידמה והיצירתיות של רשת עמל זוכים להכרה משמעותית על ידי גוף כמו קרן ההדרכה האירופאית.

 החיבור שיצרנו בין מערכת החינוך ובין התעשייה עורר התלהבות בקרב נציגי האיחוד האירופי. זה מנוע צמיחה למנהיגות צעירה, יצירתית ויוזמת. ועל כך גאוותנו".

 

ברשת עמל יותר מ-120 בתי ספר ו-40 אלף תלמידים. מרכז היזמות הוקם ב-2013 בבתי הספר בחדרה ובצפת, והחל מהשנה גם ב"שבח מופת" בתל אביב, שיעסוק בעיקר בלימודי סייבר. ייעודו של מרכז היזמות הוא לעזור לכ-70 תלמידים בכיתות י"א וי"ב להיות מוכנים לדרישות עולם העבודה - בין אם כעובדים שכירים ובין אם כמייסדים של עסקים עצמאיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים