שתף קטע נבחר

עולה על מדים: אבנר נתניהו מתגייס לקרבי

בנו הצעיר של ראש הממשלה, שישרת במודיעין שדה, הגיע עם הוריו ואחיו ללשכת הגיוס בגבעת התחמושת. אבא בנימין: "מלאים בגאווה וגם בדאגה טבעית". אימא שרה: "שכל החיילים יחזרו בשלום הביתה"

הנציג הצעיר במשפחת נתניהו עולה על מדים: אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, הגיע הבוקר (יום ב') עם בני משפחתו ללשכת הגיוס בגבעת התחמושת בירושלים. נתניהו ג'וניור, שמתגייס הבוקר לצה"ל לשירות קרבי במודיעין שדה, לווה על ידי אביו ראש הממשלה בנימין נתניהו, אמו שרה ואחיו הבכור, שהשתחרר לפני כשנתיים משירות סדיר.

 

 (צילום: קובי גדעון, לע"מ) (צילום: קובי גדעון, לע
(צילום: קובי גדעון, לע"מ)

 (צילום: קובי גדעון, לע"מ) (צילום: קובי גדעון, לע
(צילום: קובי גדעון, לע"מ)

חיבוק אחרון מאימא (צילום: נועם (דבול) דביר) (צילום: נועם (דבול) דביר)
חיבוק אחרון מאימא(צילום: נועם (דבול) דביר)

שמו של אבנר נתניהו עלה על לוח המתגייסים, ורגע לפני שהוא עוזב את הקן זכה אבנר לחיבוק חם מאימא. עם גיוסו של בנו הצעיר אמר ראש הממשלה נתניהו: "אנחנו מלאים בגאווה וגם בדאגה טבעית. כל בית בישראל מכיר את זה ואנחנו לא שונים".

 

"שמור על המדינה, שמור על עצמך"

נתניהו האב סיפר כי במסיבת הגיוס שנערכה אתמול לבנו אמר לו: "שמור על המדינה ושמור על עצמך". הוא הוסיף: "אני מאחל לכל חיילי צה"ל שמתגייסים היום הצלחה ולכל ההורים שמתרגשים כמונו שיירגעו - יהיה בסדר". האם שרה נתניהו הוסיפה: "ושיחזרו בשלום הביתה".

משפחת נתניהו בהרכב מלא. אבנר עם הסלולרי, יאיר משמאל (צילום: נועם (דבול) דביר) (צילום: נועם (דבול) דביר)
משפחת נתניהו בהרכב מלא. אבנר עם הסלולרי, יאיר משמאל(צילום: נועם (דבול) דביר)

בנו הצעיר של ראש הממשלה בנימין נתניהו "עשה כותרות" כבר לפני ארבע שנים, אז העפיל לחידון התנ"ך העולמי וזכה בתואר הסגן השני. במהלך החידון המסורתי של יום העצמאות כבר דורג אבנר נתניהו במקום הראשון, אבל דווקא על שאלת ראש הממשלה ענה תשובה חלקית בלבד, ולכן סיים במקום השלישי.

 

אחיו יאיר נתניהו שירת במחלקה לתקשורת בינלאומית של דובר צה"ל. בשנותיו בסדיר היה יאיר נתניהו חייל החובה היחיד המאובטח בצה"ל. בכל רגע נתון הוא היה מאובטח על ידי מאבטח אחד או שניים. במרס לפני שנתיים רותק יאיר נתניהו ל-21 יום לבסיס, לאחר שבליל שבת נטש את המשמרת ביחידתו והלך לסעוד עם משפחתו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: נועם (דבול) דביר
יום אחרון על אזרחי. אבנר נתניהו ואבא רה"מ, הבוקר
צילום: נועם (דבול) דביר
צילום: נועם (דבול) דביר
אבנר נתניהו על לוח המתגייסים
צילום: נועם (דבול) דביר
מומלצים