שתף קטע נבחר

השר ישראל כץ מציג: ניצחתי, הכיסא הטוב - שלי

כאילו שנגמרו כל הבעיות במדינה, השר ישראל כץ חשף בפייסבוק את הקרבות שהתנהלו בין השרים סביב שאלה גורלית אחת: מי יזכה לקבל את המושב היוקרתי שפינה השר הפורש גדעון סער, וייכנס לצילום של ראש הממשלה

החיזבאללה מתעצם בצפון? תקציב המדינה תקוע? לא יכולים לקנות דירה? התחבורה הציבורית מקרטעת? לשרי ממשלת ישראל, מתברר, יש צרות אחרות. בימים האחרונים מצאו כמה משרי הממשלה זמן לוויכוח נוקב סביב סוגיה שמבחינתם היא כנראה הרת גורל: מי יישב בכיסא שפינה השר הפורש גדעון סער סביב שולחן הממשלה. למה הכיסא יוקרתי כל כך? לא תאמינו: בין השר שיושב על כיסא זה ובין ראש הממשלה, מפריד כיסאו של מזכיר הממשלה בלבד. המשמעות היא שבפתח ישיבת הממשלה, צלמי העיתונות שמתעדים את ראש הממשלה מדבר "תופסים" בשולי התמונה גם את השר היושב על כיסא זה.

 

מי שהתרברב על ניצחונו ב"קרב" הוא השר ישראל כץ, שנלחם וזכה במושב הנכסף. כץ פרסם פוסט בפייסבוק שחולל סערה ברשת ומאז נמחק. "רוצים לשמוע קוריוז?", כתב כץ לגולשים, "היום שובצתי לשבת במקומו המתפנה של שר הפנים לשעבר גדעון סער, שממוקם במקום נוח סביב שולחן הממשלה. הדבר קומם שר אחד או שניים, שמאוד חשקו בכיסא לעצמם. במשך 3 שבועות ניהלו קרבות בלימה מול מזכירות הממשלה - עד שהסוגיה הוכרעה".

 

כדי להציג ולהוכיח את "ניצחונו" הגדול של כץ, הוא אף שילב תמונה של מקום ישיבתו החדש.

הפוסט של כץ. התרברב ולאחר מכן מחק (צילום: מתוך פייסבוק) (צילום: מתוך פייסבוק)
הפוסט של כץ. התרברב ולאחר מכן מחק(צילום: מתוך פייסבוק)

לפני הפרישה: שר הפנים סער לצד נתניהו (צילום: מרק ישראל סלם, ג'רוזלם פוסט) (צילום: מרק ישראל סלם, ג'רוזלם פוסט)
לפני הפרישה: שר הפנים סער לצד נתניהו(צילום: מרק ישראל סלם, ג'רוזלם פוסט)

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
כץ. "הניצחון" הגדול
צילום: מוטי קמחי
מומלצים