שתף קטע נבחר

ענבל אור על התקרית במטוס: "לא עישנתי"

אשת הנדל"ן מספרת את גרסתה לתקרית העישון לכאורה במטוס אל על שבעקבותיה נעצרה: "ישבתי בשירותים, ומצאתי במקרה מצית בכיס"

אשת הנדל"ן ענבל אור סיפרה הערב (שבת) ל-ynet על התקרית במטוס אל על שבעקבותיה נעצרה בנתב"ג בחשד שעישנה בשירותים במטוס שהיה בדרכו מרומא לישראל: "לא עישנתי. אני יודעת שהצדק איתי ולא עשיתי כלום. מדובר באי-הבנה שיצאה מפרופורציות והובילה לכותרת שאין בינן לבין המציאות דבר".

 

לדבריה, "הכול התחיל בקניות בעגלת הדיוטי פרי. הדיילת התעצבנה מסיבה שאני לא מבינה והעירה על זה בחוצפה. מאוד התרגזתי. כמו כל נוסע אני מצפה לנועם הליכות. יצאתי לשירותים. אני טסה כמעט כל כמה שבועות בטיסות ארוכות יותר, מעולם לא עישנתי במטוס או חשתי צורך לעשן. אז מה פתאום שאני אתחיל עכשיו בטיסה קצרה יחסית".

 

עוד סיפרה: "ישבתי בשירותים, ומצאתי במקרה מצית בכיס. אינסטינקטיבית, בלי לחשוב הרבה, התחלתי לשחק איתו. פתאום אותה דיילת דופקת בדלת בחוזקה. 'את עישנת בשירותים', אמרה לי. 'על מה את מדברת, בואי תריחי. לא עישנתי'. היא התחילה להקריא לי את זכויותיי".

 

ענבל אור מספרת שלאחר מכן הלכה למקומה ונרדמה לקראת הנחיתה. "אני יורדת. מחכים לי שלושה שוטרים. הם קוראים לי את זכויותיי, וטוענים שעישנתי בטיסה וסיכנתי אותה. הסברתי להם שלא היה ולא נברא. הם תפסו אותי בחוזקה שלא אברח. התחלתי לבכות. זה קורה במדינת ישראל. לקחו אותי לחדר מעקב, לא שידעתי מה זה, והתחילו לחקור אותי כמו פושעת. זה לא עזר".

 

לטענתה, השוטרים נהגו בגסות, "צעקו עליי עד לכדי אלימות ממש. אני בטוחה שבסופו של דבר כל אחד יבין היכן הוא טעה, אני אמשיך לעסוק בנדל"ן והמשטרה ואל על ימשיכו לשרת את ציבור הנוסעים כפי שצריך להיות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
ענבל אור
צילום: צביקה טישלר
מומלצים