שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  לבני ובוז'י: היפה והחנון, פרק ההיכרות

  בוז'י דיבר בביטחון, ציפי לבני הביאה את ההורים. כן, זו נראתה כמו תחילתה של מערכת יחסים רצינית - לפחות עד שזאב אלקין הגיע לקלקל: "הייתם נותנים לשני אלה לנהל מו"מ על משהו?". השחור והלבן בוחנים את הזוגיות החדשה על המסך, ומחכים לשידורי התעמולה של כחלון ו"כולנו"

  מנהל התוכניות של רשת לא יכול היה לבקש שיבוץ טוב מזה: שעה אחרי שציפי ובוז'י עלו יחד על הבמה למסיבת העיתונאים, הזניק רון שחר, מגיש "המירוץ למיליון", את הזוגות למשימה בגיאורגיה. "על הזוגות להגיע לרחבה שמול תחנת הרכבת של טביליסי, שם מחכה להם גיאורגית בעלת חיוך זהב", אמר שחר בפתיח.

   

  בפרקים הקודמים של השחור והלבן:

   

  שום גיאורגית עם שן זהב לא חיכתה לעיתונאים באולם המועצה לישראל יפה, אבל היה שם זוג חדש שהודיע כי הוא מסתער על המירוץ במטרה לזכות בפרס. מיה בנגל, היועצת של לבני, סימנה לשניים להתחיל ואנחנו דמיינו את רון שחר עומד שם, בנקודת ההזנקה, מביט למצלמה, מביט לזוג ושואל בדרמטיות: "מוכנים? צאו לדרך!"

   

  מוכנים? צאו לדרך. ליבני ובוז'י (צילום: AFP) (צילום: AFP)
  מוכנים? צאו לדרך. ליבני ובוז'י(צילום: AFP)
   

  קצת אחרי שמונה בערב החל השידור הישיר ממסיבת העיתונאים של הזוג הטרי הרצוג-לבני. היה כל כך מרגש שלשחור היתה לחלוחית בזווית של העין וללבן עור ברווז. שניהם עמדו שם, מחויכים ואלגנטים. היא באיפור מעושן ומסתורי בעיניים, הוא בבלורית על הצד במראה הרטוב. והם הסתכלו אחד על השני, פירגנו אחד לשני. החמיאו והצהירו שירוצו יחד. בשותף. בעבודת צוות. חצי חצי. גם אם זה אומר לוותר, כי ככה זה בזוגיות - הגבר תמיד צריך להקריב את מה שהכי יקר לו או ללכת לאיבוד דרך מרפסת.

   

  זה לצד זה הם עמדו על הפודיום השקוף, יש משהו יפה בפודיום שקוף, נקי. הוא משדר שאין מה להסתיר. בוז'י נאם בפתיחה ודיבר על הרוטציה בביטחון, כאילו זה הוא שבכלל רצה את זה. "אנחנו מציעים מודל מנהיגותי מסוג אחר, של הנהגה משותפת", אמר. ואז העביר לציפי שסיפרה על ההורים - עוד הוכחה לרצינות הקשר הזוגי.

   

  "הרצוג ואני מכירים שנים רבות, ישבנו שעות ארוכות לא רק להשקיע בזוגיות, אלא גם לוודא שאנחנו חולקים את אותו רצון", אמרה לבני. "אתם מבינים?", פנתה לכתבים, "אתם מבינים?", חזרה שוב בהתרגשות כשדיברה על הדגל והתקווה וחוק הלאום. קוראים לזה פרפרים בבטן.

   

  פרפרים בבטן ומבט רציני בעיניים (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
  פרפרים בבטן ומבט רציני בעיניים(צילום: שאול גולן)

  בסוף הנאומים שאל עמית סגל מחדשות 2 על הסכם הרוטציה המפתיע. הרצוג מיהר להשיב, אבל התשובה לא סיפקה את סגל. "אבל אדוני לא ענית..." ניסה להשחיל שאלה נוספת. "אבל אני רוצה שנעבור לגברתי", חתכה לבני. ככה נראית זוגיות.

   

  ב-10, לעומת זאת, חתכו לאולפן מיד בתום הנאומים, לפני פרק השאלות. באולפן בירושלים המתין ח"כ זאב אלקין, שנשאל על החיבור בין לבני להרצוג. "תגידו לי דבר מאוד מאוד פשוט", אמר אלקין. "לחנון שעם 15 מנדטים מוכן ללכת לרוטציה עם ציפי לבני, שהיתה בקושי סביב אזור אחוז החסימה, הייתם נותנים לנהל מו"מ על משהו?", עקץ בארסיות. שמענו נכון? אתה אדוני, בעל תואר ראשון במתמטיקה, עם פוני נוטה הצידה, חובב שחמט וספרות של ימי הביניים, קראת עכשיו למישהו חנון?

   

  אלקין עוקץ. למי קראת חנון? ()
  אלקין עוקץ. למי קראת חנון?
   

  מי שהצליח לגנוב קצת פוקוס מהזוג הטרי ביום חופתו, היה משה כחלון. מי שעשוי לשתף

   פעולה עם הזוג אחרי הבחירות - נהג אתמול כמו החברה של הכלה שמגיעה לחתונה עם שמלה לבנה. כחלון בחר לפרסם בדיוק אתמול את שם המפלגה החדשה - "כולנו" ואת הלוגו. "כולנו" כחלונים תהיה ססמת הבחירות של המפלגה.

   

  "כולנו" לא נבחר במקרה, הוא מתכתב עם מה שאמר ביבי לשריו על כחלון, לפני שעבר ביניהם חתול שחור - "תהיו כחלונים". אבל אם אתם חושבים שההצהרה הזו תופיע שוב ושוב בשידורי התעמולה שיתחילו בקרוב, כדאי שתדעו שנאום ה"תהיו כחלונים" המפורסם לא תועד לעיני המצלמות. זה קרה בישיבת הממשלה, הרחק מעיני העיתונאים. מצד שני, אולי כדאי לכחלון לדרוש את צילומי האבטחה של חדר ישיבות הממשלה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  ציפי לבני, בוז'י הרצוג. זוגיות על המסך
  צילום: מוטי קמחי
  לאתר ההטבות
  מומלצים