שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  לא נכנעים: "ראיון סוף" יופץ בחג המולד

  אחרי האיומים מצד צפון קוריאה והביקורת מצד הנשיא אובמה, אולפני סוני הודיעו שיאפשרו לערוך הקרנות מסחריות של "ראיון סוף" במהלך סוף השבוע של חג המולד - כמה בתי קולנוע כבר הצטרפו להפצה של הרגע האחרון ואפילו הבית הלבן הוציא הודעה שהנשיא מאושר מההחלטה הזו

  הוליווד מסרבת להיכנע לאיומי הטרור: אולפני סוני הודיעו רשמית כי בכוונתם לאפשר לבתי קולנוע ברחבי ארצות הברית להקרין את הסרט "ראיון סוף" ("The Interview") כבר בסוף השבוע הקרוב - בהתאם לתאריך היציאה המקורי שתוכנן לסרט (25 בדצמבר). בכמה מאתרי הבידור דיווחו כי במקביל תיתכן הפצה בפלטפורמות VOD.

   

  ההודעה על ההקרנות הצפויות גרמה לתגובות שמחות מצד השחקנים, כך, למשל, צייץ סת' רוגן, שמשחק ב"ראיון סוף": העם אמר את דברו! החופש ניצח! סוני לא נכנעו! "ראיון סוף" יוקרן בבתי קולנוע שירצו בכך בחג המולד".

   

  שותפו לסרט ג'יימס פרנקו, פרסם באינסטגרם את ההכרזה הבאה: "ניצחון!!! העם והנשיא אמרו את דברם! סוני ישחררו את "ראיון סוף" להקרנה בבתי הקולנוע בחג המולד! חגיגות! "ראיון סוף" בכיכובם של סת' רוגן וג'יימס פלקו (הטעות במקור)  ניצל בזכות הנשיא אובאקו (הטעות במקור)! אני מתכוון הנשיא אובמה! סליחה!!.

   

  ואפילו הבית הלבן הוציא הודעה: "הנשיא שמח על הודעתה של סוני לאשר את הקרנת הסרט "ראיון סוף". כפי שכבר הבהיר הנשיא, אנחנו מדינה שמאמינה בחופש הדיבור ובזכותם של אמנים להביע את עצמם. ההחלטה של סוני ושל בתי הקולנוע שבחרו להקרין את הסרט מאפשרת לצופים להחליט בעצמם אם לצפות בסרט או לא ואנו מברכים על כך".

   

  בשבוע שעבר, בעקבות איומי טרור מצד ארגון ההאקרים "שומרי השלום" שעמד מאחורי הפריצה (ולטענת ארצות הברית, מאחוריו עומדת צפון קוריאה עצמה), הודיע רשתות בתי קולנוע במדינה על ביטול הקרנות הסרט - ובעקבות זאת החליטו בסוני לבטל לחלוטין את יציאתו בתאריך המתוכנן.

   

   

  הנשיא ברק אובמה התייחס לדברים במסיבת עיתונאים שערך ואמר כי בחברה "טעו כשנכנעו" והוסיף שחבל שלא פנו אליו. בהמשך בסוני שינו כיוון וטענו כי הסרט יופץ בפורמט כזה או אחר בהמשך. כעת מדווחים בארצות הברית כי כמה בתי קולנוע ברחבי המדינה, ביניהם בדאלאס ובאטלנטה, כבר הביעו נכונות לשתף פעולה עם סוני ולהקרין את הסרט בסוף השבוע.

   

  סוני לא נכנעים: "ראיון סוף" - סוף-סוף יוצא ()
  סוני לא נכנעים: "ראיון סוף" - סוף-סוף יוצא
  בתוך כך, בצפון קוריאה נמשכות התקלות בגלישת האינטרנט - והרשת נותקה בפעם השנייה ביממה האחרונה. אמש נותקה צפון קוריאה מהאינטרנט למשך תשע שעות, מה שהצית השערות כי מדובר בפעולת תגמול שביצעה ארה"ב בתגובה למתקפת הסייבר נגד סוני.

   

  הסערה סביב "ראיון סוף" החלה בקיץ האחרון, כשבטריילר נחשף שבמרכזו של הסרט ניסיון התנקשות של הגיבורים (בגילומם של ג'יימס פרנקו וסת' רוגן) במנהיג צפון קוריאה, קים ג'ונג און. במדינתו טענו כי מדובר ב"הכרזת מלחמה" ואיימו בתגובה חריפה, אולם רק חודשים לאחר מכן, כשהאקרים פרצו למאגרי המידע של סוני וחשפו מידע רגיש ומביך על החברה - התבררו ממדי הנזק.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים