שתף קטע נבחר

חסר חלב: נסגרה הגלידרייה עם 863 טעמים

"קורומוטו" בוונצואלה קבעה שיא גינס בתור הגלידרייה עם מבחר הטעמים הכי גדול בעולם ושמרה על התואר כמעט עשור. עתה היא נסגרה, כי במדינה חסר חלב

גלידרייה בוונצואלה קנתה את תהילתה בזכות המבחר יוצא הדופן שהציעה - לא פחות מ-863 טעמים. זה הקנה לה שיא עולם בספר השיאים של גינס, אבל לא הציל אותה מהמשבר הכלכלי במדינה: מנהלהּ הוותיק הכריז שלשום (יום ו') על סגירת החנות, לפחות העונה, והסביר: "אין לנו מספיק חלב".

 

"קורומוטו" ממוקמת בעיר מרידה שבמערב המדינה, יעד תיירות מוכר. הגלידרייה עצמה הפכה פופולרית הן בקרב המקומיים והן בקרב תיירים, בזכות מבחר הטעמים שהציעה - שנע מבירה ועד שעועית. בשנת 2006 היא קיבלה גושפנקה רשמית מספר השיאים של גינס, כשעוד היו בה 831 טעמים בלבד.

 

כך נראה ביקור בגלידרייה בימים טובים יותר

 

אחרי הודעת הסגירה, שפורסמה בעמוד הפייסבוק של הגלידרייה, אישרו תושבי האזור כי אכן החנות סגורה מאז ערב חג המולד, שחל ביום רביעי. על דלת המקום נתלה שלט שמביע התנצלות בפני הלקוחות הלא-מסופקים.

 

ונצואלה סובלת זה שנה ממחסור חמור במוצרים בסיסיים, דוגמת נייר טואלט או צמיגים, בשל ההאטה במשק ושיעור האינפלציה שנחשב לגבוה ביותר בכל יבשת אמריקה. המצב משליך לרעה על שיעור התמיכה בנשיא ניקולס מדורו, שלפי גורמים מקומיים הידרדרו ל-24% - חצי ממה שהיו עם בחירתו לתפקיד בשנה שעברה.

 

בתגובה, מדורו ומפלגתו הסוציאליסטית האשימו את האופוזיציה במדינה ואת האליטה האמידה בהחרפת המצב, וטענו כי הם אוגרים סחורות ומשפיעים על מחירים במסגרת "מלחמתם הכלכלית" נגדו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מתוך יוטיוב
לקוחות מרוצים אחרי שצלחו את התור בגלידרייה
צילום: מתוך יוטיוב
מומלצים