שתף קטע נבחר

כעס על גל"צ: "מתי מנהל התחנה יגיד שרזי ברקאי מיצה את עצמו?"

ההחלטה להחליף את מגישי תוכנית הרדיו "המילה האחרונה" עירית לינור, אברי גלעד, קובי אריאלי וג'קי לוי - הובילה למחאה ברשת הקוראת "לא ליישר קו עם האג'נדה השמאלנית של התחנה". יו"ר אם תרצו לשעבר רונן שובל פרסם סטטוס זועם: "הימין מנצח בבחירות, והשמאל שולט במוקדי הכוח"

מתקפה על מפקד גלי צה"ל ירון דקל: רונן שובל, היו"ר לשעבר של תנועת "אם תרצו", אומר דברים חריפים נגד מגישי התחנה הצבאית והעומדים בראשה, בעקבות השינויים הצפויים בעמדת המגישים בתוכנית הרדיו "המילה האחרונה".

 

"הימין מנצח בבחירות, אבל השמאל שולט במוקדי הכוח האמיתיים", כתב שובל בפייסבוק לאחר שהוחלט אתמול (א') להחליף את מגישי "המילה האחרונה" עירית לינור, אברי גלעד, קובי אריאלי וג'קי לוי - שהובילו את התוכנית למעלה מ-15 שנה. דקל טען שנחוץ שינוי כיוון שהתוכנית בהגשתם "מיצתה את עצמה".

 

רזי ברקאי. עדיין בתחנה  (צילום: יאיר שגיא) (צילום: יאיר שגיא)
רזי ברקאי. עדיין בתחנה (צילום: יאיר שגיא)

"מעניין מתי יגיע היום שמנהל גלי צה"ל יגיד שרזי ברקאי ויעל דן מיצו את עצמם", תהה שובל, שמדורג במקום ה-16

ברשימת מפלגת הבית היהודי לכנסת. "מאז 1977 הימין נמצא בשלטון חלק ניכר מהזמן, הבעיה היא שיש פער עצום בין להיות בשלטון לבין לשלוט. בשם חופש הביטוי והפלורליזם השמאלנים לא מאפשרים פלורליזם רעיוני באקדמיה, בתקשורת, בתרבות ובמשפט. האחריות למחדל הזה מוטל על הימין לא פחות מעל השמאל", סיכם.

 

"המילה האחרונה", תוכנית שמגישיה מביעים דעות על שלל נושאים, נחשבת לאחת התוכניות האהובות בגלי צה"ל, ובעבר הגישו אותה חבר הכנסת אורי אורבך, גידי גוב ועוד. לאחר שפורסם אתמול ב"ידיעות אחרונות" על השינוי שמתוכנן לה,  קמה ברשת עצומה שהשיגה כבר יותר מ-1,500 חתימות, וקוראת "לא ליישר קו עם האג'נדה השמאלנית של התחנה, די לסתימת הפיות". 

 

בגלי צה"ל לא התייחסו לדברי הביקורת, ומסרו: "איננו מגיבים על תוכניות שטרם עלו לאוויר".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ירון דקל. "התוכנית בהגשת המנחים מיצתה את עצמה"
לאתר ההטבות
מומלצים