שתף קטע נבחר

מרתון מין: איך עושים סקס שעות ברציפות?

אם יש לכם פרטנרים שאתם יודעים היטב מה הם אוהבים, תוכלו לנסות לקחת אותם אל השלב הבא: סקס של שמונה או תשע שעות ללא הפסקה. נשמע בדיוני? זה אפשרי בהחלט והרבה יותר פשוט ממה שנדמה

מכירים את זה שתמיד יש בחבר'ה מישהו שמספר על סקס שהיה לו וזורק "וואו, שכבנו כל הלילה, שמונה שעות רצוף"? זוכרים איך הרמתם גבה ואמרתם "נו, הוא תמיד מגזים"? הנה הפתעה: מצב טוב שהוא דיבר אמת. כן, אפשר לעשות מרתון סקס, שנמשך שעות ארוכות ללא הפסקה אמיתית וממש לא צריך להיות מורה זן או מדריך טנטרה כדי להצליח. בעצם, אם אתם יודעים איך זה גם לא כל כך מסובך - ובמדריך זה אלמד אתכם את התורה כולה.

 

"להזדיין שמונה שעות רצוף? קטן עלינו" (קרדיט: shutterstock) (קרדיט: shutterstock)
"להזדיין שמונה שעות רצוף? קטן עלינו"(קרדיט: shutterstock)

 

שלב ראשון: החוקים!

לפני שבכלל ניגשים לפרויקט המרתון, צריך לזכור כמה נקודות חשובות מאוד. אם תתעלמו מהן, מצב טוב שסתם תגרמו עוגמת נפש לפרטנרית ולעצמכם. האמינו לי, למדתי אותן בדרך הקשה.

 

א. קחו בחשבון שזה עלול להכאיב: הנה נקודה שאנשים נוטים לשכוח: גם סקס ממש מעולה הוא בסך הכל סקס ואחרי כמה זמן מתחיל לעייף, קצת לשעמם והכי חשוב - לכאוב. בגוף יש מספר מוגבל של נוזלים המוקצים לאופרציה הזאת, שאגב - כוללת הרבה מאוד חיכוך. בתכל'ס, בהרבה מקרים סקס של שש שעות נשמע הרבה יותר כיף ממה שהוא במציאות.

 

ב. היו מסונכרנים: זה שאתם רוצים להתחיל מרתון סקס לא אומר שגם הפרטנרים שלכם רוצים. ועדיין, כנראה שהם יזרמו אתכם לפחות בהתחלה - כי מה, "סקס של שעות" זה משהו שנשמע ממש טוב. אבל אם אתם רואים שהצד השני מתחיל להתעייף, אל תתבאסו ואל תגרמו לו להרגיש שהוא מאכזב.

 

ג. אינטימיות בראש: מרתון סקס לא עובד עם פרטנרית שאתם לא מכירים היטב: זה מסוג הדברים שעובדים הכי טוב עבור זוגות שכבר מכירים את הטעם המשותף והסגנון המועדף.

 

אל תגידו שלא אמרנו: מרתון סקס מחייב אינטימיות (קרדיט: shutterstock) (קרדיט: shutterstock)
אל תגידו שלא אמרנו: מרתון סקס מחייב אינטימיות(קרדיט: shutterstock)

 

שלב שני: הכנת הגוף

אם הייתם מחליטים ספונטנית להשתתף במרתון של עשרות קילומטרים בלי כושר גופני מתאים, כנראה שלא תעמדו בו אם לא נולדתם במקרה על הכוכב קריפטון ואתם מסתובבים עם עיתונאית בשם לויס. מרתון סקס הוא אותו הדבר בדיוק: מאמץ גופני אינטנסיבי שחורג מהיקף הפעולות של הישראלי הממוצע. חוץ מזה, צפויה לכם הרבה עבודת שרירים (אגן, רגליים, ידיים ובטן) וריאות (וואו, אתם תצטרכו הרבה מאוד אוויר).

 

לכן, צריך לארגן לגוף את הדלק שהוא צריך. את הסשן ארוך הטווח תכננו כך שתספיקו לישון כמו שצריך לפניו, לאכול ארוחה טובה ועשירה בחלבונים ולשתות הרבה מאוד מים. בלי כל אלה, תחזיקו בקושי שעה. ואין, אין מביך יותר מלהבטיח מרתון-סקס ולקיים רק ספרינט. אגב, אין חשיבות אמיתית להתנזרות לפני מרתון סקס; אבל עדיף להשאיר את הליבידו שלכם טעון ודרוך. אוהו, אתם תזדקקו לו.

 

את מוכנה למרתון קינקי כפרה? (קרדיט: shutterstock) (קרדיט: shutterstock)
את מוכנה למרתון קינקי כפרה?(קרדיט: shutterstock)

 

שלב שלישי: ציוד חיוני למשימה

יש כמה דברים שאתם רוצים שיהיו בסביבתכם, ואני לא מתכוון לקונדומים או אמצעי מניעה אחרים. דבר ראשון, אתם צריכים בקבוק מים צמוד למיטה ותצטרכו גם לזכור אותו ולהשתמש בו. לא בין הפסקות או בין אורגזמה אחת לאחרת, אלא ממש שלוק או שניים כל רבע שעה. דבר שני שאתם רוצים שיהיה בבית זה שייק פרוטאינים. כן, הדבר המבחיל הזה שכל מיני קוקואים שכל החיים שלהם סובבים סביב חדר הכושר קונים בחנויות לציוד התעמלות. זו מין אבקה שמוסיפים לה חלב, יש לה טעם של קרטון נוזלי - והיא טוענת את הגוף שלכם בחלבונים כשאתם באמת זקוקים להם.

 

שתו אותו כמה שעות לפני המרתון, כדי שהפרטנרית לא תשמע אתכם צועקים "איכס" בקולי קולות; זה לא סקסי. הדבר השלישי הוא ג'ל סיכוך על בסיס מים. כפי שכבר הזכרתי, סקס כולל חיכוך וחיכוך מתחיל להכאיב אחרי כמה שעות של עבודה. הג'ל הוא החבר הכי טוב שלכם במקרה הזה.

 

מקווה ששתית שייק חלבונים לפני כן (shutterstock) (shutterstock)
מקווה ששתית שייק חלבונים לפני כן(shutterstock)

 

שלב רביעי: סקס!

זוכרים את משפט הקסם של קרמבו מאגדת העם האלמותית "מבצע סבתא"? אז אם תתחילו הכי חזק שלכם ולאט לאט תגבירו את הקצב, הסשן שלכם ייגמר מהר יותר מהפסקת פרסומות בערוץ הראשון. אתם רוצים להתחיל לאט. הרבה מין אוראלי, הרבה התמזמזויות קלאסיות. התחילו שניכם לאט, מצאו קצב שנעים לשניכם ולא מצריך מכם יותר מדי מאמץ. אחרי שמצאתם את הקצב, שנו אותו כל עשרים דקות. לאו דווקא מהר יותר - גם להאט בצורה משמעותית זה משהו שנותן אפקט מגניב. היו קשובים לפרטנרית, אבל שימו לב גם לגוף שלכם: אם מצאתם פוזיציה ממש נעימה, שנו מעט את הקצב כדי שלא תקבלו חיכוך גדול מדי, שישבור לכם את הריכוז.

 

כאן נכנסת לתמונה היכולת האישית שלכם. יש גברים שיכולים לגמור ולהמשיך אחרי עשר דקות. יש כאלה שאחרי רבע שעה ויש כאלה שצריכים אפילו יותר. אבל זה לא אומר שעושים הפסקה. מבחינתכם, ההפסקה היא רק של חתיכה אחת בפאזל: החדירה עצמה. יש לכם לשון והיא הולכת לעבוד קשה. יש לכם עשר אצבעות והן לא מקבלות פטור. חשוב שגם במהלך ההפסקה המתודית שלכם, תמשיכו לגעת בפרטנרית בקצב זהה למה שעשיתם קודם (כלומר, כל עוד זה לא משעמם או מעייף אותה). כשאתם מרגישים מוכנים, חיזרו לפעולה. החליפו תנוחות באיטיות, אם אתם מרגישים שהפרטנרית מתעייפת, עברו לחדירה בשכיבה על הצד, כך ששניכם תוכלו לנוח קצת.

 

תרגיש את הפרטנרית שלך ותוכל לספק אותה בדיוק כמו שהיא אוהבת (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
תרגיש את הפרטנרית שלך ותוכל לספק אותה בדיוק כמו שהיא אוהבת(צילום: shutterstock)

 

מילת המפתח היא מתינות: אתם עוברים בהדרגה מתנוחה לתנוחה, מאיטים את הקצב או מאיצים אותו בשלבים - הכל בהתאם למצב הרוח ולמה שאתם יודעים שנעים. אחרי שגמרתם כמה פעמים, הגוף שלכם ידליק נורות אזהרה וידווח שנשארו לו רק אדים. בשלב הזה, הגעתם לקצה. מעכשיו, הסשן מתמקד אך ורק בפרטנרית שלכם. זה זמן טוב לשלוף את הקינק: כיסוי עיניים, קשירה, צעצועים חשמליים למיניהם - הכל פתוח. כך אתם יודעים שהפרטנרית שלכם מסיימת את המרתון כשהיא יודעת שהיא זו שעומדת במרכזו, שהעונג שלה הוא באמת הדבר הכי חשוב בסיפור הזה.

 

שלב חמישי: גמרתם. מה עכשיו?

שניכם אחרי מאמץ גופני מאוד אינטנסיבי. הדבר שנראה הכי טבעי לעשות זה למלמל "וואו, תודה אורן" וללכת לישון. אספר לכם שהיו כמה פעמים שזה מה שעשיתי - רק כדי לקום כשכל הגוף שלי תפוס וכל שריר בו צווח מכאבים - כולל השרירים של הגבות. לכן, עם כמה שזה לא סקסי, נסו להיזכר במה שאמר לכם מדריך הכושר בצבא או במכון ועשו קצת מתיחות. אחר כך, היכנסו למקלחת טובה, הזמינו פיצה או משהו (בכל זאת, אתם כמה שעות בלי אוכל) ואז תוכלו לצלול בחזרה לפוך בכיף.

 

 

האם היה לכם סשן סקס של יותר משמונה שעות? ספרו לי בטוקבקים או בפייסבוק של ערוץ יחסים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קרדיט: shutterstock
היכונו להרפתקה של חייכם. מרתון מין
קרדיט: shutterstock
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים