שתף קטע נבחר

בסימן טוב: שרים בשפת הסימנים

לקראת יום מעשים טובים חברו עמותות "רוח טובה" ו"נגישות ישראל", לפרויקט "תעביר את זה הלאה בשפת הסימנים" ויצרו קליפ לשיר יום מעשים טובים. כולם מוזמנים ללמוד את השפה ואת מילות השיר, להצטלם ולהכנס לקליפ. אז איך מסמנים "לעשות טוב" בשפת הסימנים? צפו

יום מעשים טובים פונה למגוון אוכלוסיות, חוצה תרבויות, דתות ומגזרים ולא מפספס אף קהל עם הקריאה לעשות טוב. השנה אנו מקבלים סימן נוסף לכך שהמיזם החיובי פונה לכולם, בדמות סרטון וידאו אקלקטי, של שיר יום מעשים טובים בשפת הסימנים, אשר יורכב מקטעי וידאו שישלחו גולשים מכל רחבי הארץ והעולם.

 


  

 

הפרויקט נוצר בשיתוף פעולה של עמותת "רוח טובה" מקבוצת אריסון, העומדת מאחורי 'יום מעשים טובים', עם מיזם 'תעביר את זה הלאה' של עמותת נגישות ישראל ומטרתו היא להעלות למודעות את שפת הסימנים ולהסיר את החשש והרתיעה, שלעיתים מלווים את אותה שפה.

 

 

בימים אלה עלה לאוויר קליפ הסברה בכיכובו של השחקן אורי גוטליב, שנתרם אף הוא למען המטרה החשובה, אשר מלמד את הגולשים לבצע את שיר יום מעשים טובים בשפת הסימנים.

 

 

 

  • עמותת רוח טובה מזמינה את כולם ללמוד את ביצוע השיר בשפת הסימנים באמצעות קליפ ההסברה, לצלם את עצמם בביצוע יחד עם חברים, קרובים, קולגות או בכל מקום העולה על דעתם ולשלוח את הוידאו המצולם דרך הווטסאפ למספר 054-6173592.

 

  • הקליפ הסופי יורכב מהקטעים הטובים ביותר שישלחו ויהווה חלק ממערך הפרסום של יום מעשים טובים.
  • מעוניינים להופיע בקליפ יום מעשים טובים שישודר ברחבי הרשת? למדו, הצטלמו ושלחו את התוצאה למספר 054-6173592

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מתוך קליפ לשיר "יום מעשים טובים"
כך מסמנים "לעשות". מתוך הקליפ
צילום: מתוך קליפ לשיר "יום מעשים טובים"
תעבירו את זה הלאה
רוצים גם אתם לעשות טוב?
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים