שתף קטע נבחר

"משבר הדיור של משפחת נתניהו": 'הדלת חורקת, על הספה היו כתמים'

חשבתם שלכם יש צרות? חכו שתשמעו על הצרות של משפחת נתניהו. מושיק גלאמין סייר עם שרה נתניהו במעון רה"מ והיא סיפרה לו כמה קשים החיים בבית ראש הממשלה: "המון אבק, מנורה נפלה". הסרטון, שכמותו טרם נראה, הועלה לרשת יממה לפני פרסום דו"ח מבקר המדינה על הוצאות משפחת נתניהו מכספי הציבור, והוא אינו כולל פירוט על הבית השני - בקיסריה

פחות מ-48 שעות לפני פרסומו מחר (יום ג') של דו"ח מבקר המדינה על מעון ראש הממשלה, העלה ראש הממשלה בנימין נתניהו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו את מה שכינה "חוות דעת מקצועית, אובייקטיבית ובלתי תלויה" (כך במקור) שהעניק מושיק גלאמין למעון, לאחר ביקור שערך בו לצד שרה נתניהו. בסרטון שהועלה לרשת מציגה רעיית ראש הממשלה את בית השרד של המשפחה, ומתלוננת על החיים הקשים בו, על דלתות חורקות, חלונות נוקשים ואבק. הקומה השנייה בבית אינה נחשפת בסרטון. הנה - כך נראים "החיים הקשים" של משפחת נתניהו בבית על חשבון הציבור ברחוב בלפור בירושלים: צפו בגלאמין וברעיית ראש הממשלה מטיילים בחדרים.

 

לצד הסרטון שפורסם בעמוד הפייסבוק כתב נתניהו: "הזמנו את מושיק גלאמין לתת חוות דעת מקצועית, אובייקטיבית ובלתי תלויה, על התנאים במעון ראש הממשלה. זה מה שיצא". המעון יעמוד במרכז הדו"ח על הוצאות קייטרינג, גינון וניקיון.

 

שרה נתניהו פירטה בסרטון על החוליים של בית הזוג נתניהו, לטענתה: "הדלתות קצת חורקות בכניסה לחדר שלי. שמתי הרבה ירוק כי אי-אפשר לפתוח את החלונות החוצה". אחר כך אמרה כי באחד המקומות בבית "יש המון אבק", ובהמשך סיפרה כי "יש כאן תופסן שלקח בערך שנה-שנתיים לקבל אישור בחשבות להוסיף אותו. אנשים היו חוטפים כאן מכות על הראש מהדלת".

שרה נתניהו וגלאמין. "צריך קצת לרענן" ()
שרה נתניהו וגלאמין. "צריך קצת לרענן"

רעיית ראש הממשלה וגלאמין עברו אז לחדר אחר, ואז הצביעה שרה נתניהו על הספה: "לכבוד נשיא צרפת אישרו לנו החלפת ספות - היו כאן כתמים, והנשיא אובמה ישב כאן עם הכתמים". לדבריה, בחדר אחר נשברה אחת המנורות: "יש אחת שכמעט נופלת ואחת שהדביקו אותה".

 

גלאמין עצמו בטוח שצריך להשקיע לא מעט בשיפוץ: "הריצוף, הדלת, הידיות - צריך קצת לרענן. צריך להחליף ידיות לדלתות השבורות. איך לא מטפלים בדברים האלה? אם היו מחליפים את הרצפה והדלתות, כבר הבית היה נראה יותר חדש. אחר כך הייתי הולך על תאורה ווילונות".


פורסם לראשונה 15/02/2015 23:54

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מושיק גלאמין ושרה נתניהו מסיירים בחדרים
צילום: רויטרס
בני הזוג נתניהו
צילום: רויטרס
מומלצים