שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  עונה לשרה: איציק שמולי מציג את ביתו בלוד
  המעלית שלא קיימת "מקולקלת", התקרה מתקלפת והברז מציף את הדירה של השכנים מלמטה. ח"כ איציק שמולי, שגר בדירת שני חדרים בלוד, "ערך סיור" למושיק גלאמין בעקבות ביקורו במעון רה"מ: "גם פה יש מה לעשות"

  הביקור של מושיק גלאמין במעון ראש הממשלה, שבמהלכו שמע משרה נתניהו על "החייים הקשים" בבית, הניע את ח"כ איציק שמולי (העבודה) לצלם סרטון משלו. בסיור בדירתו הקטנה שבלוד הוא סיפר על ה"מעלית המקולקלת" שבעצם לא קיימת, הציג את התקרה המתקלפת והתלונן על הברז במטבח, שלדבריו מציף את ביתה של השכנה מלמטה.

   

  נתניהו: הגולשים מגיבים לסרטון על הבית

    

  זה הבית שלי: איציק שמולי עונה לשרה    (צילום: איציק שמולי)

  זה הבית שלי: איציק שמולי עונה לשרה    (צילום: איציק שמולי)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  שמולי עבר להתגורר בלוד שנה לפני הבחירות הקודמות, כחלק מפרויקט שמעודד קליטת סטודנטים חדשים בעיר. מבחוץ הבית לא מרשים, בפנים הצבע מתקלף. "פעם אחרונה שעשו משהו בחדר המדרגות זה היה בין העלייה הראשונה לשנייה", מעיר שמולי בעודו מטפס לקומה הרביעית. "המעלית מקולקלת, מה לעשות".

   

  הדלת נפתחת לסלון, שם מחכה החתולה זואי. "זה הסלון, מושיק, וזה חדר השינה", פונה שמולי למעצב שלא נמצא שם. "אל תדאג, אנחנו לא נלך פה לאיבוד, זו דירת שני חדרים". הוא הפנה את המצלמה לעבר תקרת חדר השינה שניזוקה ממים וסיפר: "בגשם האחרון התקרה פה נפלה, ונראה לי שאפשר למצוא מה לעשות כאן".

   

  שרה נתניהו ומושיק גלאמין בבית רה"מ

  שרה נתניהו ומושיק גלאמין בבית רה"מ

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  "לא נעים לישון בלילה כשהחתיכות של התקרה נופלות לך על הראש, אבל זה מה יש", הוא הודה, והמשיך בסיור: "המטבח נחמד, אבל יש בו בעיה - כשפותחים את המים ועושים כלים חזק מדי, המים יורדים לכוֹכי מהקומה השלישית. היא עוד מעט תעלה לצעוק, אז לא להתרגש".

   

  "גם באמבטיה", סיפר שמולי לגלאמין, "אתה רואה שהסופה האחרונה

  נתנה את אותותיה. זהו, כאן אני גר, קצת פחות גדול מבית ראש הממשלה. אז מה אתה אומר מושיק, אתה מגיע? אנחנו מחכים לך".

   

  שמולי הוסיף: "ראיתי שמושיק ממש הזדעזע ממצב הקירות בבית ראש הממשלה וחשבתי להציע לו אתגרים קשים יותר לשיפוץ מכמה קירות שמתקלפים במטבח של ביבי ושל שרה. גם ככה הם עוזבים שם עוד חודש. אז כמה קירות התקלפו להם בבית, ממש ביג דיל, מה זה לעומת כל הפריפריה המתפוררת שהוזנחה בתקופתו והוא לא עשה בנידון כלום. חשבתי שהשכונה שלי, שכונת חיסכון ג' בלוד, זקוקה לתשומת לב ולהשקעה לא פחות מהמעון שלו. אז צילמתי את הבניין שלי וקצת בדירה (שתקרתה קרסה במהלך החורף האחרון מספר פעמים) וקיוויתי שאם לא את ביבי לפחות את מושיק זה ישכנע לבוא לשפץ גם אצלנו".

   

  בסרטון המקורי, שהעלה ראש הממשלה בנימין נתניהו לעמוד הפייסבוק הרשמי שלו, פירטה רעייתו על הליקויים בבית: "הדלתות קצת חורקות בכניסה לחדר שלי. שמתי הרבה ירוק כי אי-אפשר לפתוח את החלונות החוצה". אחר כך אמרה כי באחד המקומות בבית "יש המון אבק", ובהמשך סיפרה כי "יש כאן תופסן שלקח בערך שנה-שנתיים לקבל אישור בחשבות להוסיף אותו. אנשים היו חוטפים כאן מכות על הראש מהדלת". 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכניסה לביתו של שמולי בלוד
  צילום: אבי מועלם
  איציק שמולי. "לא נעים לישון בלילה"
  צילום: אבי מועלם
  מומלצים