שתף קטע נבחר

ראש השב"כ לשעבר: "גורמים עויינים היו משלמים הון בשביל הסרטון"

הסרטון שבו מציגה שרה נתניהו את סבל המשפחה בדירה שמממונת על חשבון הציבור, מעורר גם סערה ביטחונית. בסרטון מוצגים חדרי המשפחה, הכניסות לבית, מקום משובו של ראש הממשלה ועוד. יובל דיסקין: "כל ארגון מודיעין זר או ארגון טרור - היו משלמים הון עתק על מנת להשיג את כל הפרטים האלה". הוא עוקץ ומכנה את שרה נתניהו: "ראש הממשלה בפועל"

ראש השב"כ לשעבר, יובל דיסקין, טוען כי הצילום בבית ראש הממשלה - שבו השתתפו אשת ראש הממשלה שרה נתניהו ומשה גלאמין - מהווה פרצת אבטחה חמורה שעלולה לסייע לארגוני טרור.

 

בעמוד הפיסבוק שלו כתב דיסקין: "כנראה שהפניקה מדו"ח מבקר המדינה השכיחה את החששות הביטחוניים המפותחים עד מאוד של המשפחה המלכותית. מה לא היה לנו שם? דלתות, חלונות, סוג המנעולים, החדרים מבנה פנימי וריהוט, אביזרים ומכשירים נקודות חיבור לטלפון ועוד...".

ראש השב"כ לשעבר כתב עוד: "הובלה אישית של 'ראש הממשלה בפועל' במשך 15 דקות במקום מגוריו (ולעתים עבודתו) של האישיות המאובטחת ביותר במדינה... מניסיון אני יכול לומר לכם שכל שירות מודיעין זר או ארגון טרור היו משלמים הון עתק על מנת להשיג את כל הפרטים הללו... שיקול הדעת של מי שיזם את הסרט העצוב והעלוב הזה, מוטל בספק רב. נקווה שבגלל רטיבות בקירות לא נצא גם למלחמות...".

 

בסרטון שהועלה אמש לרשת מציגה רעיית ראש הממשלה את בית השרד של המשפחה, ומתלוננת על החיים הקשים בו, על דלתות חורקות, חלונות נוקשים ואבק. הקומה השנייה בבית אינה נחשפת בסרטון.

 

לצד הסרטון שפורסם בעמוד הפייסבוק כתב נתניהו: "הזמנו את מושיק גלאמין לתת חוות דעת מקצועית, אובייקטיבית ובלתי תלויה, על התנאים במעון ראש הממשלה. זה מה שיצא". המעון יעמוד במרכז הדו"ח על הוצאות קייטרינג, גינון וניקיון.

 

שרה נתניהו פירטה בסרטון על החוליים של בית הזוג נתניהו, לטענתה: "הדלתות קצת חורקות בכניסה לחדר שלי.

 שמתי הרבה ירוק כי אי-אפשר לפתוח את החלונות החוצה". אחר כך אמרה כי באחד המקומות בבית "יש המון אבק", ובהמשך סיפרה כי "יש כאן תופסן שלקח בערך שנה-שנתיים לקבל אישור בחשבות להוסיף אותו. אנשים היו חוטפים כאן מכות על הראש מהדלת".

 

רעיית ראש הממשלה וגלאמין עברו אז לחדר אחר, ואז הצביעה שרה נתניהו על הספה: "לכבוד נשיא צרפת אישרו לנו החלפת ספות - היו כאן כתמים, והנשיא אובמה ישב כאן עם הכתמים". לדבריה, בחדר אחר נשברה אחת המנורות: "יש אחת שכמעט נופלת ואחת שהדביקו אותה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר, "ידיעות אחרונות"
ראש השב"כ לשעבר דיסקין
צילום: צביקה טישלר, "ידיעות אחרונות"
מומלצים