שתף קטע נבחר

טים קוק לנשיא: "אתה מהווה השראה עבורנו"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, אירח במשכנו את מנכ"ל חברת אפל, טים קוק, שהגיע לישראל בראש משלחת של החברה לקראת השקת משרדי החברה של אפל בהרצליה. הנשיא ברך את קוק על ביקורו בירושלים ואמר לו: "תרומתכם לאנושות חסרת תקדים

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין אירח היום (ד') במשכנו את מנכ"ל חברת אפל, טים קוק, שהגיע לישראל בראש משלחת של החברה לקראת השקת משרדי החברה החדשים של אפל בהרצליה.

 

לכתבות נוספות בנושא:

 

>>>רוצים לדבר עם עורכי וכתבי ynet? כיתבו לנו בטוויטר

 

השניים סיכמו על שיתוף פעולה לקידום פרויקטים משותפים בתחום החינוך וקידום שוויון הזדמנויות. בפתח הפגישה לחץ הנשיא את ידיו של קוק ושל אנשי הצוות שליוו אותו, ואמר: "זוהי זכות גדולה לארח אותך ואת הצוות המכובד המלווה אותך בביקורך פה בארץ".

 

הנשיא ברך את מר קוק על ביקורו בירושלים ואמר לו: "תרומתכם לאנושות חסרת תקדים. גם בתור אדם הנוהג לכתוב בעיקר בעט, ברור לי, כפי ששבים ומבהירים לי אנשי הצוות שלי ונכדיי, עד כמה גדול הנס שיצרתם".

 (צילום: עמוס בן גרשום/לע"מ) (צילום: עמוס בן גרשום/לע
(צילום: עמוס בן גרשום/לע"מ)
 

מר קוק הודה לנשיא על קבלת הפנים ואמר: "יש לנו הערכה עצומה לישראל לא רק כבת ברית של ארצות הברית, אלא גם כזירת עסקים".

 

הנשיא ברך את קוק על פתיחת מרכז הפעילות החדש של החברה בהרצליה, וקיווה כי הוא יהווה מקור תעסוקה למגוון רחב באוכלוסיה בישראל: "חדשנות אמיתית יכולה לצמוח רק במקומות בהם לכל אדם יש גישה לחינוך, ללא הבחנה בין דת, גזע או מין. נשמח ללמוד מהניסיון של אפל בתחום החינוך בארה"ב, והנגשת טכנולוגיה חדשנית למגזרים מוחלשים".

 

קוק המשיך ואמר: "המגוון של עובדינו הוא אחת הסיבות בגללן הגענו להישגים אליהם הגענו - העסקת אנשים באשר הם, ללא קשר למוצא או לרקע שלהם. כשפועלים ממקום כזה, אנחנו חוגגים את המגוון ונהנים מכל פניו. אדוני הנשיא, אני מעריך מאוד את פעילותך עבור זכויות אדם. אתה מהווה השראה עבורנו לעשות עבודה טובה יותר".

 

במוקד: קידום החינוך באזורי קושי

הנשיא ומר קוק שוחחו ארוכות על מקומו של החינוך בקידום אוכלוסיות שונות ועל פעילותה הענפה של אפל עבור קידום החינוך באזורי קושי שונים. השניים אף עסקו בשיתוף פעולה אפשרי לקידום שוויון הזדמנויות החינוך באזורים נדרשים ברחבי ישראל.

 

"עלינו ללמוד מכם כיצד לקדם את תלמידנו גם באזורים קשים יותר, כפי שעשיתם אתם בבתי ספר רבים בארצות הברית", אמר הנשיא.

 

מר קוק סיפר לנשיא על פעילותם בתחום החינוך למען הנגשת הכיתות באזורים שונים טכנולוגית, ואמר: ״אנחנו מאמינים גדולים בחינוך, ועובדים קשה כדי לאפשר לילדים שנולדו באזורים קשים את סביבת הלימודים שתקדם אותם. בחרנו 120 בתי ספר ברחבי ארצות הברית, שם אנחנו עובדים במרץ בכיתות לקידום הילדים ולהנגשת החינוך אליהם".

 

קוק סיכם ואמר: "הרצון להשאיר עולם טוב יותר עבור הילדים והנכדים שלנו הוא המניע החזק ביותר ליצירת אנושות טובה יותר, והאזנה לך, אדוני הנשיא, מדבר על אמונותיך, מעוררת השראה. אני מאוד מקווה שהיא תהדהד באזור כולו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמוס בן גרשום/לע"מ
נשיא המדינה, ראובן ריבלין, פוגש את מנכ"ל אפל, טים קוק
צילום: עמוס בן גרשום/לע"מ
מומלצים