שתף קטע נבחר

תשובת ש"ס לנאום הקומץ: שלטי חוצות בת"א

בתגובה לנאומו של הסופר יאיר גרבוז יצאו בש"ס בקמפיין, שבו נתלו שלטי חוצות עם תמונות של גרבוז מעל היו"ר אריה דרעי והכיתוב "מי אתה שתתנשא עלינו?". גם על לפיד הכינו בש"ס שלט: "מי אתה שתשקם אותנו"?

תשובתו של אריה דרעי לנאום "מנשקי הקמעות": ש"ס השיקה קמפיין חדש ובו היא קוראת לבני עדות המזרח להצביע בבחירות למועמדים מזרחיים בלבד. הקריאה היא תגובה לדברי הסופר והצייר יאיר גרבוז בעצרת השמאל בכיכר רבין במוצאי שבת שנאם את מה שכונה "נאום הקומץ" נגד מנהג נישוק המזוזות המסורתי.

 

מחר (ג') ייתלו שלטי חוצות גבוהים על גורדי שחקים בתל אביב ובין היתר יופיע שלט שעליו תופיע תמונתו של גרבוז מעל זו של דרעי, ולצדן הכיתוב "מי אתה שתתנשא עלינו?".

כך ייראה השלט של ש"ס נגד גרבוז (צילום: דוברות ש"ס) (צילום: דוברות ש
כך ייראה השלט של ש"ס נגד גרבוז(צילום: דוברות ש"ס)

ש"ס נגד יאיר לפיד (צילום: דוברות ש"ס) (צילום: דוברות ש
ש"ס נגד יאיר לפיד(צילום: דוברות ש"ס)

 

 

במודעה נוספת ניתן יהיה לחזות ביו"ר יש עתיד יאיר לפיד ומתחתיו יו"ר ש"ס, ועל השלט ייכתב "מי אתה שתשקם אותנו?". המודעה הזו היא תשובה לדבר לפיד בעימות הטלוויזיוני ביניהם ובו קרא לשקם את דרעי על רקע היותו אסיר משוחרר.

 

ש"ס ממשיכה לנהל את הקמפיין בקו העדתי ומוסיפה לתקוף באופן אישי את יאיר לפיד - דווקא ב"מגרש הביתי" שלו, על גבי שלטי החוצות בתל אביב. "נמאס מהיאירים היהירים", הסבירו במטה, "מספיק לחנך אותנו ולהטיף לנו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוברות ש"ס
שלט החוצות שייתלה מחר
צילום: דוברות ש"ס
מומלצים