שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הקריה האקדמית אונו מציגה: מרכז סימולציה
  מרכז סימולציות ראשון מסוגו בעולם נפתח השנה בקריה האקדמית אונו. בחדרי הסימולציות, המרושתים במצלמות ומיקרופונים, יעברו הסטודנטים סימולציות מעשיות בשיתוף שחקנים, כאשר סטודנטים אחרים יצפו ויאזינו להם מבחוץ. המטרה: להכין את הסטודנטים לעולם האמיתי

  *התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם המוסדות האקדמיים המציגים

   

  על אף החשיבות של תואר אקדמי בהשגת עבודה עם סיום הלימודים, סטודנטים רבים יודעים שהתואר לא תמיד מכין אותם לאתגרים האמיתיים איתם ידרשו להתמודד במקצוע, כגון ראיון עבודה, ניהול מו"מ, מפגש עם לקוח, הצגת פרזנטציות ועוד. מרכז סימולציות חדש ראשון מסוגו בעולם שנפתח השנה בקריה האקדמית אונו מבקש לשים לכך סוף.

   

  בעולם, ניתן לראות אוניברסיטאות מובילות כדוגמת סטנפורד והרווארד שכבר אימצו את מודל הסימולציות בתחומים מסוימים כגון משא ומתן, יחד עם זאת עדיין לא נראה מרכז שמכיל את כל התחומים המאתגרים שהסטודנט צפוי להיתקל בהם בסיום התואר.

   (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  (צילום: Shutterstock)

  במהלך השבועיים האחרונים בכל סמסטר, יוקדשו הלימודים בכלל המקצועות האקדמיים (מנהל עסקים, משפטים, תקשורת, מקצועות הבריאות ועוד) לתרגולים מעשיים במרכז הסימולציות. בחדרי הסימולציות השונים, המרושתים במצלמות ומיקרופונים, יעברו הסטודנטים סימולציות בשיתוף עם שחקנים מקצועיים בנושאים הרלוונטיים לתחום לימודיהם.

   

  תוך כדי הסימולציה, מחוץ לחדר ומאחורי מראה חד כיוונית, ישבו סטודנטים אחרים ומנחה מסגל הקריה, אשר יתצפתו ויאזינו להתנהלות הסטודנט בחדר. בתום הסימולציה, תוקרן הסימולציה על גבי מסך טלויזיה לשם תחקיר משותף.

   

  תרחישי הסימולציות יהיו מבוססים על מיומנות מקצועיות רלוונטיות לתחום הלימודים, כגון: ניהול מו"מ, הצגת תכנית שיווקית, מכירות, פרזנטציה, טיעון בבית משפט, חקירת עד ועוד. הסימולציות ניבנו בשיתוף פעולה עם חברות מובילות במשק ביניהן עלית שטראוס, בנק איגוד, אדם מילוא, SAP, משרדי עריכת דין מובילים ועוד.

   

  מרכז הסימולציות נולד מתוך הרצון של הקריה האקדמית אונו לאפשר לסטודנטים, כבר בזמן הלימודים לתואר, ללמוד מהתנסויות ולצאת מוכנים יותר לעולם האמיתי, במטרה לצמצם את הפער בין האקדמיה לשטח מבחינה מקצועית.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים