שתף קטע נבחר

אביו של אייל גולן נידון לשנתיים מאסר

דני ביטון, שהורשע במסגרת הסדר טיעון בשורה של עבירות מין בשתי נערות ובגירה אחת, נשלח לשנתיים מאסר. בנוסף גזר בית המשפט על ביטון לפצות כל אחת מהנשים ב-50 אלף שקלים

הסאגה שהחלה כ"פרשת הזמר המפורסם " מסתיימת במאסר בפועל של אביו: בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (ד') שנתיים מאסר על דני ביטון, אביו של אייל גולן, שהורשע במסגרת הסדר טיעון בשורה עבירות מין בשתי נערות ובגירה אחת. בין השאר הודה והורשע בהבאת אדם לידי מעשה זנות, ניצול קטינים לזנות, שיבוש מהלכי משפט והשמדת ראיה. בנוסף גזר בית המשפט על ביטון לפצות כל אחת מהצעירות ב-50 אלף שקל.

 

ההגנה הגישה בקשה לעיכוב ביצוע המאסר בחודשיים לצורך טיפולים, אולם המדינה מתנגדת והוא יתבקש להתייצב למאסר ב-14 ביוני. התובעות בתיק הן עו"ד דליה אברמוף ועו"ד לבנת מלמד מפרקליטות מחוז תל אביב. את ביטון ייצג עו"ד ששי גז.

 

 

דני ביטון, היום בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
דני ביטון, היום בבית המשפט(צילום: מוטי קמחי)
 

ביטון, בן 65 מאור עקיבא, חתם לפני כשבועיים עם הפרקליטות על הסדר טיעון והורשע לפיו בשורה של עבירות מין בשתי נערות ובגירה אחת. על פי הפרקליטות, פער הגילים בין הנאשם לנערות עמד על כ-50 שנה: "הבנות היו במצוקה, במצב אישי נפשי מורכב, אלו לא היו יחסי כוחות".

 

מכתב האישום שהוגש בזמנו עלה כי ביטון נהג באופן שיטתי להיפגש עם מעריצות של בנו, נערות וצעירות בנות 20-15, בהופעות ובתוכניות שבהן השתתף גולן, בין היתר בתוכניות הטלוויזיה "אייל גולן קורא לך" ו"הכוכב הבא".

 

הוא הואשם כי נהג להציג את עצמו כאביו של גולן והבטיח להן הבטחות תוך שימוש בתחבולות וניצול רצונן של הנערות להימצא בקרבתו של גולן הבן ולחסות תחת הילת עולם הזוהר.

 

ביטון התוודע גם לנסיבות חייהן ולמצבן האישי והמשפחתי המורכב של הנערות שחלקן היו במצוקה כלכלית וחברתית. באחד המקרים הורה לנערה לבצע מין אוראלי במכר שלו והבטיח לו כי תעשה לו מה שהוא רוצה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
דני ביטון, היום בבית המשפט
צילום: מוטי קמחי
מומלצים