שתף קטע נבחר

סופו הורחק משלושה משחקים

היווני של מכבי ת"א נענש לאחר ששלח שני מרפקים לפניו של מרקוס לואיס והורחק במהלך התבוסה 89:72 לגלבוע/גליל ביום שבת. בנוסף, הוא נקנס בחמישים אלף שקל בפועל וסכום זהה על תנאי

סופוקליס שחורציאניטיס ממכבי ת"א הורחק משלושה משחקים בפועל וארבעה על תנאי למשך שנה, לאחר ששלח שני מרפקים לפניו של מרקוס לואיס והורחק במהלך התבוסה 89:72 לגלבוע/גליל ביום שבת. בנוסף, היווני נקנס בחמישים אלף שקל בפועל וסכום זהה על תנאי.

 

הכל החל עם חילופי מילים בין השניים והפך במהרה לעימות פיזי, לפני שאנשי ספסלי הקבוצות הפרידו בין הצדדים. במכבי ת"א שוקלים להעניש את סופו במסגרת המועדון, אבל העדיפו לחכות עד לדיון בעניינו באיגוד הכדורסל, שנערך ללא הצדדים. כל צד הגיש את טיעוניו בכתב ולכן השחקן, נציגיו והיועצת המשפטית של האיגוד, לא הגיעו לדיון. עוד לפני ההחלטה, במכבי ת"א החליטו שלא לרשום את סופו למשחק מול בני הרצליה, שנחשב כראשון מבין השלושה שעליו להחמיץ.

 

 

הפועל חולון נקנסה ב-7,000 שקל בגין התנהגות הקהל במשחק נגד הפועל ת"א, שנקנסה ב-4,000 שקל. יו"ר חולון איתן לנציאנו נקנס ב-2,000 שקל אחרי שהורחק בגין העלבת השופט יערי רייניש במשחק נגד מכבי ת"א.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלעד גרשגורן
סופוקליס שחורציאניטיס
צילום: אלעד גרשגורן
מומלצים