שתף קטע נבחר

פישר וקצין המשטרה חשודים בפרשות נוספות

תיק רונאל פישר התפוצץ במסגרת פרשת אלון חסן, אך כעת בודקים במח"ש אם עורך הדין המפורסם וקצין המשטרה שנעצר שיתפו פעולה גם בחקירת היועץ המשפטי של עיריית ראשל"צ ובתיקים נוספים. מעצרם הוארך

חוקרי מח"ש בודקים תיקים שבהם היה מעורב קצין המשטרה שנעצר בפרשת רונאל פישר. במחלקה לחקירות שוטרים בודקים אם עורך הדין המפורסם, החשוד בתיווך לשוחד בין עבריינים לשוטרים, היה מעורב בתיקים אלה בשלב כזה או אחר בעת שייצג לקוחות מול יחידת להב 433. היום (א') האריך בית המשפט בהסכמה את מעצרו של הקצין בחמישה ימים נוספים. גם מעצרו של פישר הוארך בחמישה ימים.

 

פרשת פישר - כתבות נוספות

העוזרת של רונאל פישר תהיה עדת מדינה

הטלפון פוצח - רונאל פישר שוב נעצר

רונאל פישר היה על יאכטה בעת שנעצר

 

בין שאר התיקים החדשים-ישנים בודקים במח"ש את חקירתו של היועץ המשפטי של עיריית ראשון לציון, עורך הדין רועי בר, שטען מלכתחילה שהוצע לו לשלם כסף במיליוני שקלים תמורת סגירת התיק נגדו.

 

 

קצין המשטרה מובא לבית המשפט (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
קצין המשטרה מובא לבית המשפט(צילום: גיל יוחנן)
 

רונאל פישר, היום (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
רונאל פישר, היום(צילום: גיל יוחנן)
 

בשלב הזה של החקירה אפשר לומר שבידי מח"ש ראיות לכך שקצין המשטרה הדליף בוודאות חומרים מחקירתו של אלון חסן, שרונאל פישר היה סנגורו, ובכך עזר לפישר לסחוט את חסן.

 

ככל שחולפות השעות בחקירה עולים ממדי הקשר הפסול בין פישר לקצין המשטרה. אחת ההערכות והחשדות היא שהקצין נהנה מכספים שקיבל בתמורה למידע שהעביר לפישר. הסיפור התפוצץ בפרשת אלון חסן, שבה הודלף לפישר על אודות שתי פרשיות שבהן היה קשור חסן, שכביכול המשטרה מנהלת חקירה בעניינו.

 

פישר דרש וקיבל מחסן, ששיתוף פעולה עם מח"ש, 150 אלף דולר תמורת סגירת שתי החקירות הללו וזה אכן מה שקרה. כשהכסף הועבר על ידי חסן לפישר נעצר האחרון ונפתחה החקירה הגלויה.

 

כעת עולה חשד כי הכסף אכן היה מיועד בחלקו לקצין המשטרה, ועדויות לכך הצליחו חוקרי מח"ש לקבל מעדת המדינה, ששימש העוזרת של פישר, מממצאים שנמצאו בטלפונים שלה ושל פישר שנפרצו וממסמכים נוספים שהחוקרים הצליחו לתפוס, גם כן בעזרת עדת המדינה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
קצין המשטרה בבית המשפט, היום
צילום: גיל יוחנן
צילום: גיל יוחנן
רונאל פישר, היום
צילום: גיל יוחנן
מומלצים