שתף קטע נבחר

האקדמיה של חוה זינגבוים: ללמוד קוסמטיקה ממי שעשתה את זה

משיקה מסלול מורחב וראשון מסוגו: מלימודי בסיס ועד לפתיחת הקליניקה הפרטית

אחרי שחוללה מהפכה בתחום הקוסמטיקה בישראל החליטה חלוצת הקוסמטיקה הרפואית בארץ, ומראשונות העוסקות בתחום בעולם, לסגור מעגל ולהנחיל את הידע הרב שרכשה במהלך השנים לדור הבא של נשות המקצוע.

 

כמי שנחשפה לאלפי קוסמטיקאיות במהלך שנותיה, היה ברור ל זינגבוים שמשהו חסר בלימודי ההכשרה הבסיסית. ההבנה הרחבה של התחום, הניסיון המעשי, החשיפה לחידושים והחוסר בגוף שיהפוך את כל הידע הנלמד לרלוונטי ויישומי. ההכרה שיש צורך במסלול לימודים שלם הולידה את תוכנית הלימודים החדשה להכשרת תלמידות לתחום הקוסמטיקה.

 

הבשורה הגדולה והייחודית של האקדמיה היא "המסלול המורחב" - מסלול לימודים בן שנה וחצי, הכולל ארבעה שלבים. בסוף כל שלב תעבור הסטודנטית התמחות מעשית (סטאז') בקליניקה, במטרה להעשיר ולהשלים את הידע שרכשה בלימוד התיאורטי.

 

השלב הראשון בקורס הוא קוסמטיקה בסיסית (תעודה מקצועית בפיקוח התמ"ת), השני הוא קורס הכשרה בקוסמטיקה רפואית (תעודת הסמכה כקוסמטיקאית פרא-רפואית – PME), השלישי קורס בשילוב עם בית החולים איכילוב ללימודי תעודה כמאבחנת רב-מערכתית (תואר D.MD) והרביעי – קורס התמחות במכשור מתקדם ובטכנולוגיות חדשניות לטיפול במגוון בעיות עור, שחלקו יתקיים במרכז הדיאגנוסטי המשוכלל של חוה זינגבוים.

 

בוגרות המסלול המורחב יוכלו להציג מספר תעודות: קורס בסיסי משודרג לקוסמטיקאיות בפיקוח התמ"ת, תעודת PME מטעם האקדמיה של חוה זינגבוים, תעודה נוספת של האקדמיה בשיתוף בית החולים איכילוב ותעודה ללימודי מכשור מתקדם.

 

אבל, בכך לא יושלם מסלול ההתמחות שלהן: חוה תמשיך ללוות אותן יד ביד לאורך כל הדרך - תסייע להן במציאת עבודה או בפתיחת קליניקה פרטית, תציע להן קורסים משלימים, תזמין אותן לכנסים מקצועיים ותמשיך לחשוף אותן לחידושים והתפתחויות בתחום, הכל כך דינמי, של הקוסמטיקה הרפואית.

 

  • לפרטים על "המסלול המורחב" של חוה זינגבוים ללימודי קוסמטיקה למתחילות במסגרת "האקדמיה": 1-700-508-333

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים