שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  "אגרוף בפנים". תיעוד: מטפלת מכה תינוק
  חבלה בפניו של תינוק בן 8 חודשים הדליקה נורת אזהרה אצל הוריו - והסבריה המגומגמים של המטפלת הביאו אותם לצפות בתיעוד המצולם. הם נחרדו לגלות שהכתה אותו בחוזקה עת טיפלה בו ובאחיו התאום בבית בחיפה

   

   

  מקרה חמור של תקיפת תינוק בחיפה: מטפלת בת 65 תועדה כשהיא נותנת מכת אגרוף בפניו של תינוק שבכה, ולאחר מכן ניסתה להרגיע אותו ולנקות את פניו. הוריו של התינוק, שצפו בתיעוד מצלמות האבטחה שהתקינו בביתם, מיהרו למשטרה והמטפלת נעצרה. היום (ו') הותרו הפרטים לפרסום. כבר בשנייה הראשונה של הסרטון נראית המכה שהנחיתה המטפלת על התינוק.

   

  המטפלת עובדת בבית המשפחה, שלה זוג תאומים כבני 8 חודשים, מאז היו התינוקות בני שבועיים. חלק מהזמן שהתה אם המשפחה בבית יחד איתה, ולפני כמה חודשים היא חזרה לעבודה. האם סיפרה כי זמן קצר לפני בואה של המטפלת לבית התקינו היא ובן זוגה מצלמות אבטחה.

   

  "שמענו מחברים על מקרה מזעזע של התעללות ולכן החלטנו להתקין מצלמות. אבל בחודשים שעברו בכלל לא טרחנו להסתכל בחומרים המתועדים. המצלמות מחוברות און-ליין לטלפון שלי ומדי פעם הייתי בודקת מה המצב", סיפרה האם. לדבריה, במהלך התקופה היו כמה מקרים שבהם הבחינה בסימנים על גופם ופניהם של התינוקות, אך המטפלת סיפרה כי נחבטו בצעצועים או בחפצים, והיא לא חשדה בדבר.

   

  השבוע הפתיעה האם את המטפלת והגיעה הביתה מוקדם מהרגיל. היא סיפרה כי אחד התינוקות שכב על השטיח ועל פניו חבורה כחולה. "שאלתי את המטפלת מה קרה והיא אמרה שהוא שיחק ליד המזנון וחבט בו את ראשו. הסתכלתי שוב וראיתי שזה משהו ממוקד יותר, לא חבלה של מכה. כשלחצתי עליה היא סיפרה כי חיממה להם את האוכל במטבח והתינוק היה ליד המזנון כך שלא ראתה בדיוק מה קרה. הבנתי שמשהו לא בסדר בדברים שלה, וכשהלכה התחלתי לצפות בסרט ממצלמת האבטחה.

   

  "הייתי בהלם ועד עכשיו אני לא מאמינה למה שראיתי", אמרה האם. "באיזשהו שלב כשהתינוק היה בסל-קל ובכה, היא פשוט נתנה לו אגרוף בפנים ואמרה לו, 'די, תפסיק לשגע אותי'. זה פשוט מזעזע".

   

  לאחר שצפו בסרט כמה פעמים מיהרו ההורים לתחנת המשטרה בחיפה, שם לדבריהם, התייחסו השוטרים בזעזוע למקרה. "זמן קצר לאחר מכן הם שלחו ניידת והמטפלת נעצרה", סיפרה האם. "מצד אחד אני מרגישה הקלה, הצלתי את הילדים שלי. מצד שני ההרגשה נוראית. אני הולכת עכשיו לצפות בכל הסרטים של החודש האחרון, וחוששת מפני מה שאני עלולה לראות".

   

  החשודה, בת 65 תושבת הקריות, מכחישה את המיוחס לה. בית המשפט השלום בחיפה הורה לשחררה בערבות לאחר שנעצרה בתחילת השבוע. השופט אסר עליה ליצור קשר עם משפחת הקורבן, וכן ליצור קשר עם "קטינים נוספים" במהלך החודש הקרוב.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים