שתף קטע נבחר

השבוע בעולם: ילדים, עגבניות לפרצוף שלכם

בקוסובו תלו 5,000 שמלות וחצאיות על חוטי כביסה כדי להעלות את המודעות לתקיפות מיניות בזמן מלחמה, ובבלגיה מציינים 200 שנה לקרב ווטרלו שבו נחל נפוליאון את מפלתו הגדולה. כך נראה השבוע האחרון בעולם בעין העדשה

ילדים משתתפים בקרב העגבניות שנערך מדי שנה בעיר סוטאמרצ'אן שבקולומביה ומוכר בשם "טומאטינה" (צילום: AFP) (צילום: AFP)
ילדים משתתפים בקרב העגבניות שנערך מדי שנה בעיר סוטאמרצ'אן שבקולומביה ומוכר בשם "טומאטינה"(צילום: AFP)

5,000 שמלות וחצאיות נתלו על חוטי כביסה באצטדיון ספורט בקוסובו כדי להעלות את המודעות העולמית לסטיגמה השלילית שממנה סובלות קורבנות תקיפה מינית בעתות לחימה. חלק מהבגדים נתרמו על ידי אשת ראש ממשלת בריטניה לשעבר שרי בלייר והזמרת והשחקנית הבריטית ריטה אורה (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
5,000 שמלות וחצאיות נתלו על חוטי כביסה באצטדיון ספורט בקוסובו כדי להעלות את המודעות העולמית לסטיגמה השלילית שממנה סובלות קורבנות תקיפה מינית בעתות לחימה. חלק מהבגדים נתרמו על ידי אשת ראש ממשלת בריטניה לשעבר שרי בלייר והזמרת והשחקנית הבריטית ריטה אורה(צילום: רויטרס)

תושב סיאול חולף על פני פוסטר של ספיידרמן ומסכה על פניו על רקע התפרצות הנגיף MERS (תסמונת נשימתית מזרח תיכונית) בדרום קוריאה שכבר גבתה את חייהם של 14 בני אדם (צילום: AP) (צילום: AP)
תושב סיאול חולף על פני פוסטר של ספיידרמן ומסכה על פניו על רקע התפרצות הנגיף MERS (תסמונת נשימתית מזרח תיכונית) בדרום קוריאה שכבר גבתה את חייהם של 14 בני אדם(צילום: AP)

מחוץ לבית האופרה במדריד נערכה תערוכה בשם "אופרה: רגעים של מציאות" שכללה 20 תמונות ענק שצולמו באותו מקום ומאותה זווית על ידי שלושה צלמים (צילום: AP) (צילום: AP)
מחוץ לבית האופרה במדריד נערכה תערוכה בשם "אופרה: רגעים של מציאות" שכללה 20 תמונות ענק שצולמו באותו מקום ומאותה זווית על ידי שלושה צלמים(צילום: AP)

בעיר הבלגית ווטרלו נערכים לשחזור קרב ווטרלו המפורסם בין צבא צרפת לבין כוחות אנטי-צרפתיים, בהם פרוסיה ובריוטניה. בימים שישי ושבת ייערך שחזור הקרב בהשתתפות 5,000 בני אדם לרגל יום השנה ה-200 לקרב שהביא לסיום המלחמות הנפוליאוניות (צילום: AP) (צילום: AP)
בעיר הבלגית ווטרלו נערכים לשחזור קרב ווטרלו המפורסם בין צבא צרפת לבין כוחות אנטי-צרפתיים, בהם פרוסיה ובריוטניה. בימים שישי ושבת ייערך שחזור הקרב בהשתתפות 5,000 בני אדם לרגל יום השנה ה-200 לקרב שהביא לסיום המלחמות הנפוליאוניות(צילום: AP)

בחור צעיר מרסס כתובת גרפיטי על קיוסק במכסיקו סיטי במהלך צעדה לזכר טבח הסטודנטים בבירה ב-1971. מבצעי הטבח גויסו על ידי הממשלה המכסיקנית כדי לפזר את המחאה הפרו-דמוקרטית של הסטודנטים (צילום: AP) (צילום: AP)
בחור צעיר מרסס כתובת גרפיטי על קיוסק במכסיקו סיטי במהלך צעדה לזכר טבח הסטודנטים בבירה ב-1971. מבצעי הטבח גויסו על ידי הממשלה המכסיקנית כדי לפזר את המחאה הפרו-דמוקרטית של הסטודנטים(צילום: AP)

הקוסמנאוט הרוסי אנטון שקאפלרוב נחת בקזחסטן ביחד עם האסטרונאוט האמריקני טרי וירטס והאסטרונאוטית האיטלקייה סמנתה כריסטופורטי לאחר שהות של 199 ימים בתחנת החלל הבינלאומית (צילום: AP) (צילום: AP)
הקוסמנאוט הרוסי אנטון שקאפלרוב נחת בקזחסטן ביחד עם האסטרונאוט האמריקני טרי וירטס והאסטרונאוטית האיטלקייה סמנתה כריסטופורטי לאחר שהות של 199 ימים בתחנת החלל הבינלאומית(צילום: AP)

טיישה בראון ובנה בן השנתיים טייסון ריץ' משחקים במים בפארק רוברט קולמן ספריי בעיר פדוקה שבמדינת קנטקי (צילום: AP) (צילום: AP)
טיישה בראון ובנה בן השנתיים טייסון ריץ' משחקים במים בפארק רוברט קולמן ספריי בעיר פדוקה שבמדינת קנטקי(צילום: AP)

נשיא ארה"ב ברק אובמה נהנה מבירה מקומית במהלך השתתפותו בפסגת שבע המדינות המתועשות בגרמניה (צילום: AP) (צילום: AP)
נשיא ארה"ב ברק אובמה נהנה מבירה מקומית במהלך השתתפותו בפסגת שבע המדינות המתועשות בגרמניה(צילום: AP)

הכבאי ג'ון פוסקו ממנצ'סטר משקה במים כלב שחולץ משריפה בבניין בעיר (צילום: AP) (צילום: AP)
הכבאי ג'ון פוסקו ממנצ'סטר משקה במים כלב שחולץ משריפה בבניין בעיר(צילום: AP)

מאמינה מוסלמית מתפללת עם בנה במסגד בפאתי איסלאמבד, בירת פקיסטן. לרוב מבקרים המאמינים במסגדים בימים חמישי ושישי ומקווים שתפילותיהם יתגשמו (צילום: AP) (צילום: AP)
מאמינה מוסלמית מתפללת עם בנה במסגד בפאתי איסלאמבד, בירת פקיסטן. לרוב מבקרים המאמינים במסגדים בימים חמישי ושישי ומקווים שתפילותיהם יתגשמו(צילום: AP)

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
קרב עגבניות קולומביאני
צילום: AFP
מומלצים