שתף קטע נבחר

מנכ"לית בנק לאומי העידה: "אני נמצאת כאן כאמא של דנה וגל"

רקפת רוסק עמינח הגישה שלשום בקשה דחופה למתן צו הרחקה נגד עו"ד ברק כהן וחברים נוספים בקבוצה המפגינה בחודשים האחרונים מול ביתה ואף איימה להפגין בטקס הסיום של בתה: "משפחתי נתונה מאז חודש אוקטובר למתקפה חסרת רסן"

מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק עמינח הגיעה הבוקר (ה') לבית המשפט השלום בתל אביב בכדי להעיד בפרשה בפני השופטת טלי לוי נגד קבוצת "באים לבנקאים". מדובר בקבוצה ששמה לעצמם מטרה להפגין נגד בכירי מערכת הבנקאות מול ביתם ובמהלך אירועים פרטיים. רוסק עמינח הגישה שלשום לבית המשפט בקשה דחופה למתן צו הרחקה נגד עו"ד ברק כהן - מייסד פעילות הקבוצה ופעילים אחרים.

 

לכתבות נוספות בערוץ כלכלה:

 

"בחודשים האחרונים, מאוקטובר לערך, נתונה משפחתי ובמיוחד בנותיי למתקפה חסרת רסן של קבוצה המתכנה 'באים לבנקאים", נכתב בבקשה שהגישה רוסק עמינח.

בתצהיר שהגישה מפרטת רוסק עמינח מספר אירועים בהם חברי הקבוצה הטרידו את בנותיה ומוסיפה כי "לאור ההטרדות הישירות של הבנות, משפחתי נאלצת לעשות שימוש בגורם מקצועי שמתריע על הגעתם של הפעילים לאזור ביתנו, על מנת שבנותיי יימנעו מיציאה מהבית או מכניסה אליו, שעה שהפעילים או מי מטעמם ממתין או אורב בחוץ, וזאת מתוך מטרה לצמצם את התחושות הקשות מההטרדה שנגרמת לבנותיי כתוצאה ממעשים אלה ועל מנת לנסות לצמצם את הנזקים הקשים שעלולים להיגרם להן בשל מעשי הפעילים".

 

עמינח הגישה את צו ההרחקה לאחר שבימים האחרונים איים כהן שיגיע יחד עם פעילים נוספים לאירוע סיום התיכון של בתה הבכורה בכדי להפגין נגדה.

 (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
(צילום: מוטי קמחי)

 (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
(צילום: מוטי קמחי)
 

"תמיד עדיף להיות במצב שרוצים להוציא אותך מהבית שלהם, מאשר שרוצים להוציא אותך מהבית שלך", מסר כהן בהתייחסו לבקשה שהגישה רוסק עמינח נגדו ולדיון שצפוי להתקיים הבוקר. "אנחנו שוללים כל אלימות אך הפעילות האזרחית תימשך".

 

לא מדובר רק במנכ"לית בנק לאומי. בחודשים האחרונים פעילי "באים לבנקאים" מפגינים מול ביתם של מנכ"לי כל הבנקים במערכת הבנקאית ובאירועים שבהם הם מופיעים. כהן והפעילים המגיעים לאירועי המחאה מתעדים את הפעילות ומפרסמים את הסרטונים בעמוד פייסבוק של הקבוצה. באחרונה גייס כהן 30 אלף שקל מהציבור לצורך המשך פעילות הקבוצה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
רקפת רוסק עמינח
צילום: מוטי קמחי
מומלצים