שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פרויקט קיבוצי: כך בנתה לנד רובר את הדיפנדר ה-2 מיליון

  לנד רובר הזמינה קבוצה של אוהדים של רכב השטח הוותיק - בהם ידוענים, ספורטאים ואישי ציבור - להשתתף בייצור הדיפנדר ה-2 מיליון. כך זה נראה על פס הייצור

  לנד רובר חגגה את ייצור הדיפנדר ה-2 מיליון, ועשתה זאת בדרך מקורית: במקום פועלי הייצור, שורה של ספורטאים, יזמים, אישי ציבור וידוענים הוזמנו להרכיב את רכב השטח בסוליהול, בריטניה. והרכב שמציין את האירוע יימכר במכירה פומבית, שהכנסותיה יועברו לצדקה.

   

   

  בין המשתתפים בהרכבת ה"דיפנדר 2,000,000" היחיד שייוצר, נמנו צאציהם של מייסדי המותג ובכירים בלנד רובר בהווה ובעבר, מנהל הסניף הבריטי של הצלב האדום ותת הנשיאה העולמית של הארגון, נשיא עמותת הצדקה "לחופש נולד", ספורטאים פראלימפיים מנבחרת בריטניה ואחרים.

   

  על מרכב הרכב נחרטה מפה של מפרץ רד וורף בבריטניה, בו תוכנן הלנד רובר הראשון. יש לו גם תגי "2,000,000", והוא צבוע באפור ושחור. לנד רובר תציג אותו בפסטיבל המהירות של גודווד שייערך בבריטניה בסוף השבוע, ולאחר מכן בשורה של אירועים. בחודש דצמבר הקרוב, הוא יועמד למכירה פומבית שהכנסותיה ייתרמו לארגוני הצדקה הצלב האדום שמסייע לבני אדם באזורי מצוקה ולחופש נולד, ארגון לשימור כדור הארץ.

   


   

  לנד רובר דיפנדר, שמיוצר בלי שינויים גדולים לעיצוב משנת 1983, הוא צאצא ישיר של הלנד רובר הראשון משנת 1948. מאז הושק לפני 67 שנים, יוצרו 2 מיליון יחידות מהדגם שנקרא בתחילה בפשטות "סדרה 1" (ובהמשך 2 ו-3), ומדגם הדיפנדר שירש אותו.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בין המרכיבים - ג'ולי טאנגיי, תת המזכיר הכללי של הצלב האדום
  לנד רובר דיפנדר 2,000,000
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים