שתף קטע נבחר

פראיירים? מיליון שקל פרס לבעל פוטנציאל החיסכון הגדול ביותר בדמי הניהול הפנסיוניים

Wobi במבצע חסר תקדים מציעה פרס של מיליון שקל לפראייר שיגלה כי גובים ממנו את דמי הניהול הפנסיוניים הכי גבוהים. מנכ"ל החברה: "המבצע נועד לעודד את הציבור לבדוק מה החסכונות הפנסיוניים שלו ולהבין כמה דמי ניהול הוא צפוי לשלם בכל שנה - ועד לגיל הפרישה"

אתר wobi.co.il יוצא במבצע חסר תקדים לעידוד החוסכים, לבדוק ולהשוות את דמי הניהול שהם משלמים בחסכונותיהם הפנסיוניים, במטרה להוזיל את דמי הניהול המשולמים בעשרות עד מאות אלפי שקלים לאורך תקופת החיסכון. כל מי שיירשם מהיום לשירות "סטטוס פנסיוני" של Wobi יוכל להשתתף במבצע על פרס של מיליון שקלים, כשהזוכה בפרס יהיה החוסך בעל פוטנציאל החיסכון הגבוה ביותר מתוך כלל הלקוחות שנרשמו לשירות. תהליך הרישום הוא פשוט וידידותי: פשוט נכנסים לאתר החברה ונרשמים לשירות "סטטוס פנסיוני". חוסכים שכבר רשומים לשירות, יוכלו לסמן במקום מיוחד באתר את נכונותם להשתתף במבצע.

 

האם אתם משלמים את דמי הניהול הגבוהים ביותר - בדקו ואולי תזכו במיליון שקלים :

 

עם השלמת הרישום, תבצע המערכת של Wobi בדיקה, באמצעות המסלקה הפנסיונית של משרד האוצר. המערכת פונה ל-100 הגופים המוסדיים דרך המסלקה הפנסיונית, מעבדת את המידע שמתקבל ומציגה אותו ללקוח באופן נגיש, שקוף וברור. לאחר קבלת הנתונים על חסכונות הלקוח מקופות הגמל, קרנות ההשתלמות וקרנות פנסיה, מאתרת המערכת מבין היצרנים השונים, קרנות וקופות בעלות פרופיל זהה לפרופיל המוצרים שבידי הלקוח ומצביעה על מוצרים פנסיוניים בדמי ניהול נמוכים יותר ועל סך דמי הניהול שייחסכו לחוסך לכל אורך חיי החיסכון. התהליך כולו אינו כרוך בכל תשלום מצד הלקוח.

 


 

 

מנכ"ל Wobi, שרון גילר, משוכנע כי בנוסף לזוכה המאושר, שישלשל לכיסו סכום של מיליון שקלים, בנוסף למאות אלפי שקלים שיחסוך בדמי ניהול עד יום פרישתו ממעגל העבודה, יסייע המבצע לעוד מאות אלפי ישראלים לחסוך עשרות אחוזים בדמי הניהול שהם משלמים כיום עבור חסכונותיהם הפנסיוניים. "המטרה שלנו היא לעודד את הציבור לבדוק מהם חסכונותיו הפנסיוניים ולהבין מהם דמי הניהול המשולמים בגינם בכל שנה, ועד לגיל הפרישה. בשלושת החודשים שאנחנו מפעילים את השירות בחר הציבור להעביר מחברה לחברה נכסים פנסיוניים בשווי של כ-700 מיליון שקלים. אין לי ספק שבזכות המבצע הנוכחי נסייע לעוד מאות אלפי חוסכים להפחית את סך דמי הניהול שהם משלמים בעשרות אחוזים", אמר גילר.

 

תובעים במספרים? אולי אתם יכולים לחסוך. אילוסטרציה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
תובעים במספרים? אולי אתם יכולים לחסוך. אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

 

ממחקר שערכה Wobi לפני כמה חודשים עולה ש-69% מכלל האוכלוסייה מצהירים על עצמם שהם מרגישים שאין להם מידע מספק אודות החסכונות הפנסיונים שלהם. מרבית החוסכים אינם בקיאים במצבם הפנסיוני, אינם מבחינים בין מוצרי הפנסיה השונים, לא יודעים כיצד תיראה הפנסיה שלהם ביום שלאחר פרישתם ממעגל העבודה, מהם דמי הניהול שהם משלמים והאם דמי ניהול אלה נחשבים לנמוכים או גבוהים ביחס לשאר החוסכים.

 

מערכת "סטטוס פנסיוני" של Wobi נותנת את התשובות המלאות לכל השאלות הללו, וזו הסיבה המרכזית להצלחתה הגדולה. אחרי תהליך הרישום הקצר וריכוז המידע דרך המסלקה הפנסיונית, מקבל החוסך מידע מלא המוצג בצורה גרפית פשוטה וברורה, ויכול להבין בקלות כמה כסף יעמוד לרשותו ביום הפרישה מעבודה, כמה דמי ניהול הוא משלם בשנה, כמה דמי ניהול הוא צפוי לשלם עד לגיל הפרישה וכמה הוא יכול לחסוך אם יעבור לקרן או קופה אחרת.

מאז עלייתה לאוויר היא מרכזת עניין רב ומאות אלפי גולשים פקדו אותה וקיבלו, לראשונה בחייהם, מידע מלא אודות חסכונותיהם הפנסיוניים בצורה ברורה, פשוטה ונגישה. עשרת אלפים גולשים, בחרו לקבל הצעות מיצרנים שהציעו להם דמי ניהול נמוכים בהרבה מאלה ששילמו עד כה, וחסכו בממוצע של כ-100 אלף שקלים בתשלום דמי הניהול הפוטנציאליים עד ליום הפרישה.  

מנכ"ל Wobi, שרון גילר (צילום: כפיר סיון) (צילום: כפיר סיון)
מנכ"ל Wobi, שרון גילר(צילום: כפיר סיון)
 

 

מודל החישוב מי מבין המשתתפים במבצע משלם את דמי הניהול הגבוהים ביום באופן יחסי גובש ותוקף על ידי האקטואר של החברה. לשם החישוב בשלב הראשון , כל משתתף יקבל ציון על פי סך דמי הניהול בפועל בסולם 1 עד 100, כאשר 1 מבטא דמי ניהול אפס ו-100 מבטא את דמי הניהול המקסימליים האפשריים על פי החוק ביחס לנתוני צבירה ופרמיה של משתתף. לאחר מכן, הציון המתקבל יפוקטר לפי פרמטרים של צבירה ופרמיה בהתייחס לזמן עד גיל הפרישה. כך בסופו של תהליך לכל משתתף יהיה ציון משוקלל משלו לצורך דירוג ברשימת המשתתפים הכוללת.

 

מבצע "מיליון שקלים למי שמשלם הכי הרבה דמי ניהול בישראל", ילווה בקמפיין טלוויזיה שהופק על-ידי משרד הפרסום אברהם. הקמפיין מציג ישראלים ממגוון רחב של רקעים ועיסוקים כשלכולם מכנה משותף אחד: כולם קצת... טמבלים בענייני פנסיה... ואם רק ייכנסו ל-wobi.co.il, יגלו כמה דמי ניהול הם משלמים.

 

הקמפיין ילווה את המבצע באמצעי המדיה השונים לאורך כל תקופתו, כאשר המבצע צפוי להימשך עד חודש ספטמבר. ולאחריו יוכרז הישראלי שמשלם הכי הרבה דמי ניהול ושבנוסף לאפשרות החיסכון של מאות אלפי שקלים בדמי הניהול ש-Wobi תאפשר לו, הוא ייהנה גם מפרס של מיליון שקלים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מבחן הפנסיה
צילום: shutterstock
כמה דמי ניהול אתם משלמים?
צילום: shutterstock
צילום: כפיר סיון
מנכ"ל Wobi, שרון גילר
צילום: כפיר סיון
עולם הפנסיה
מומלצים