שתף קטע נבחר

אבני נשמה: הקשר בין המודעות לחוכמת הקריסטל

יש בהן אנרגיה רבה שעוזרת לנו להתמודד עם קשיים ולרפא את הנפש, בעיקר כשיש חיבור בינן לבין הנשמה. דפנה ביסמוט מסבירה על אבני הקריסטל והייחוד שלהן, מה משמעותן בחלום וכיצד הן יכולות לשנות את חיינו

חכמת הקריסטל מתחברת ומתמזגת עם אנרגיית החיים, אנרגיות הגוף ובעלת יכולת ריפוי. הקריסטל מתחבר לנשמה ומצליח לתרגם לתודעה מסרים שונים. כשנוצר החיבור בין אנרגיית הקריסטל לתת מודע ולנשמה, נפתחת המודעות ואיתה היכולות לראות ולהבין את חיינו ואת תבניות התנהגותנו. תהליך זה מאפשר לנו את היכולת לשנות ולקבל אחריות על השינוי. תהליך המיזוג בין אנרגיית הקריסטל לגוף הפיזי ולנשמה מתבצע דרך מערך הצ'אקרות בגוף. החיבור לקריסטל מוביל אותנו להתפתחות עצמית ורוחנית וטיפול בבעיות גוף ונפש.

 

קריסטל בחלומות והקשר לגלגולים קודמים

לקבוצת אבני העידן החדש יש יכולת עבודה והשפעה על חלקים עמוקים ביותר בגופנו - לתת מודע לחרדות ופחדים,

חוסר וחסימה אנרגטיות, קשב וריכוז ועוד. בכל הבעיות הללו יש הקשרים בין בעיות שונות בחיים לבין גלגולים קודמים. אנרגיית הקריסטל משחזרת את הבעיות שהיו בגלגולים קודמים ומשחררת אנרגיה כלואה, שחרור שמוביל לתיקון אנרגטי בנשמה שמשפיע הן על חיינו.

 

שחזור גלגולים ואבני קריסטלים בחלום - "חלמתי שאני מחפשת קריסטל ובחנות הראו לי קרנליאן ואחלמה. ביקשתי לראות משהו שאין לי והראו לי תליוני קריסטל שושנת המדבר בצורת טיפה והבנתי שיש לה יכולת להחזיר לגלגול קודם".

 

פירוש החלום מזכיר שלשה שלבים שקשורים להתפתחות הרוחנית של החולמת:

  1. בשלב הראשון - הקרניליאן קריסטל של עשייה מתוך שימחה ושפע שחברה לעשייה נכונה שבאה מ-"הבטן".
  2. בשלב השני - אמטיסט מחברת לעין השלישית ולחוויות רוחניות - תהליך צמיחה רוחנית.
  3. בשלב השלישי - שושנת המדבר מרגיעה ומביאה לחשיבה רוחנית ומאפשרת עבודה רוחנית על גלגולים קודמים ושחרור החסמים מחיים קודמים. כנראה זהו השלב הרוחני בתהליך שהחולמת נמצאת שמסייע לה לפתוח חסימות שמקורם בחייה הקודמים ויאפשר לה להתקדם למימוש יעודה.

 

מושבת קריסטלים זיכרון מגלגול קודם - "חלמתי שמצאתי מושבה אמטיסט גדולה דומה לסירה עם גוונים רבים. ראיתי אמטיסט שן עטופה בבד שלא לקחתי" - מושבת קריסטל, ממנה יוצאים קריסטלים רבים, מסמלת את תקופת חייה הקודמים של החולמת. השארת שן האמטיסט מסמלת את הצורך להציף זיכרונות והאמטיסט מפתחת תודעה רוחנית שתוביל את החולמת לעשייה רוחנית דומה לגלגולי הקודמים.

 

קריסטלים שמשמשים בתהליכי שינוי ומודעות-עצמית - "חלמתי שאני מתלבטת האם לקנות מלכית בצבע ירוק מט, לעומת מלכית עם נגיעות של ירוק חזק ובחרתי בקריסטל השני. בתיק יש לי בדיוק שתי אבני מלכית - אחת בצבע מט והשנייה מבריקה".

 

אבני קריסטל (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
אבני קריסטל(צילום: shutterstock)
 

הקריסטלים משמשים גם לתהליכי שינוי התפתחות רוחנית ומודעות-עצמית, כמו העלמת חוויות שליליות בזיכרון הנשמה שיוצרות התנהגויות שליליות - כעסים, פחדים ועוד. העבודה מתבצעת בצ'אקרת מקלעת השמש ע"י מגע פיזי עם הקריסטלים. פיתוח המודעות מלמד להתמודד עם "הזיכרונות" והטראומות שלנו על מנת לחיות ביושר וכנות עצמית-שקיפות.

 

פירוש החלום מדבר על אבן קריסטל עוצמתית ומעודדת ליצירתיות ושלמות פנימית. אחת הסגולות הבולטות היא שמירה והגנה. בחלום ההתלבטות בין 2 הקריסטלים מסמלת התלבטות בנוגע לעשייה, והמסר הוא שבכל מקרה החולמת עושה למען הצלחתה ותהיה הצלחה בכל דרך שתבחר.

 

"חלמתי על טבעת עם עין החתול שיוצא ממנה אור אדום וזוהר כמו פנס ענק ואז הטבעת נחצתה לשניים אבל נשארת שלמה" - קריסטל עין החתול מלווה תהליך התפתחות רוחנית ושומרת כנגד עין הרע. אם מסתכלים מקרוב אבן הקריסטל נראית כחצויה שבאמצע פס לבן. החולמת חווה את השפעת אבן הקריסטל ששומרת עליה כיחידה אחת בתוך ההתפתחות הרוחנית שהיא עוברת.

 

חיבור בין נפש לגוף (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
חיבור בין נפש לגוף(צילום: shutterstock)
 

"חלמתי שאני נכנסת למערה של מלכית הצבע שלה היה טורקיז עם תכלת, וכשנכנסתי פנימה גיליתי שיש במערה מלון וכל המשקופים הם אבני מלכית" - קריסטל המלכית ידועה כתומכת בתהליך רוחני. מערת המלכית קשורה לתת המודע של החולמת. המלכית מסמלת תהליך של החולמת עם תת מודע שחושף זיכרונות מהילדות ומגלגולים קודמים וניקוי חסימות. החלום מסמל לחולמת להמשיך בתהליך שהיא עוברת.

 

קריסטלים לשמירה ולהגנה נגד עין הרע

אבני קריסטלים משמשות גם לצורך הגנה מפני מחשבות שליליות, אנרגיות שליליות וקנאה. עין הרע נוצרת ממחשבה שלילית שיוצרת אנרגיה הנקלטת בהילה שמפחיתה מהאנרגיה שלנו ומתבטאת בחוסר ביטחון, בחוסר יכולת להניע את החיים, בפחדים ועוד. שימוש בקריסטלים נועד לשמירה ולהגנה את האנרגיה שלנו.

 

"אני נמצאת בין קרובים ורוצה ליצור קשר עם הפרוד שלי. קרובתי מציעה לחכות ולתת לו להישבר ולהתקשר. הלכתי ומצאתי

חוט לבן עם אבן כחולה של נגד עין הרע על ענף עץ ומהאבן יוצא אור לבן. ליד העץ עמדה דמות מוארת באור לבן שאמרה לי ששם האבן הוא ספיר. התלבטתי אם לקחת את הספיר והדמות שכנעה אותי לקחת אותה. כיוונתי את ספיר לכיוון אנשים שסנוורה אותם. לפתע הפרוד שלי הופיע ודיברנו והתנצלתי שפגעתי בו ושמחתי שנפגשנו".

 

פירוש - החולמת חווה מפגש של ישות אור שמכוונת אותה. מטרת קבלת הספיר היא שמירה והגנה מפני אנרגיה שלילית של עין הרע שנוצרה ממחשבות שליליות. לחולמת חולמת שעליה לשאת את הספיר על מנת שתשמור עליה מפני קנאה. אבן הקריסטל קשורה לצ'אקרת הגרון, לכוח הביטוי והביטחון העצמי, והחולמת זקוקה לה מול הפרוד שלה.

 

טיהור קריסטלים

טיהור קריסטל נועד לנקות אנרגיה שנספגה בשימוש בקריסטל. עודף אנרגיה בקריסטל גורמת לשבירה ולהלן מספר דרכים לטיהור קריסטל:

  • שטיפה במים - יש לקחת בחשבון שקיימים קריסטלים הנמסים במים ולכן שטיפה אינה מתאימה להם.
  • הנחת בשמש או מול הירח - אנרגיית השמש והירח מנקים את הקריסטל ומטעינים אנרגיה מחדש.
  • קבירה באדמה - החזרת הקריסטל לאדמה מנקה ומטעינה וניתן גם להניח במושבת קריסטלים שגם מנקה ומטעינה אותו מחדש.

 

"חלמתי שאני מחזיקה אבן אפורה ושוטפת אותה במים. אני ממשיכה למרות ששואלים אותי למעשיי" - החלום מסמל צורך של החולמת לטהר קריסטלים שעשתה שימוש בהם.

 

"אני רואה קערת קריסטלים מונחת מתחת לשמש גדולה. קרני השמש עוברות בקערה ומורידה צבע והקריסטלים מבריקים מאור" - החלום מתאר תהליך ניקוי אנרגטי לקריסטל באמצעות השמש שמטהרת ומנקה את האנרגיה שאבן הקריסטל ספגה ובגמר הניקוי ניתן להשתמש בה שנית לריפוי. 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מבינות בנפש: אבני קריסטל
צילום: shutterstock
מומלצים