שתף קטע נבחר

אישום חמור: 5 כלאו ואנסו צעירה - "כמו חיות טרף"

חמישה אזרחים אריתריאים מואשמים באונס קבוצתי של צעירה ישראלית בראשון לציון. "דלה השפה על מנת לתאר את האכזריות, הבריונות והזוועה"

 

 

 

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (יום ו') לבית המשפט המחוזי בלוד כתבי אישום נגד חמישה אזרחים אריתריאים בגין כליאה ואונס בנסיבות מחמירות של צעירה ישראלית בראשון לציון בחודש יוני.

 

החמישה, אמנאל טקיה (27), טקאלי גברו (22), אטקלה אבטרמרים, המכונה "מקאלה" (28), אפרים קידנה (22) וקידנה טדסה (23), מואשמים בעבירות של אינוס בנסיבות מחמירות, קשירת קשר לפשע, חטיפה לשם כליאה ולשם ביצוע עבירת מין וביצוע מעשים מגונים בנסיבות אינוס.

 

לפי כתבי האישום, בלילה שבין 24 ל-25 ביוני בילתה המתלוננת במועדון סנוקר בראשון לציון. במהלך הלילה היא שתתה משקאות אלכוהוליים בכמות ניכרת והייתה נתונה במצב של שיכרות שפגע באופן משמעותי ביכולתה לתפקד. עם סיום הבילוי במועדון שהתה המתלוננת בשווארמה סמוכה יחד עם מכר שלה.

הנאשמים בבית המשפט, היום (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
הנאשמים בבית המשפט, היום(צילום: מוטי קמחי)
 

החמישה מואשמים כי קשרו קשר לחטוף את הצעירה לשם כליאתה וביצוע מעשים מיניים בה. בשלב כלשהו, כך לפי כתב האישום, הובילו הנאשמים את המתלוננת בניגוד לרצונה לחדר שבו מתגוררים שניים מהם. הם סחבו אותה, כאשר היא לפרקים מתנגדת למעשים ולפרקים נתונה תחת ערפול הכרה ואינה מסוגלת להתנגד למעשים.

 

לפי כתב האישום, המעשים בוצעו אף על פי שהמשיבים ושותפם הבחינו שהמתלוננת שיכורה ושמצבה הכללי ירוד, בסוברם כי מדובר ב"טרף קל", כל זאת תוך תכנון מוקדם כאשר חלקם "מכינים" את החדר וממתינים להגעתה.

 

החמישה מואשמים כי כלאו את המתלוננת באחד החדרים, השכיבו אותה ואנסו אותה בזה אחר זה. כאשר הגיע מכרה של המתלוננת וחיפש אותה, מסרו לו הנאשמים כי היא אינה שוהה עמם. רק כאשר שב המכר בשנית, למשמע צעקות המתלוננת "הצילו, הצילו", והתעקש לחפשה בעצמו רק אז נפתחה הדלת והמתלוננת עזבה את המקום. כתוצאה מהמעשים נגרמו למתלוננת חבלות באיברי הגופה השונים.

 

הפרקליטות ביקשה לעצור את החמישה עד תום ההליכים. "המקרה האמור מצוי ברף הגבוה ביותר של עבירת האינוס", אמרה התובעת עו"ד עינת בניטה, וציינה כי החמישה התנפלו כ"חיות טרף" על המתלוננת. "דלה השפה על מנת לתאר את האכזריות, הבריונות והזוועה בהתנהגות הנאשמים. הנאשמים ביצעו שרשרת עבירות מין ואלימות מזעזעות ומחרידות במתלוננת אשר הייתה שבויה בידיהם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
הנאשמים בבית המשפט, היום
צילום: מוטי קמחי
מומלצים