שתף קטע נבחר

קרב ירושה: מלכת היופי הישראלית ננעלה מחוץ לדירת היוקרה

ג'ודי טאובמן, לשעבר יהודית מזור מלכת היופי של ישראל לשנת 1962 שהתאלמנה לאחרונה מבעלה המיליארדר, מצאה את עצמה עם המזוודות מחוץ לביתה בלונדון. הסיבה: סכסוך על שני ציורים יקרים עם ילדיה החורגים

 

מלכת היופי של ישראל לשנת 1962, יהודית מזור ששינתה את שמה לג'ודי טאובמן, מצאה את עצמה "חוגגת" את ראש השנה עם ערימת מזוודות מחוץ לדירת היוקרה שלה ברובע מייפיר שבלונדון לאחר ששבה מניו יורק. טאובמן התאלמנה בחודש אפריל מבעלה המיליארדר אלפרד טאובמן שהיה בן 91 במותו. שלושת ילדיו החליפו את מנעול הדירה ושלחו מאבטחים כדי להבטיח כי שני ציורים יקרים יוצאו מהדירה בשלום. לאחר שעות של מבוכה הורשתה טאובמן להיכנס את ביתה.

 

ב"דיילי מייל" דווח כי אלפרד טאובמן חילק בצוואתו את הונו העצום, ומאז שמת היחסים בין האלמנה ושלושת ילדיו מאשתו הראשונה מתוחים ביותר. המחלוקת שהובילה לאירוע המביך האחרון היא על שני ציורים שתלויים בדירה ושווים כ-1.2 מיליון שקלים כל אחד. הדירה עצמה שווה כ-30 מיליון שקל. 
 

יהודית מזור, מלכת היופי של ישראל לשנת 1962 ()
יהודית מזור, מלכת היופי של ישראל לשנת 1962
 

 יהודית מזור (מזרחי במקור) הכירה את טאובמן לפני יותר מ-30 שנה כשעבדה בבית המכירות הפומביות היוקרתי שלו סותבי'ס. הילדים רצו שהציורים ייאספו על ידי צוות מומחים מאותו בית מכירות, אך ג'ודי אמרה שהיא תטוס ללונדון ביום שישי והרשתה רק למומחה להיכנס לבית, בעוד ששאר אנשי הצוות יצטרכו לחכות כמה ימים עד שהיא תפרוק את תיקיה בעזרת העוזרת שלה.

 

ילדיו של איל ההון המנוח לא הסכימו לכך, הם שכרו מאבטחים ולפי עדויות של שכנים גם החליפו את המנעול הדירה. טאובמן הורשתה להיכנס חזרה לדירה רק לאחר ששני הציורים הוצאו ממנה, ולאחר שצלמי עיתונות הנציחו אותה ממתינה במבוכה שעות ארוכות מחוץ לבניין.

 

"הלכתי לדלת, ושומר אמר שאני לא יכולה להיכנס", אמרה ל"דיילי מייל". "הייתי נשואה לבעלי 33 שנים, הוא היה מתהפך בקברו אם היה רואה איך ילדיו מתנהגים. זה פשוט רוע, רוע טהור".

 

לדבריה, הדירה שייכת לה לפי הצוואה, אבל עד שהנכס ישוחרר בחודש הבא הוא נשאר בשליטת שלושת ילדיה שמרשים לה להשתמש בו בינתיים. "בעלי היה אדם נפלא", היא הוסיפה, "האיש הכי נחמד, היו לנו חיים נפלאים ביחד. הוא היה בוכה אם הוא היה רואה את זה קורה. הוא השאיר את הנכס בשליטת הילדים בגלל שהוא אהב אותם ובטח בהם שיעשו את הדבר הנכון. הוא מעולם לא היה צופה את זה".

 

היא הדגישה כי שני הציורים אפילו לא שווים קמצוץ מהאוסף של בעלה המנוח ששווה כחצי מיליארד שקל. בדיווח ב"דיילי מייל" הוזכר כי בעבר שלחה מלכת היופי הישראלית לשעבר מטוס פרטי לארה"ב רק כדי לאסוף זוג נעליים שהיא שכחה.

 

כשהיה בן 78 נשלח בעלה המנוח לתשעה חודשי מאסר בגין הונאה של תיאום מחירים. הוא טס אל הכלא במטוסו הפרטי כשמשרתו מגיש לו קוויאר.

 

דובר של שלושת הילדים, שגרים בארה"ב, אמר כי שהתקרית הייתה מצערת ולא הכרחית, אך הדגיש כי היא נפתרה במו"מ ללא צורך בהפעלת כוח. הוא הדגיש גם כי הדירה שייכת לעיזבון. "אף אחד לא חסם את כניסתה", אמר למרות התמונות שפורסמו בתקשורת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים