שתף קטע נבחר

הרבנים הראשיים נגד אירועים נוצריים: "זה מיסיון"

הרבנים דוד לאו ויצחק יוסף - באיגרת פומבית המזהירה מפני אירועי "השגרירות הנוצרית בישראל" שיתקיימו בחג הסוכות, ומכנה אותם "סכנה רוחנית": "למרות שמארגני הכינוס הם ידידי מדינת ישראל, בפועל האירוע מהווה סכנה רוחנית ומקעקע את צביונה היהודי"

שבועיים לפני חג הסוכות – הרבנים הראשיים לישראל מזהירים מ"מיסיון נוצרי" באירועי החג. בקריאה פומבית שהוציאו היום (ד'), הזהירו הרב דוד לאו והראשון לציון הרב יצחק יוסף מפני הכינוס השנתי של "השגרירות הנוצרית בישראל", וכינו אותו: "סכנה רוחנית".

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

 

"נודע לנו כי גורמים העוסקים במיסיון מטעם השגרירות הנוצרית בישראל, מארגנים כינוס גדול בימי חג הסוכות", כתבו. "כחלק ממטרות ארגון זה - העברת יהודים על דת ישראל, והכנסתם תחת כנפי הנצרות".

 

קראו עוד בערוץ היהדות :

 

גורמים המקורבים לרבנים הראשיים מסרו כי האיגרת הוצאה בעקבות פניות בנושא שקיבלו הרבנים מאזרחים. הם ממשיכים ומזהירים מפני "אותם גורמים", שלדבריהם "רואים שליחות בהמרת כל תושבי העולם ולהפכם לנוצרים, ובעיקר את בני העם היהודי. דבר זה הינו חמור ונוגד את יסודות אמונתנו, על כן חובה להוקיע את הדבר ולהזהיר את הציבור".

 

אירועי השגרירות בשנים קודמות (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
אירועי השגרירות בשנים קודמות(צילום: גיל יוחנן)

 

הם חותמים את האיגרת הפומבית בקריאה "אל הציבור היהודי בארץ הקודש, שלא לקחת חלק בכינוס זה", ומבהירים כי "למרות שייתכן שמארגני הכינוס הם ידידי מדינת ישראל, אבל בפועל האירוע מהווה סכנה רוחנית ומקעקע את צביונה היהודי".

 

זה כבר העשור הרביעי לקיומה של עצרת הנוצרים אוהבי ישראל, המתקיימת בחג הסוכות בירושלים, בהשתתפות אלפי נוצרים מרחבי העולם. אלה מגיעים להפגנת תמיכה בישראל, ומתפללים לשלומה במה שנודע כ"עצרת חג הסוכות הנוצרי" - The Feast of Tabernacles .

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן, אתר שטורעם.נט
הרבנים הראשיים
צילום: גיל יוחנן, אתר שטורעם.נט
מומלצים