שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ההנחיה בוטלה: שמיים פתוחים בחתונת בר
  יומיים לאחר שרשות התעופה האזרחית הורתה לאסור טיסות ביום חתונת רפאלי ועדי עזרא, החליט שר התחבורה לבטל את האיסור. "השמיים שייכים לכל אזרחי ישראל, אין להעדיף אירוע זה על פני אחרים", קבע כץ

  השמיים לא ייסגרו בחתונת בר רפאלי : שר התחבורה ישראל כץ הורה לבטל את איסור הטיסות בחתונת השנה. השר הנחה את הרשות לתעופה אזרחית לבטל את ההוראה לאסור טיסות מעל יערות הכרמל בעת חתונת רפאלי ב-24 לספטמבר. "השמיים שייכים לכל אזרחי ישראל ואין לנהוג בהעדפה באירוע זה מול אירועים אחרים", אמר כץ, "יש לשמור על שוויוניות ומראית עין במתן אישור הטיסות".

   

  ההנחיה של השר כץ פורסמה יומיים לאחר שרשות התעופה האזרחית הודיעה לטייסים ולחברות התעופה על האזור שבו תיערך חתונת רפאלי ובחיר לבה עדי עזרא כשטח אסור לטיסות. חברת הצילום שתתעד את החתונה ביקשה לסגור את השטח שבו יחוגו בלון תצפית, שני מטוסים פרטיים וחמישה כלי טיס זעירים, ככל הנראה רחפני צילום.

   

  כל הפרטים על חתונת בר רפאלי    (צילום: ניצן דרור ניר כהן)

  כל הפרטים על חתונת בר רפאלי    (צילום: ניצן דרור ניר כהן)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  כל הפרטים על חתונת השנה    (קרדיט: הוט )

  כל הפרטים על חתונת השנה    (קרדיט: הוט )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  האיסור בוטל. בר רפאלי ועדי עזרא (צילום: אמיר מאירי) (צילום: אמיר מאירי)
  האיסור בוטל. בר רפאלי ועדי עזרא(צילום: אמיר מאירי)

  מדובר בשטח המתפרש על פני ארבעה קילומטרים ועד לגובה של 3,000 רגל. ההנחיה תקפה ל-24 בספטמבר מהשעה 17:00 עד 02:00. במשרד התחבורה אמרו כי ההחלטה התקבלה מטעמי בטיחות

   מכיוון שבמקום יטוסו כלי טיס רבים. "מדובר בהנחיות בטיחותיות המתבצעות בעת פעילות של כלי טיס בלתי מאוישים", נמסר מהמשרד. "ההנחיות פורסמו בהתאם לכללי רשות התעופה האזרחית ועל פי הנהלים הקבועים בחוק". בסופו של דבר, הנחיה זו כאמור בוטלה.

   

  לפני ההחלטה של השר כץ אמר טייס שתכנן לבצע טיסות באזור כי "לסגור משאב אווירי ציבורי בגלל בקשה של סלב שרוצה פרטיות זה כמו לסגור את נתיבי איילון כי סלב לא ירצה שאחד הרכבים בכביש יצלם אותו בבית".

   

  הוא הוסיף: "גם אם זה מטעמי בטיחות והפרדה, הרי שמי שנפגע מהעניין זה ציבור הטייסים והמשאב שנגזל הוא מהציבור. כך אן כך, זה מריח מאוד מאוד לא טוב, וזה בלשון המעטה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים