שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  צובעים את מקום החניה של חולדאי בצהוב

  חברי 15 דקות, ארגון צרכני התחבורה הציבורית בישראל, השתלטו על מקום החניה השמור לראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, וצבעו אותו בצהוב - "מזכירים לו שהתחבורה הציבורית לא משתלמת"

  מקום החניה של רון חולדאי נצבע הבוקר (ג') בצהוב על-ידי פעילי 15 דקות, ארגון צרכני התחבורה הציבורית. לדברי חברי הארגון שלקחו חלק בפעולה, מטרת צביעת מקום החניה השמור לרכבו הפרטי של ראש העיר, הייתה להזכיר כי תושבי העיר הנאלצים להשתמש בתחבורה ציבורית, סובלים מחסרונם של נתיבים ייעודיים. לדברי לרה פארן, אחת הפעילות המרכזיות, חולדאי יכול להחליט כי נתיבים שונים ברחבי העיר יהפכו לנת"צים, וגם אם הוא זקוק לאישור משרד התחבורה, עדיין ביכולתו לבצע את המהלך. 

    

   

  בנוסף, ובתגובה לאיום שר הפריפריה אריה דרעי לפרוש מהממשלה אם לא יבוטל המע״מ על מחירי התח״צ, אמר גיל יעקב, מנכ״ל 15 דקות, כי ״תושבי הפריפריה סובלים ממחירי נסיעה בינעירוניים מופקעים ההופכים את את התחבורה הציבורית ללא משתלמת, ומעודדים אותם לרכוש מכוניות פרטיות המכבידות על יוקר המחיה. אנו קוראים לשר דרעי לפעול למימוש תיקצוב רפורמת המחירים להוזלת מחירי הנסיעה הבינעירוניים בפריפריה - באוטובוסים וברכבות ובכך לחסוך כסף וזמן יקר לתושבי הפריפריה״. 

   

   (לרה פארן) (לרה פארן)
  (לרה פארן)

   

   (לרה פארן) (לרה פארן)
  (לרה פארן)

   

   (לרה פארן) (לרה פארן)
  (לרה פארן)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לרה פארן
  15 דקות - על מקום החניה של רון חולדאי
  לרה פארן
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים