שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מברשת שיניים חשמלית שמנקה בו זמנית את 2 צידי השן

  בימים אלו מושקת בארץ מברשת השיניים OObrush שתוכננה ע"י רופא שיניים ופועלת בניצב לחניכיים והשיניים, כמו קיסם ובו זמנית מצחצחת את החלק הפנימי והחיצוני של השן. בלחץ הזמנים של הבוקר והעייפות של הערב המברשת מקיימת את פעולת הצחצוח הנכונה, מהחניכיים לשיניים באופן אוטומטי ובחצי מהזמן.

   

  מברשות ידניות או חשמליות רגילות מצריכות הקפדה על טכניקת צחצוח נכונהOObrush . תוכננה והותאמה לתנועת הצחצוח הנכונה מעלה ומטה, בדומה לפעולת הקיסם. מאחר והרוב המוחלט של בני האדם רגילים להזיז את המברשת בתנועת פנימה-החוצה מיותרת אשר מעבירה את שיירי המזון והפלאק מצד לצד, OObrush מסתמכת על ההרגל הזה ומבצעת בעצמה את התנועה הנכונה של מעלה-מטה, בהתאם להנחיות רופאי השיניים.

   

  זוהי מברשת השיניים היחידה המסתובבת בניצב לחניכיים ולא במישור החניכיים עם שתי מברשות המסתובבות במקביל.שיטת צחצוח זו יעילה יותר בהוצאת שאריות מזון, פוגעת פחות בציפוי השן, מסירה פלאק פי 13 ממברשות חשמליות רגילות ומונעת דלקות חניכיים. המברשת למעשה מצחצחת עבור המשתמש לפישיטת בס המומלצת ע"י רופאי השיניים בעולם לצחצוח מהחניכיים כלפי כיוון גדילת השן ומבצעת עיסוי לחניכיים באמצעות לחץ מבוקר המתאים עצמו לכל קשת דנטלית מגיל 8 ואילך.

   

   (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  (צילום: יח"צ)

  בנוסף, רוב האנשים לא מנקים בצורה טובה את צידן הפנימי של השיניים, בין אם מחוסר סבלנות וזמן או אי נוחות. ב- OObrush שתי מברשות מסתובבות במקביל משני צידי השן וכך מקצרות את זמן הצחצוח המומלץ בחצי.

   

  247 שקל, באתר החברה
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יח"צ
  מברשת השיניים OObrush
  צילום: יח"צ
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים