שתף קטע נבחר

עובדי גולן טלקום פתחו בשביתת פתע

עובדי חברת גולן טלקום נטשו אחה"צ את נקודות המכירות והשירות ופתחו בשביתה ללא הגבלת זמן, כצעד מחאה על סירוב ההנהלה לנהל מו"מ להסכם קיבוצי. מדובר בשביתה שנייה לאחר שביתת אזהרה שנערכה בסוף השבוע שעבר. מהחברה נמסר: "מדובר בשביתה מצומצמת בלבד"

עובדי חברת גולן טלקום נטשו אחה"צ את נקודות המכירות והשירות ופתחו בשביתה ללא הגבלת זמן. זאת כצעד מחאה על סירוב ההנהלה לנהל מולם מו"מ להסכם קיבוצי. על פי הוועד, כל מוקדי המכירה והשירות מושבתים פרט למוקד שירות בירושלים ובבית שמש שקורסים תחת העומס.

 

כתבות נוספות בערוץ הקריירה:

עובדי גולן טלקום פתחו בשביתת פתע

 

300 עובדי החברה נטשו את 44 עמדות המכירה היום ב-16:00, והודיעו על שביתת פתע - כמחאה על סירובו של מיכאל גולן לנהל מולם מו"מ להסכם קיבוצי כפי שהתחייב לעשות. מדובר בשביתה שנייה שמקיימים העובדים, לאחר שביום חמישי שעבר נטשו את 44 עמדות השירות של החברה ויצאו להשבתת אזהרה בת 24 שעות.

 

בהסתדרות הלאומית המאגדת את העובדים מאשימים את מיכאל גולן בגרירת רגליים במשא ומתן. "חבל שהוא עצמו שוכח את המקום שהוא היה בו בדיוק לפני שבוע, ממש בשיא הדיווחים על העסקה למכירת החברה", נמסר. "אז, התנהג אחרת, שיגר מכתב מחוץ לארץ והתחייב לעובדיו. הערב מתברר כי עולם כמנהגו נוהג בגולן טלקום".

 

הודיה אוהב שלום, יו"ר ועד העובדים הוסיף: "קצנו בהבטחות שווא. העובדים הושיטו יד לשלום והערב , אנו מגלים כי אין בכוונת הנהלת החברה לעמוד בהתחייבות שגולן עצמו נתן לנו".

 

מגולן טלקום נמסר בתגובה: "מדובר בשביתה מצומצמת בלבד של כ-50 נציגי מכירות בלבד. שאר צוות העובדים של גולן טלקום, המונה כ-300 עובדים, ממשיך בשגרת העבודה כרגיל, וכך גם צוות המשווקים. אנו בתחושה קשה שמדובר בשביתה על רקע אישי בלבד המוסתת על ידי הנהלת ההסתדרות הלאומית ללא קשר לגולן טלקום ועובדיה. לקוחות גולן טלקום מממשיכים לקבל שירות נאמן ואיכותי כרגיל".

 

למה מיכאל גולן ומנכ"ל סלקום לא הגיעו לוועדת הכלכלה? צפו:

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים