שתף קטע נבחר

צילום: רויטרס

שרה תתחתן לאחר רצח אביה ואחיה: "בואו לחגוג איתנו"

"לא ניתן לטרור לרסק אותנו", אומרים שרה תחיה ליטמן, שאיבדה את אביה ואת אחיה בפיגוע ליד עותניאל, וארוסה אריאל. "למרות האסון, תהיה חתונה שמחה", אמרו השניים שיינשאו ביום חמישי הבא. הראיון המלא ביום שישי במוסף "7 ימים"

 

קוראים להמונים להגיע לחתונה. שרה תחיה ליטמן ואריאל ביגל (צילום: אלכס קולומויסקי "ידיעות אחרונות") (צילום: אלכס קולומויסקי
קוראים להמונים להגיע לחתונה. שרה תחיה ליטמן ואריאל ביגל(צילום: אלכס קולומויסקי "ידיעות אחרונות")

שרה תחיה ליטמן מביטה בחיוך מבויש בארוסה אריאל ביגל. עיניה הירוקות נפוחות מבכי. "עוד לפני שהוא הפך לבעל, אריאל כבר נעשה אבא. מעכשיו הוא ימלא את החלל שהשאירו אבא שלי ואחי. משימה קשה יש לו, למלאך בלבן שלי".

 

שרה איבדה את אביה, הרב יעקב ליטמן, ואת אחיה נתנאל בפיגוע הירי ליד עותניאל ביום שישי האחרון שביצע שאדי מוטאווע שנעצר. השניים היו אמורים להינשא היום, אך בעקבות הפיגוע נדחתה החתונה והיא תתקיים ביום חמישי הבא. הזוג קורא לציבור: "בואו לחגוג איתנו".

 

נרצחו בפיגוע. יעקב ונתנאל ליטמן ז"ל (מתוך האלבום המשפחתי) (מתוך האלבום המשפחתי)
נרצחו בפיגוע. יעקב ונתנאל ליטמן ז"ל(מתוך האלבום המשפחתי)

אריאל, שלא מש מצדה של ארוסתו מאז קיבלה את הבשורה הנוראה על הירצחם של אביה ואחיה בפיגוע הרצחני בסוף השבוע, מביט בה בחיוך כואב ואומר: "עברנו קורס מזורז בזוגיות. הזוגיות שלנו עמדה בפני מבחן, אבל היא רק התעצמה. דווקא מתוך ההיעדר. כשאני רואה את אימא של שרה תחיה, כמה קשה לה בלי בעלה, אני מבין מה זה בעל, ועד כמה בן זוג הוא משענת".

 

בליל שבת, אחרי שבני המשפחה שוחררו מבית החולים, ביקשה שרה תחיה (20) לעבור בביתו של אריאל (21) ביישוב מיתר בטרם ימשיכו לבית הסבים בירושלים. כמה דקות של פרטיות היו להם, שבהן ישבו זה מול זה ומיררו בבכי. לא היה צורך במילים.

 

"ראיתי את המצב שלה והבנתי שלמרות השבת אני חייב לנסוע איתה לירושלים. הבנתי שהיא במצב קשה וזקוקה לתמיכה", סיפר אריאל. "טוב שבאת איתי, זו הייתה הצלה", אומרת לו אהובתו.

 

"הערב, במקום ללבוש את שמלת הכלה, אני אשב על הרצפה בחולצה קרועה", ממשיכה שרה תחיה בכאב. "אבל בקרוב מאוד אנחנו נתחתן בחתונה גדולה ושמחה. אנחנו נמשיך, אנחנו נהיה שמחים כמו שאבא ונתנאל תמיד היו. לא ירסקו אותנו".

 

בני הזוג מגלים כי הם מתכננים לקיים את החתונה ביום חמישי הבא בבנייני האומה בירושלים ואולי אפילו באצטדיון טדי, וקוראים לציבור ולהגיע לחגוג איתם. "זו תהיה חתונת המיליון", הם מבטיחים, "המונים יבואו לשמוח איתנו".

 

הראיון המלא - ביום שישי במוסף 7 ימים של "ידיעות אחרונות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי "ידיעות אחרונות"
אריאל ושרה
צילום: אלכס קולומויסקי "ידיעות אחרונות"
מומלצים