שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חברת ההפקה של כפולים ופאודה מתפרקת
  "טנדר הפקות", שאחראית על סדרות הטלוויזיה המצליחות "כפולים" ו"פאודה", תיסגר לאחר חמש וחצי שנות פעילות. הפירוק לא ישפיע על עתידן של סדרות החברה
  "טנדר הפקות", חברת ההפקה של שתיים מסדרות הטלוויזיה הבולטות של השנה האחרונה - "כפולים" ו"פאודה" מתפרקת. נכון לעכשיו, סגירתה של החברה לא תשפיע על עתידן של הסדרות.

   

  "כפולים". עתיד הסדרה מובטח

  "כפולים". עתיד הסדרה מובטח

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בחברה שותפות המפיקות מריה פלדמן וליאת בנאסולי, שהחליטו על פרידה אחרי חמש שנים וחצי של עבודה משותפת. השתיים עומדות גם מאחורי תוכנית המערכונים "הפרלמנט". כאמור, הפקת הסדרות לא צפויה להיפגע בשלב זה - פלדמן ובנסולי יחלקו ביניהן את הסדרות.

   

  פלדמן, שיצרה את "כפולים" יחד עם עמית כהן, תמשיך להפיקה אם אכן תהיה לה עונה שנייה, ואילו בנסולי צפויה להפיק את שאר הסדרות בחברה, ביניהן גם "פאודה".

   

  מתוך "פאודה" (צילום מסך) (צילום מסך)
  מתוך "פאודה"(צילום מסך)
     

  אלא שעונתה השנייה של הסדרה המצליחה ששודרה ב-yes, עומד כעת בסימן שאלה, זאת בעקבות חילוקי דעות בין yes, "טנדר הפקות" וחברת ההפקה הנוספת שמעורבת ביצירתה - "קסטינה". בימים אלה נרשמה התפתחות חיובית ועל פי גורמים המעורים בפרטים נראה שהפיתרון בהישג יד.

   

  "אנחנו אכן נפרדות", אמרה בנאסולי ל-ynet, "הפרידה הכי ברוח טובה ונישאר חברות. כל אחת מאיתנו רוצה חברה מסוג אחר. מריה רוצה חברה קטנה יותר מ'טנדר' ואני שואפת להתרחב". את תגובתה של פלדמן לא ניתן היה להשיג עד למועד פרסום הידיעה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים