שתף קטע נבחר

חמ"ל למען נעדר: החברים מחפשים את שאולי

חבריו של שאולי אבטה מירושלים, שנעדר מאז יום ראשון שעבר וקיים חשש כבד לחייו, הקימו חמ"ל חיפושים ועמוד פייסבוק וכעת אוספים כסף לשכור חברת חקירות. "נקלענו למבוי סתום", אמר חברו גלעד רוזנברג

עשרות מחבריו של שאולי אבטה, תושב ירושלים שנעדר זה שבוע, החלו במבצע רחב היקף במטרה למצוא אותו. כעת הם החלו גם בגיוס כספים במטרה לשכור חברת חקירות שתאתר אותו.

 

שאולי אבטה. עקבותיו נעלמו ()
שאולי אבטה. עקבותיו נעלמו

החיפושים אחרי הנעדר. מכריו לא יודעים לספר היכן הוא ()
החיפושים אחרי הנעדר. מכריו לא יודעים לספר היכן הוא
 

אבטה בן ה-27 גדל במשפחה חרדית. בשנים האחרונות, לאחר שחרורו מהצבא, הוא עבד בסמוך לבית שאן ולאחרונה עבר להתגורר בשכונת נחלאות בירושלים. חברו גלעד רוזנברג סיפר כי ביום ראשון שעבר הוא הלך לעבודתו בהר חוצבים, ומאז נותק הקשר עמו ויש חשש לחייו. "מעבר לתשאול אנשים שמכירים אותו עשינו סריקות בליפתא, ברמת אשכול ובאזור בית שאן. ניסינו לפצח את המקרה דרך אנשים שהכירו אותו, אך נקלענו למבוי סתום", אמר רוזנברג.

 

מלבד החיפושים, הקימו חבריו של אבטה חמ"ל בביתו של רוזנברג בנחלאות ומגייסים, כאמור, כסף כדי לתגבר עצמם בחוקרים מנוסים. בעמוד פייסבוק שהקימו למענו, "מוצאים את שאולי", כתבו: "לפי הממצאים שנאספו עד עכשיו על ידי המשטרה, צוותי החמ"ל והמחפשים שמאוישים על ידי החברים, יש חשש גדול לחייו, אך עם זאת עדיין יש קצה של תקווה ששאולי בחיים".

 

גובהו של שאולי כ-1.80 ס"מ. מבנה גופו מלא, גוון עור בהיר, שיער ראשו בצבע שחור ומקריח, עיניו שחורות. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת לב הבירה בטלפון 02-5391550.

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים