שתף קטע נבחר

הכלבה של נתניהו נשכה את ח"כ השכל

במעון רה"מ ערכו הדלקת נרות לח"כים של הליכוד. השכל ניגשה לכלבת המשפחה קאיה וליטפה אותה - ואז ננשכה. גם בעלה של סגנית השר חוטובלי ננשך. השכל התבדחה: "ביס קטן לא ירתיע אותי"

 

משפחת נתניהו עם הכלבה קאיה ()
משפחת נתניהו עם הכלבה קאיה

זהירות - נושכת: קאיה, כלבתם של בני הזוג נתניהו, נשכה אמש (יום ד') את חברת הכנסת שרן השכל מהליכוד ואת אור אלון, בעלה של סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי במהלך הדלקת נרות במעון ראש הממשלה בירושלים לחברי סיעת הליכוד.

 

השכל, אחות וטרינרית במקצועה, ניגשה לקאיה הכלבה וליטפה אותה. בשלב מסוים קאיה כנראה נבהלה ונשכה את ידה של השכל.

 

השכל סיפרה לנוכחים שהכלבה קצת נבהלה מההמולה בבית ומריבוי האנשים ונלחצה. הפרמדיקים של ראש הממשלה חבשו את ידה של השכל וגם את אלון והשניים נשארו להמשך האירוע.

השכל מתאוששת ()
השכל מתאוששת

ראש הממשלה ניגש לחברת הכנסת והיא אמרה לו שהיא בסדר: "זה לא כל כך נורא", אמרה השכל לנתניהו. לאחר מכן צייצה השכל בטוויטר: "לכל הדורשים בשלומי, כמי שהייתה לוכדת נחשים, ביס קטן מכלב לא ירתיע אותי".

 

בחודש יולי אימצה משפחת נתניהו את קאיה לאחר שהבן אבנר גילה כי עומדים להרדים את הכלבה וביקש מהמשפחה לאמץ אותה. בפוסט שפורסם בדף הפייסבוק של ראש הממשלה נכתב אז: "קאיה היא כלבה עדינה ונעימת מזג שהשתלבה מיד במשפחתנו". הערב התברר כי לפעמים קאיה עלולה לאבד את קור הרוח שלה.

 

פרטיו של אבנר נתניהו היו גלויים ב"מאגר הכלבים" של משרד החקלאות לאחר שהמשפחה אימצה את הכלבה קאיה. במאגר ניתן היה למצוא את מספר הנייד של נתניהו הבן ואת מספר הטלפון הקווי בבית ברחוב עזה 35 בירושלים, מה שעלול היה לחשוף אותו להאקרים שיכולים היו לשתול תוכנות מעקב, גם כאשר היה בסביבת אביו. בעקבות פניית ynet הוסרו הפרטים בהתערבות גורמי ביטחון.


פורסם לראשונה 09/12/2015 23:00

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים