שתף קטע נבחר

לנדוור משיקה את "עלמה": בתי קפה בקונספט אינטימי

סניפים ראשוניים צפויים להיפתח בחודש הבא בתל-אביב, גבעתיים וחולון. הבעלים: "אנחנו הרבולוציה של מטבחי הפועלים"

רשת בתי הקפה לנדוור, שמפעילה 50 סניפים ברחבי הארץ, פותחת רשת בתי קפה חדשה ומעוצבת בשם "עלמה" - שתתאפיין במחירים נוחים (סנדוויץ' מלחם מחמצת ב־29 שקל) הזמנה ותשלום בשירות עצמי (הגשה לשולחן אופציונלית), מה שיחסוך עלויות עובדים. היזמים או הזכיינים ייהנו מהפחתה משמעותית בהשקעה הנדרשת להקמה, לשכר דירה ולתפעול הסניפים, ששטחם יהיה קטן יותר ב-30 עד 60 מ"ר בהשוואה לסניפי לנדוור הרגילים.

 

עיצוב מיוחד. הדמיית הסניף החדש של "עלמה" (הדמיה: סטודיו אלון דרי) (הדמיה: סטודיו אלון דרי)
עיצוב מיוחד. הדמיית הסניף החדש של "עלמה"(הדמיה: סטודיו אלון דרי)

 

סניפים ראשוניים צפויים להיפתח בחודש הבא בתל-אביב, בכיכר המדינה במקום קפה "גודיס" הוותיק, בגבעתיים במקום קפה "ויולה" המיתולוגי ברחוב שינקין ובחולון ייפתח סניף בפרימיום סנטר באזור התעשייה. בשנה הקרוב יקומו 10 סניפים.

 

עופר קורן ושותפיו ניר כספי ואורן מאור, שהקימו את לנדוור לפני 10 שנים, אמר: "מדובר ברשת בתי קפה איכותית במחיר של אקספרס. במובן מסוים אנחנו הרבולוציה העדכנית של מטבחי הפועלים". בעלמה ניתן דגש על עיצוב צבעוני ועדכני, במטרה להעניק חוויית קנייה למרות הקונספט הצנוע של הרשת. המנכ"ל החדש של "עלמה" הוא גל תיכון, לשעבר סגן מפקד טייסת F16. "אחרי ראיונות של מועמדים רבים, החלטנו לבחור במועמד ללא ניסיון בתחום, אך ללא שחיקה ובעל יכולות ניהול ואנליזה מדהימות", מספר קורן.

 

בטווח הארוך מתכננים המייסדים להגיע לעשרות סניפים במוסדות ציבוריים, במרכזי

 שכונות ובתחנות דלק. "בעלי התחנות מרגישים שמגיע לציבור חוויה עשירה יותר מהקונספט של ילו", מוסיף קורן.

 

סניפי עלמה, שכאמור ישתרעו על שטחים קטנים יחסית במטרה להפחית את עלויות ההקמה והשכירות, יאפשרו אזורי ישיבה בחוץ ויציעו תפריט קבוע של סנדוויצ'ים איכותיים, סלטים, ובניגוד לרשתות דומות באותו הקונספט - תגיש גם מנות חמות של אוכל ביתי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: סטודיו אלון דרי
כך יראו הסניפים
הדמיה: סטודיו אלון דרי
מומלצים