שתף קטע נבחר

ינון מגל נחקר באזהרה בחשד להטרדות מיניות

חבר הכנסת לשעבר, ששמו נקשר בפרשת ההטרדות המיניות עוד לפני שפרש, נחקר באזהרה לראשונה. הוא חשוד גם במעשים מגונים

פרש מהכנסת, אבל הבדיקה בעניינו הופכת לחקירה פלילית: ח"כ לשעבר ינון מגל נחקר באזהרה בחשד להטרדות מיניות ומעשים מגונים. מגל נחקר היום (יום ה') אחר הצהריים.  

 

שמו של מגל, עורך וואלה לשעבר, נקשר בפרשת הטרדות מיניות, עוד לפני פרישתו, אך חקירה ראשונה באזהרה התקיימה רק היום. עם פרישתו אמר מגל כי אף שהוא בטוח שבמעשיו אין היבט פלילי, הוא מבין שיש אלו שנפגעו מהתנהלותו בעבר, ולכן בחר לפרוש מהכנסת.

 

עם פרישתו של מגל נכתב כי בידי המשטרה עדויות של שלוש נשים שמסרו הודעות על מה שהוגדר כהתנהגות בעייתית מצדו של הח"כ, התנהלות הגובלת בהטרדה מינית. גורם בכיר הבקיא בפרטי הפרשה אמר אז כי "עד כה החומרים הם לא חד משמעיים לגבי עבירות פליליות שביצע לכאורה. ייקח עוד זמן עד שנוכל לגבש תמונה חד-משמעית".

 

אחת המתלוננות סיפרה אז על מפגש שהתרחש אחרי שהשניים כבר לא עבדו ביחד, במקום ציבורי ולאור יום. "אחרי שיחת חולין של שתי דקות", היא כותבת, "הוא התקרב אלי ונישק אותי בפתאומיות. לא רציתי את זה, לא צפיתי את זה וזה הרגיש מאד לא נוח ובטח לא נעים. לקחו לי כמה שניות להתעשת מהשוק, למלמל משהו ולהיעלם מהמקום".

 

עו"ד עודד גזית וגליה כהן מסרו מטעמו של מגל כי הוא אכן זומן למשטרה, ושמח כי התאפשר לו להתייחס סוף סוף לפרסומים השונים בעניינו. לדבריהם, "הוא בטוח שלאחר שהמשטרה תסיים את עבודתה בקרוב יסתבר כי לא עבר כל עבירה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים