שתף קטע נבחר

אנרגיה חדשה: הורוסקופ חודש ינואר 2016

חודש ינואר, הפותח לנו שנה חדשה, טומן בחובו את האנרגיה שתלווה אותנו במהלך השנה והוא כולל גם נסיגה - שלי רום עם החודש הכי חשוב

חודש ינואר הוא החודש הראשון בשנה, הוא הגרעין של שנת 2016 וטומן בחובו את האנרגיה של השנה כולה. מרקורי שאחראי על התקשורת שלנו, נכנס לנסיגה לאורך כל החודש מה-4.1 ועד ל-26.1.

 

הנסיגה מתחילה במזל דלי וממשיכה למזל גדי, מתחילה בהשפעה חברתית

וממשיכה להשפעה על המשאבים והעבודה שלנו. ב-2016 מרקורי יבצע את כל הנסיגות שלו במזלות האדמה, ולכן סביר להניח שסוגיות הכסף יהיו מרכזיות השנה.

 

בועת הכספים מתפוצצת וכולנו נרגיש את השינוי כשכיוון ההתפתחות הוא לצמצום, סדר, אורחות חיים וחשיבה לטווח ארוך.

יופיטר, שמטייל בבתולה, מחדיר גם הוא לתודעה שכל מה שמתרחש סביבנו זוהי תוצאה של הזנחה. יש חוקים פשוטים ביקום, מה שאנחנו זורעים זה מה שאנחנו קוצרים.

 

ב-9.1 מולד ירח בגדי בצמידות לפלוטו – מוסיף עוד אנרגיה של אדמה ותכל'ס, פרקטיקה ואם תרצו גם כוח ושליטה, מה שלא נעשה בכוח עלול להיפתר ביותר כוח. ואם אתם צריכים עזרה אנרגטית בלהוציא דברים לפועל, זה הזמן.

 

ב-14.1 מרקורי יתחיל את מחזורו המחודש, ויהיה לנו יום מצוין להשקעות ולמשא ומתן.

 

ב-21.1 שמש תעבור למזל דלי, אז מתחילה תקופה של התארגנות חברתית.

 

ב-23.1 ירח מלא באריה – הטבע חוגג, אימא אדמה מזכירה לנו את חוקי הטבע ואת גלגל החיים.

 

חודש טוב.

 

מזל טלה

שנת 2016 נפתחת עם ירח במזל היורד שלכם, בית הזוגיות ומפרגנת לכם עם אהבה. שימו לב שאתם לא מגזימים עם הצורך בשליטה, דאגה והשקעת האנרגיה שלכם בהאדרת האחר.

 

2016 זו השנה שלכם וכדאי שתשימו את עצמכם במרכז ואפשרו גם לבן הזוג לקחת את הבחירות שלו, גם אם הם נראות לכם הכי הזויות, זה שלו.

 

פיננסים: בדקו מה עושה הכסף שלכם? ואיך אתם משקיעים בו. חשוב שתדאגו לפנסיה שלכם ולחסכונות לטווח ארוך. מרס

עובר ב-3 לחודש למזל עקרב, היקום מבקש שתתנו מאה וחמישים אחוז לעבודה ולתרומה שלכם עבור הביטחון הכלכלי.

 

מרקורי בנסיגה: מרקורי נסוג לאורך כל החודש 4.1-26.1 נסיגת מרקורי החל מתרחשת ברום המפה שלכם ויכולה להתקשר לתקלות ושיבושים בשכר, פיצויים או בונוסים. מרקורי המתקשר לערך שאתם משקיעים בעבודה שלכם, נחשב חלש כשהוא בנסיגה והנסיגה הנוכחית בבית הקריירה רק גוררת עיכובים נוספים, ומצד שני היא גורמת לכם להתחדש, להתייעל ולהיות יותר מדוייקים.

 

תשובה חיובית: מולד הירח בתאריך ב-9.1 נותן לכם את זריקת הכוח, מה שנקרא מעז יצא מתוק. זה הזמן לתבוע את הרצונות שלכם ולקבל את התשובה שלה חיכיתם כל כך הרבה זמן.

 

סוף החודש וירח מלא באריה: מאפשר לכם להיות מרוצים מעמלכם. אולי זה הזמן להכין את השמפניה ולהרים כוס לחיים, גם אם התשובה חיובית וגם אם החלטתם להתקדם בחיים, תפרגנו לעצמכם.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 16-15 לחודש.

ימים טובים לזוגיות: 2-1 לחודש.

  

מזל שור

שנת 2016 נפתחת עם שאלת השאלות, פנינו לאן? שוורים יקרים, אתם נמצאים בתחילתה של שנה מאוד משמעותית בחייכם, שהרי יסוד האדמה הוא היסוד השולט בכם ואתם אוהבים להרגיש ביטחון וזוהי ההזדמנות שלכם לא לוותר לטובת הנוחות ולדרוש מעצמכם את הכי טוב שלכם – לא פחות.

 

המאפיינים העיקריים של ינואר מבחינה אסטרולוגית הם מרקורי הנמצא בנסיגה רוב החודש ומחליש קצת את התרוממותכם לנסיקה חדשה. מרס בבית הזוגיות שמפקיד את הכוח בידי הפרטנרים או בני הזוג שלכם. ולעומת זאת בחלק האינטימי זה הזמן להתמסר ואולי אף לחשוב על פריון.

 

בית ומשפחה וגם אהבה: הירח המלא של לילה חורפי ב-9 לחודש, הוא זמן שאתם הופכים דורשנים כלפי החיים. עולם הרגש חוזר לחייכם ואתם נהנים ממשפחתיות, אהבה ותחושה של חזרה הביתה. אין ספק שהתעוררות רגשית בחייכם יכולה לגרום לכם להתאהב או להרגיש עוצמות כמו שלא הרגשתם הרבה זמן.

 

כספים ופיננסים: נסיגת מרקורי כל החודש 4.1-26.1 ברום המפה שלכם, יכולה להתקשר לעיכובים בכל הקשור לעבודה, פיצויים או בונוסים. מרקורי המתקשר לערך שאתם משקיעים בעבודה שלכם, נחשב חלש כשהוא בנסיגה והנסיגה הנוכחית בבית הקריירה רק גוררת עיכובים נוספים, ומצד שני זה הזמן לסדר ולדייק את הדברים, היו ענייניים וסבלניים.

 

ונוס שליטת המזל שלכם במזל קשת וב-9 לחודש נצמדת לשבתאי, הגיע הזמן לבטא את השוני שלכם ועדין להרגיש עם זה טוב. החלק הפראי שלכם בא לידי ביטוי רק בחדרי חדרים, אתם אומרם את של על ליבכם ולא מפחדים שיתפסו אתכם על המילה. טיפ מאתנו: אל תפחדו להציב תנאים.

 

להרכיב מחדש את הפאזל: ונוס עוברת לגדי ב- 23 לחודש ומגדירה מחדש את הקריירה שלכם את הרצון להציב לעצמכם יעדים חדשים. הכי חשוב, הכניסו מידה מסוימת של דחיפות למטרות אישיות ולאתגרים נוכחים בחייכם הפרטיים. לא להיכנע לאדישות או לשאננות, שוורים!

 

ימים טובים לזוגיות: 18-17 לחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 5-3 לחודש.

 

מזל תאומים

הכוכב שלכם מרקורי נמצא בנסיגה כמעט כל החודש מה-4.1 ועד ל-26.1 ואתם מבלים את זמנכם בעבודה ובכיבוי שרפות ומטפלים בתקלות. באופן כללי אתם בונים את עצמכם מבחינה מקצועית, מוצאים עצמכם מתקרבים לאהובי לבכם, ועושים את הקישורים הנכונים מבחינות של קריירה בסוף החודש.

 

מערכות יחסים: מעברים של הטווח הארוך רומזים שאולי יש אהבה בחייכם ואם לא אז קיים פרויקט שאתם מאמינים שיפרוש כנפיים. שבתאי מבלה במזל היורד שלכם ובית השותפויות שלכם ונצמד לוונוס ב-9 לחודש, זה הזמן למפנה באישיות ולתפוס עמדה של אחריות שתוביל לתוצאות טובות, שותפות וזוגיות שאתם מייחלים אליה.

 

מרקורי בנסיגה: נסיגת מרקורי עוברת למזל דלי ב- 6 לינואר, בבית הנסיעות, הלימודים והאמונה- המקדישה חלק נכבד מהחודש להתעסקויות שמשכיחות מכם את בעיות היום יום. האם נושא חו"ל ירד מהפרק? אם כן, משהו יתעורר מחדש. זו יכולה להיות נסיעת עסקים, לסטודנטים זו יכולה להיות תקופת בחינות, ואלה שמנהלים אורך חיים רוחני אולי ירצו לקחת את אמונתם צעד אחד קדימה.

 

הנסיגה מסתיימת ב-26 ושם גם מסתיימות ההתלבטויות, אבל אתם מסיימים את שלב החיים הנוכחי רק בתחילת חודש הבא כשמרקורי חוזר לנקודה ממנה הוא התחיל את הנסיגה שלו.

 

* כשלוקחים את כל הגורמים בחשבון, הנסיגה הקרובה יכולה לגרום לכם למקצה שיפורים.

 

עבודה וקריירה: האם קיימים חלקים בעסק שלכם שלא לגמרי חוקיים? האם יש אישורים? תעודות? עד היום סמכתם על המזל בכל הקשור לבירוקרטיה, ואילו בימים אלו כדאי שתטפלו בכל הדברים האלה. אל תתנו לדחיינות ושאננות להשתלט עליכם.

 

הירח המלא ב-25 לחודש ודחיפה של יסוד האש, מדליקה לכם את המבערים הפנימיים וגורמת לכם לצעוד צעד קדימה בכל הקשור לקשרים והתפתחות.

 

ימים טובים לזוגיות: 8-6 לחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 21-20 לחודש.

 

מזל סרטן

מרקורי נמצא בנסיגה החודש במזל היורד שלכם. מולד הירח ב-10 לחודש במזל היורד שלכם גם כן, גורם לכם להתעסק בזוגיות ובשותפות בחייכם. ולמרות שאור הזרקורים מכוון ישירות אליכם, זוהי תקופה שאתם מגלים כוח רצון עצום לכבוש יעדים ואילו שרשרת תקלות גורמת לכם לאבד את הסבלנות. הצעה שלנו, זה הכל לטובתכם.

 

בריאות: את השבועיים הראשונים של החודש אתם מעבירים בנסיעות תכופות, אתם עובדים באופן קדחתני ולמרות מצב הרוח הנרגן אתם לא מרימים ידיים. על הדרך יש לכם הזדמנות מצוינת לשנות חלק מההרגלים הפחות טובים או לחלופין להיכנע לחוסר אכפתיות.

 

שבתאי בבית הבריאות ואורחות החיים: כדאי להסדיר כבר מעכשיו את סדר היום שלכם, לעבור לתזונה יותר בריאה, לשמור על הבריאות ובעיקר לדאוג למסגרות התמיכה שלכם בקרב חברים, עבודה ובית.

 

סוף החודש וירח מלא באריה: הירח בבית הפיננסים, פותח לכם חלון לעשות מהלך נבון כלכלית ועסקים.

 

קריירה: החל מהשבוע האחרון של החודש, תוכלו לצפות להתפתחויות חיוביות, שימו לב שאתם סבלניים ולא נשברים מתקלות ועיכובים.

 

אהבה וזוגיות: אתם כמו מקבלים הפרעות בשידור לאורך ינואר, כשמרקורי בנסיגה. קשה לכם למצוא את השקט יחד עם האנשים אותם אתם אוהבים וזה קשור לא מעט לחוסר ביטחון הנובע מנסיבות חיים. ונוס שעוברת לבית הזוגית ב-24 לחודש, מטיבה עם הצד הזוגי.

 

ימים טובים לזוגיות: 11-10 מולד ירח במזל היורד

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 23-22 לחודש

 

מזל אריה

חודש מלא אדרנלין עבורכם האריות, אפילו שקר אתם נהנים כאילו זה קיץ.

 

מבחינה אסטרולוגית - מרקורי בנסיגה בין ה-4.1 ל-26.1 – נסיגה שמתחילה בבית הזוגיות וממשיכה לבית הבריאות, מראה שאתם מתעכבים על אהבה ורומנטיקה, מה שנקרא חורף חם ואז יכולים להיות שיבושים שמפנים את תשומת לבכם לאילוצים ולחובות של החיים.

 

ב-7.1 השמש יוצרת מרובע לאורנוס והאנרגיה תוססת ואפילו מלחמתית, כדאי שתשמרו על איפוק ולא תשרפו גשרים. וגם שמרו על הבריאות, אל תמהרו לקחת החלטות פזיזות.

 

קריירה: ב-21.1 השמש עוברת למזל דלי לבית המזל היורד שלכם ויש לכם הזדמנות להחצין את עצמכם. זה תזמון מושלם להשיג חשיפה, פרסום או פריצה בתחום שלכם אבל גם חשוב לא להוריד ידיים מההגה ולא לפחד לעשות רעש, אבל בחוכמה.

 

סוף החודש וירח מלא באריה: ב-23 חג האהבה שלכם ואתם יכולים להיות מרוצים מעמלכם. אולי זה הזמן להכין את השמפניה ולהרים כוס לחיים, גם אם התשובה חיובית וגם אם החלטתם להתקדם בחיים, תפרגנו לעצמכם.

 

ילדים זה שמחה: שבתאי בצמידות לוונוס, סביב ה-9 לחודש מחשבות על הרחבת המשפחה או חדשות טובות בתחום הילדים.

 

אהבה וזוגיות: המחצית הראשונה של החודש יש לכם זמן לבלות עם בני הזוג הקבועים או להשקיע במערכות היחסים חדשות. נסיגת מרקורי שמתחילה במזל דלי לא יכלה לפעול לטובתכם בדרך טובה יותר, דלי נופל על המזל היורד שלכם ולכן הארכת ההתעסקות היא בהקשרים של אהבה ורומנטיקה.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 24-23 לחודש.

ימים טובים לזוגיות: 12-11 לחודש.

 

מזל בתולה

החודש הזה נפתח עם יריית פתיחה במזל שלכם והעיניים נשואות אליכם. אם אתם לומדים ומתפתחים - זוהי שנה מבורכת עבורכם ואם אתם מטיילים בעולם גם זו אפשרות נהדרת. רק שימו לב שאתם לא נותנים לפרטים הקטנים להפוך אתכם לעבדים. החודש, נסיגת מרקורי בין ה-4.1 ל-26.1 שמתחילה בבית המימוש העצמי וממשיכה בבית המשפחה – יכולה לרמז שאתם עסוקים בטיפול ודואגים לאנשים יקרים ויש מצב שהדאגה והטיפול מפריעה לכם בהנאות החיים.

 

שבתאי (לורד אוף דה קארמה) נמצא בנאדיר של המפה שלכם, בצמידות לוונוס, בנקודה הכי נמוכה, המסמלת את המשפחתיות הבסיס והיציבות שלכם, מצד אחד זוהי תקופה של ביטחון ובשורות טובות עבורכם ובעיקר עבור בנות משפחתכם, ומצד שני שימו לב שאתם לא קשוחים מידי. זה יכול להשפיע בכיוונים של מעבר דירה, אחריות משפחתית, להקים משפחה או לאחד משפחה, להפוך יותר חסינים וליהנות מפופולריות שמתבססת סביב התא המשפחתי.

 

בריאות נפשית: מולד הירח המתרחש בתאריך ה- 10.1 הוא התחלה חדשה בבית החיים הטובים ונסיגת מרקורי באותו מקום גורמים לכם לחפש את התחביבים, הסדרות האהובות ולשאר הפינוקים של החיים, אז פרגנו לעצמכם.

 

מערכות יחסים: אנחנו מדברים פה על מערכות יחסים רומנטיות אבל לא רק. אתם נהנים מתקופה של פאן עם טרדות בריאות שעומדות לכם בדרך ויכול להיות שמדובר בקאץ' פיננסי. מיקומי מארס בבית הכספים יכול לגרום לגילויים של מתחת לפני השטח וזה מטריד. מעבר לזאת חיי המין שלכם ביקיצה משנת חורף, אז שיהיה לכם בכיף.

 

עבודה וקריירה: אם אתם עובדים במקצוע של מתן טיפול או שירות, זהו חודש שיאתגר אתכם רבות, אתם יכולים להיות אלה שמצילים חיים, אך המעמסה לא פשוטה. ואם אתם עובדים בעסק עצמאי או בבית, החודש הזה יאיר לכם פנים בשיתופי פעולה.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 26-25 לחודש.

ימים טובים לזוגיות: 14-13 לחודש.

 

מזל מאזניים

במחצית הראשונה של החודש, אם לדייק סביב ה-9 לחודש, אתם במלחמה פנימית בין האחריות האישית לבין הרצון לצאת לחופש ולשחרר הכל לטובת הנשמה שלכם. ההצעה שלנו- בשנה הזו אתם צריכים לחפש את הדרך להוריד מעצמכם עול ואחריות שאולי אפשר לוותר עליה וגם לדאוג לבריאות שלכם.

 

עבודה וקריירה: יש לכם אלף תוכניות, אבל אף אחת לא מרגישה טובה מספיק. חכו למעבר השמש לירח מלא באריה (ט"ו בשבט) כדי לעבור מרעיונות למעשים.

 

למרות שבדרך כלל אתם דואגים לעצמכם יפה, תחום הבריאות יכול להפוך למוקד דאגה החודש. יכול להיות מסוכן מבחינת הידבקויות, נפילות, מעידות ובעיות אחרות (סליחה אם אנחנו מלחיצים).

 

כספים ופיננסים: מצבכם הכלכלי נשאר כמו שהוא עד אמצע השבוע השלישי של החודש. מעברי כוכבים למזלות חדשים בזמן זה נותנים לכם תמריץ להשקיע במיני פרויקטים שמניבים תשואה נוספת.

 

את החודש אתם מתחילים עם נסיגת מרקורי במזל דלי ובהמשך במזל גדי. קשה לומר שהשגתם את כל מטרותיכם ברמת ההתפתחות האישית או הקריירה, ולכן אנו מסיקים שאת ינואר אתם מבלים בהתחמקות ממטלות מעיקות. אם באמת תהיו חולים בזמן זה אז יהיה לכם תירוץ טוב, ויותר חשוב, הוא יהיה אמיתי. נסיגת מרקורי מסתיימת ביום רביעי ב-26 לחודש, זה גם הזמן בו אתם מחליטים שאתם לא באמת יכולים לשים בצד את כל הדברים המתסכלים או אלו שלא מצליחים לכם.

 

זוגיות: תחילת החודש כשמרס עדין במזל מאזניים, עד שעובר לעקרב ב-4 לחודש, התשוקה מתעוררת וסביר להניח שתוספת המגנט יכולה לעזור גם בתחומים אחרים. אבל גולת הכותרת עבורכם - הירח המלא ב-25 לחודש שמעורר את הלהט והתשוקה, בהחלט טוב לרווקים.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 3-2 וגם 30-29 לחודש

ימים טובים לזוגיות: 16-15 לחודש.

 

מזל עקרב

החודש מתחיל עבורכם ב-4 עם כניסתו של כוכב מרס למזלכם, לשהות ארוכה במיוחד כשבדרך הוא מבצע גם נסיגה שתתחיל ב-17.4 מרס הוא שליט מזל עקרב, פלנטה בעלת אופי מהיר, נחרץ ותקיף.

 

מרס בעקרב מלמד אותנו לפתח את האינסטינקטים האישיים, להילחם ולנצח לכבוש ולהשיג ולא לוותר. מרס בעקרב לא יודע לקבל סירוב כשהוא בטריטוריה האישית שלכם הוא מכניס אתכם לשעת הכושר ולעיתוי הנכון כדי להשיג את מבוקשכם.

 

עבודה וקריירה: כשמרס נכנס לעקרב הגיע זמן ה 'מַאנִי טַיים' בעבודה שלכם. מולד ירח ב-9 לחודש ברום המפה שלכם, מחזק את דעותיכם בנושאים של 'איך להתנהל?', 'איך צודק?' ו'איך נכון?' אבל זה גם מכניס אתכם לקונפליקטים עם בעלי דעה שונה.

 

בית ומשפחה: אחד המאפיינים הדומיננטיים של ינואר השנה הוא נסיגת מרקורי המתחילה את נסיגתה בבית מקום המגורים שלכם, השורשים והרגשות והיא מציתה תהליכים מסוג 'בוחן כליות ולב' בחייכם. מה שקורה הוא שאתם הולכים לא מעט אחורה על מנת להבין את עצמכם כמו שאתם היום. ועכשיו כשמרס בעקרב, אין ספק שתתניעו את השינוי.

 

הפן האישי: בשבוע האחרון של החודש ב- 25.1 ירח מלא באריה ואתם מבינים שחסר לכם משהו מהכיף הטרומי, המשחק שאצל הילדים, ההנאה הראשונית מהחיים. נצלו זמן זה כדי להמר על פעילות שתעשה לכם טוב והכי חשוב אל תפחדו לפשל, לצחוק ולהביך את עצמכם בפני זרים.

 

אהבה וזוגיות: עם כניסתו של מרס לגזרתכם, מפלס האנרגיה עולה ואתם מוכנים להגשים את התשוקה הבוערת. סביר להניח שבעקבות מרס ומסלולו אתם מתעקשים להחזיר אהבות ישנות.

 

טיפ החודש: הגיע הזמן לכבוש יעדים ולעודד את עצמכם להילחם על צו לבכם. יחד עם זאת, זכרו שהחיים הם תהליך וככל שתהיו מדויקים, סבלניים ולא תנסו לשלוט באחרים באגרסיביות, כך תצליחו להגשים את עצמכם יותר טוב.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 19-17 לחודש.

ימים טובים לזוגיות: ה-4 לחודש בעיקר וגם ה-5 וה-6.

 

מזל קשת

נקודת האור שלכם החודש היא ב-9 לחודש, בצמידות של ונוס לכוכב שבתאי, זוהי תוספת של אנרגיה נשית שמחממת את ליבכם ומעוררת את החלק האנושי בסמל המזל שלכם, הקנטאור (חצי סוס חצי אדם) שיודע לשלב באופייכם גם את החלק החייתי. תקופה זו, מובילה אתכם לשיתופי פעולה, לנקיטת צעדים של ביטחון, אולי הרמוניה ביתית או שינוי במשכן הביתי להתחדש ולהשתרג. ההמלצה שלנו היא להשקיע בקדמה וטכנולוגיה.

 

המצפן החודשי: יופיטר וגם מרקורי שנכנסים לנסיגה החודש ואצלכם זה משפיע על כל רבדי החיים (כמעט). אם לתאר תקופה זו, אתם לומדים את עצמכם לעילפון ואולי זה גורם לכם להיות פול גז בניוטרל.

 

* השפעת מרקורי בתור שליט המזל היורד שלכם ונקודת רום השמיים מתבטאת בחייכם בצורה דומיננטית. זמן הנסיגה בין ה-4.1 ל-26.1.

 

המחצית השנייה של החודש היא זמן של התפתחויות מהירות ואירועים שעוברים תפנית. אצלכם זה מתבטא בהגשות, סיומות ומעבר לדברים יותר אישיים ופחות מתסכלים. גם אם רכשתם או קניתם דירה או מכונית זה הזמן שהרכישה תקבל תפנית ותתחילו לעבור לשלב של התוצאות או שחרור הקושי שרבץ על הנושא עד כה.

 

טיולים וחו"ל: תיתכן נסיעה מהעבודה או סיבה אחרת בסוף החדש, חשוב שתבדקו את הבריאות קודם לכן.

 

כלכלה וכספים: כדאי לחסוך כסף לקראת ה- 6 למרץ, לקראת הנסיגה של מרס במזל שלכם ואז יפלו עליכם הרבה בלת"מים של הוצאות.

 

עבודה וקריירה: שיתופי פעולה ועסקאות ישנות יכולות לחזור לחייכם סביב ה-9 לחודש ואילו את הכסף אתם עדין לא רואים, סביר להניח שאת התוצרים תקצרו לקראת אפריל.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 8-7 לחודש.

ימים טובים לזוגיות: 21-20 לחודש.

 

מזל גדי

זה החודש שלכם גדיים, לטוב ולרע. יריית הפתיחה של השנה החדשה מתרחשת אצלכם בתאריך ה-10 לחודש – מולד הירח במזל שלכם גורם לכם להתחבר לכוח שלכם ולהילחם על הרצונות שלכם. חשוב ביותר שתנהגו ברגישות כלפי הסביבה ולא תגזימו עם הרצון לשליטה ואולי אף כפייה ובכל זאת האנרגיה לטובתכם אז נצלו אותה.

 

מרקורי, כוכב התקשורת, נכנס לנסיגה ב-4 לחודש ומתחיל את נסיגתו בדלי ועובר לנסיגה במזל שלכם ב- 8 לחודש. זוהי תקופה שאתם צריכים לבנות מתוך ההריסות בקשרים שלכם ולהנחיל שלום. כמו כן גם סדר בתהליכי העבודה ובניהול נכון, קורא אתכם להתפקד.

 

בשנת 2016 הכוכב שלכם שבתאי ממשיך את מסלולו בקשת ובבית החיפוש הרוחני, האמונה וההגשמה העצמית שלכם בשיאה. מומלץ לנצל את חודש ינואר להתחבר לעצמכם ולהבין מהו המצפן האישי שלכם לפני שאתם רצים אחרי הקצב המסחרר של החיים.

 

בריאות וגוף: באמצע החודש עם התקדמותו של נסיגת מרקורי במזלכם, אתם נכנסים לסימני שאלה והרהורים, ברור שמדובר כאן על תקופה לא נוחה עבורכם אבל אתם לא מהטיפוסים הפורשים, סיימו את מה שהתחלתם למרות הקשיים הפיזיים וההתנגדות המנטאלית שהרי אין עליכם כשצריך להמציא תוצאות ולדבוק במטרות.

 

כספים ופיננסים: הנושא הכלכלי טורד את מנוחתכם בינואר. מרקורי נמצא בנסיגה בבית הכספים. לצעירים מבינכם, שיש להם ראש ממולח ותעוזתי, השבועיים הראשונים של החודש הם זמן 'לעשות קופה'. אם לא אכפת לכם להשקיע אקסטרה ולהקריב מזמנכם החופשי תוכלו לנצל הזדמנויות כלכליות חד פעמיות.

 

מרקורי חוזר מנסיגה ביום רביעי ב-26 לחודש, זהו סימן דרך מבחינתכם וכדאי לעשות מאמצים על מנת להגיע עם תחושה שכבר יצאתם לדרך בנקודה זו.

 

זוגיות: זהו חודש טוב עבורכם, רק שימו לב לחוסר טקט שאתם יורים בזמנים של רגש. שיא האקשן עבורכם בתקופת מולד הירח בין ה-9 ל-11 תיהנו מהתחלות חדשות ומהצהרת כוונות.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 11-9 לחודש.

עדיף להישאר בבית: 8-7 לחודש.

 

מזל דלי

עוד כמה צעדים לקראת יום ההולדת שלכם וכן, החודש אתם מרגישים מעט בודדים, מתעקשים לעשות דברים בדרך שלכם, ומעבירים את הזמן בספקולציות, חלומות בהקיץ ומול המסך.

 

השמים משחקים לטובתכם רק ב-25.1 כשהירח מלא במזל היורד שלכם. או אז הטבע חוגג ואתם פורחים ונהנים מחג האהבה האישי שלכם.

 

מרקורי מתחיל נסיגה במזל שלכם, ב-4 לחודש, שימו לב שאתם לא הופכים להיות אידיאליסטיים מידי והפכו את התיאוריה למעשה לפני שהיא מתפוגגת באוויר.

 

אהבה וזוגיות: נסיגת מרקורי עוזבת את המזל שלכם ב-8 לחודש ומתקשרת לקשיים נוכחיים שאתם עלולים לחוות בזוגיות. מה שכן כשמרקורי יעבור למזל גדי תהיה לכם הלגיטימציה לדרוש להגשים את הדברים, יהיה לכם את האומץ לומר ואולי לחשוף פרטים חבויים.

 

ב-9 לחודש שבתאי ששולט במזל שלכם נצמד לוונוס ומייצר לכם הזדמנות לממש זוגיות וגם לשפר את מצבכם הכלכלי. נוכח העובדה שגם אורנוס סיים את נסיגתו הממושכת והגיע הזמן שתצאו מתרדמת החורף שלכם – תחשבו שגם בחנויות מתחילים את תקופת הסייל כבר באמצע החורף.

 

* נסיגת מרקורי מסתיימת ביום רביעי ה-26 ואתם חווים יתר וודאות לגבי הכיוון אותו תרצו לבחור בחייכם האישיים.

 

בית ומשפחה: אולי תמצאו את עצמכם חסרי מוטיבציה החודש או רודפים אחרי הזנבות של עצמכם מבחינת סדר יום ושגרה. צמידות ונוס לשבתאי מבקשים שתלמדו ליהנות מהדברים הקטנים. יותר הצלחה ויותר כסף מתורגמים ליותר אושר? לא בטוח.

 

מטרות וחיי חברה: מולד הירח ב-9 לחודש וכניסת הכוכב מרס למזל עקרב, נותנים נופך של התחלה חדשה ומאידך הקצב עדין לא לטעמכם. זה בא לידי ביטוי בהפעלה של בית החברים. יש לכם סיבה להיות בקשר עם אנשים איתם מזמן לא דיברתם ולבדוק מה קורה שם? וגם לפענח סוגיות שהיו בסימני שאלה.

 

סיום נסיגת אורנוס ושילוב ההשפעות יכול להוליד את 'האני הפוליטי' החדש שלכם, לכל הפחות אתם הופכים ליותר מעורבים מבחינת שינוי חברתי ואקטיביזם.

 

ימים טובים לזוגיות: 25-24 לחודש – זמן הירח המלא.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 12-11 לחודש.

 

מזל דגים

שליט המזל שלכם, יופיטר-צדק נכנס לנסיגה ב-8 לחודש וגם נצמד לראש הדרקון (נקודת היעוד) בבתולה, דבר זה מקנה עבודה אינטנסיבית עם רצון ליציבות בחייכם ואולי קיימת הרגשה שאתם עדין לא יציבים מבחינת המאני טיים. הפוקוס עכשיו הוא על להתמיד, לשמר, להשתפר ולהשתכלל. כשתעברו לדברים חדשים בעוד כמה חודשים תוכלו לאודות על כל מה שהשגתם בחודשי החורף.

 

מבחינת קריירה - שבתאי ברום המפה שלכם מציב אתכם במקום מאוד תובעני מבחינת מצבכם התעסוקתי, נשאר לכם מעט זמן לעצמכם וכתוצאה מכך גם לזוגיות (והזוגיות מטרידה אתכם). אולי תוכלו להתנחם בעובדה שמצב זה לא ימשך יותר מחודש או חודש וחצי לכל היותר. בינתיים תשיגו את הניסיון המקצועי הזה, שישתלם לכם בעתיד.

 

באופן אישי - למרות הזמן הרב ההולך למסגרות השונות בחייכם אתם מרגישים מידה לא מבוטלת של ריקנות ברובד יותר פנימי ינואר הוא חודש לא פשוט מהבחינה שהשמש נכנסת למזל דלי ולבית עולמכם הפנימי, זה סימן לבדידות ולחיפוש דבר מה מעבר. חלק מהעניין הוא האופי הבלתי ניתן לסיפוק שלכם וחלק אחר הוא שדברים כאלו קורים מדי פעם, צריך לקבל זאת.

 

זוגיות: כניסת הכוכבים מארס למזל עקרב ולבית התקשורת שלכם החל מתאריך ה-4 הופכת אתם לפרקטיים ואולי קצת פחות נחמדים. הצד הזוגי חווה קונפליקט שמצד אחד אתם לא משחררים ומצד שני בני הזוג מאכזבים אתכם, או שאתם מטפלים בהם ואתם נושאים את התחושה הזו על גבכם.

 

ב-14.1 מרקורי יוצר היבט חיובי ליופיטר ויוצר עבורכם רגעי שיא בתחום הקריירה או הפרסום או שאתם נותנים הופעה מרשימה והעיקר לשים את החיים הרגילים מאחור באותם רגעים של חסד.

 

כספים ופרנסה: ב-23.1 ונוס עוברת למזל גדי ומאפשר לכם לממש את המשאבים הפיננסיים לצד העבודה הכל-כך קשה שאתם בה - הגיע הזמן לנשום קצת לרווחה.

 

ימים טובים לזוגיות: 27-26 לחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 14-13 לחודש.

 

שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מתחילים מחדש
צילום: shutterstock
צילום: ענבל מרמרי
שלי רום
צילום: ענבל מרמרי
מומלצים