שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דניאלי נהרגה בסיום התנדבות ב'שניידר' - פרס יוענק על שמה

  רק לפני מספר חודשים נהרגה דניאלי זוננפלד, רק בת 20, בתאונת דרכים כששבה מהתנדבותה בבית החולים. לאחר פטירתה הוקמה קרן על שמה. "צוות דניאלי" בבית החולים שניידר יגיע לבתי ילדים שאינם יכולים להגיע לטיפול. שר הבריאות יעקב ליצמן הודיע על תמיכתו ביוזמה החדשה של הקרן להעניק פרס שנתי לרופאים ואחיות שהעניקו טיפול מסור ויוצא דופן לחולים. שלב ההמלצות החל

  שר הבריאות מאמץ את פעילות "פרס דניאלי – רפואה עם לב" וקורא לדירוג מועמדים מתאימים מתוך מערכת הבריאות. הפרס יוענק לרופאים/ות ולאחים/ות שהטיפול המסור והיחס האישי שהעניקו לחולים ראויים להערכה.

   

  קראו עוד מחדשות הבריאות:

  רמב"ם: בן שנתיים במצב קשה בגלל שפעת חזירים

  רצו בתחתונים להעלאת המודעות לסרטן המעי הגס

  בעקבות פרשת הזיהום בשיבא: ייתכן צמצום ביקורי יולדות

   

  "פרס דניאלי - רפואה עם לב" נועד לקידום יחס חם ואישי בבתי החולים במטרה להיטיב את מצבם הרפואי של החולים. "קרן דניאלי", שעומדת מאחורי היוזמה, הוקמה על ידי מוטי זוננפלד לזכרה של בתו, דניאלי זוננפלד ז"ל, שהיוותה בחייה סמל ומופת לנתינה, אמפתיה ועשייה למען ילדים חולי סרטן.

   

  תודה למחלקות אונקולוגיה ילדים

  השנה, יוענק "פרס דניאלי" לצוותי מחלקות אונקולוגיה ילדים בבתי חולים ברחבי הארץ. הפרס יינתן על בסיס המלצות של משפחות לילדים חולי סרטן, ויוענק לזוכים בטקס בבית הנשיא בהשתתפות שר הבריאות, בכירי הממשל, הרפואה והמשק בישראל.

   

  עד כה למעלה מ-650 משפחות נרתמו ליוזמה והמליצו על מועמדים ראויים. כעת, קורא שר הבריאות יעקב ליצמן, למשפחות נוספות לילדים המטופלים במחלקות אונקולוגיות בארץ, להשתתף ביוזמה הברוכה, ולהמליץ על אותם מיוחדים ומיוחדות מצוות הרופאים והאחיות, שיצאו מגדרם עבור החולים שתחת השגחתם.

   

  שר הבריאות יעקב ליצמן: "פרס דניאלי הוא הזדמנות להעלות על נס את האנשים המסורים שעושים עבודת קודש מדי יום ביומו. אני מברך על יוזמת פרס דניאלי וקורא למשפחות החולים בישראל לבחור ולהוקיר את הצוותים שליוו ומלווים אותן לאורך הדרך".

   

  ועדת הפרס, שמורכבת מאישי ציבור מובילים שהרעיון קרוב לליבם, תבחן את ההמלצות ובמהלך חודש ינואר 2016 תבחר באנשי הרפואה הזוכים. בראש ועדת הפרס עומד יוסי אקרמן, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות לשעבר, ובין חברי הועדה נמנים מיקי פדרמן, בעלי רשת מלונות דן וחברת אלביט מערכות; איש העסקים רמי אונגר; האלוף במיל' יפתח רון-טל, יו"ר חברת החשמל; אלוף במיל' יוסי בן חנן; יהורם גאון והשופטת בדימוס הילה גרסטל. הרב אלימלך פירר, יו"ר אגודת "עזרה למרפא", משמש כיועץ לוועדה.

    

  דניאלי זוננפלד ז"ל. נהרגה בתאונת דרכים בדרך חזרה מהתנדבות בשניידר ()
  דניאלי זוננפלד ז"ל. נהרגה בתאונת דרכים בדרך חזרה מהתנדבות בשניידר

  התנדבה עם ילדים חולי סרטן

  דניאלי זוננפלד ז"ל נולדה בברזיל ועלתה בילדותה עם משפחתה לישראל. לאחר שסיימה את לימודיה התיכוניים בהצטיינות, החלה להתנדב במחלקה האונקולוגית לילדים בבית החולים שניידר. בעשייתה זו המשיכה במסירות ובאהבה עד יומה האחרון.

   

  דניאלי נהרגה לפני כתשעה חודשים, כשהיתה בת 20, בתאונת דרכים בעת ששבה מהתנדבותה בבית החולים. לאחר פטירתה הוקמה הקרן, וכחלק מפעילות הקרן בתחומי החינוך והבריאות הוקם בבית החולים שניידר צוות רפואי על שמה - "צוות דניאלי", המתפקד כצוות נייד במקרים בהם בית החולים נדרש להגיע לבתי ילדים שאינם יכולים להגיע לטיפול.

   

  דניאלי שמה לעצמה למטרה בחייה ללוות במסירות ילדים חולי סרטן. מתוך ראייה של הצורך לשלב אהבה ומסירות אנושית במקצוע הרפואה, התכוננה ללימודי רפואה. האישיות המיוחדת שלה נגעה בחייהם של עשרות חולים ומשפחות, ששיוועו ליחס חומל ודואג בהתמודדות עם כאבם.

   

  החזון של דניאלי הפך כעת לשליחות לאומית באמצעות הקרן. למען מטרה זו, קוראת הקרן למשפחות החולים לתת את המלצותיהן על הראויים לפרס.

   

  על הראויים לפרס ניתן להמליץ באתר או לשלוח המלצות לפקס 02-5673424. בין הממליצים יוגרלו חמישה סופי שבוע למשפחות.

   
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דניאלי זוננפלד ז"ל. הפרס ניתן על שמה
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים