שתף קטע נבחר

"חזן סירב להתרחק ממני והלך אחריי בחניון"

לאחר הפרסום ב-ynet של סרטון הצרחות שלה עם אורן חזן, אמרה ח"כ איילת נחמיאס-ורבין כי חבר הכנסת מהליכוד כפה עליה את העימות והוא מבזה את הכנסת. מנגד, חזן טוען כי חשף את "פרצופו המכוער של השמאל"

 

 

"ברגע שהטעות הציבורית הזו ששמה אורן חזן פתחה לעברי בצעקות ללא כל פרובוקציה שאני 'תת-אדם', ולאחר שסירב לדרישתי להתרחק ממני ולא לפנות אליי בדברים, ואף המשיך ללכת אחריי בחניון, הגבתי בחריפות". כך אמרה בצהריים (יום ג') ח"כ איילת נחמיאס-ורבין מהמחנה הציוני בתגובה לפרסום ב-ynet של הסרטון שבו תועדה מתעמתת בחניון הכנסת עם ח"כ אורן חזן מהליכוד.

 

נחמיאס-ורבין הוסיפה ואמרה כי "בחודש האחרון זכתה הכנסת וחבריה לשקט פרלמנטרי ועבודת הכנסת הייתה נפלאה ועניינית. לצערי ולצער רבים מחבריי במשכן, מימין ומשמאל, חזר 'נבחר הציבור המכובד' חזן למשכן הכנסת להמשך מסכת הביזיונות המבישה שלו. אין מדובר באדם המעוניין בעבודה עניינית למען הציבור ולטובתו, אלא באדם המבזה את הכנסת, את מפלגתו, את נבחריו ואת הציבור כולו, תוך שהוא כופה את הפרובוקציות הזולות שלו על כולנו.

 

"לצערי, הפעם זו הייתי אני שעמדה מולו. רק אתמול נאמתי במליאה על פוליטיקה של פיוס ואני חיה לפי מה שאני מאמינה בו. הגיע הזמן לשים סוף לפארסה הזאת ולהחזיר את כבודה של הכנסת".

 

ח"כ נחמיאס-ורבין במהלך העימות בחניון ()
ח"כ נחמיאס-ורבין במהלך העימות בחניון

 

ח"כ חזן אמר ל-ynet: "האמת היא אחת: היא התנפלה עלי בזעם ללא שפניתי אליה וללא כל קינטור. התנהגותה כפי שניתן לראות בסרטון, וכן דבריה שלפיהם 'נתפסה ביום לא טוב', מדברים בעד עצמם".

  בעמוד הפייסבוק שלו שם ח"כ חזן לינק לסרטון וכתב: "שוב מ'גינת ההפתעות' של השמאל. מופע האימים של חברת כנסת מהספסלים האחוריים של האופוזיציה, איילת נחמיאס-ורבין, המנסה לעשות כותרת על הגב שלי.

 

"אמש דרשתי מעל דוכן הכנסת מחברי הכנסת של השמאל לגנות את עזרא נאווי ואת ארגון שוברים שתיקה הבוגדני (בהמשך לפרסום על כך שהעביר כספים לתשלום על פרובוקציות והפגנות של פלסטינים נגד חיילי צה"ל). חברי הכנסת מהשמאל לא נהנו לשמוע את האמת. צפו, ללא פילטרים וסילוף עובדות של תקשורת מוטה, איך הפך דיון ענייני להתקף זעם של ח"כ נחמיאס-ורבין. פרצופו המכוער של השמאל במלוא הדרו".

 

חילופי דברים בין השניים החלו עוד במליאה ובמסדרונות הכנסת. חזן, לטענת נחמיאס-ורבין, אמר לה: "את תת-אדם". היא ענתה לו: "מי אתה בכלל? אפס. העונש הכי גדול של הליכוד". המשך העימות בחניון תועד בסרטון. נחמיאס-ורבין הודיעה שתגיש תלונה לוועדת האתיקה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סיון אלירזי, אלכס קולומויסקי
חזן ונחימאס-ורבין
צילום: סיון אלירזי, אלכס קולומויסקי
מומלצים