שתף קטע נבחר

פינס: "אליפות אירופה בהתעמלות - אתגר עצום"

יו"ר איגוד ההתעמלות דיבר על ההכנות של המדינה לקראת אירוח האירוע בחודש יוני הקרוב. משלחת רשמית של האיגוד האירופי הגיעה כדי לבחון את המתקנים, כאשר כרטיס אמור לעלות כ-50 ש"ח

ההכנות לקראת אליפות אירופה בהתעמלות אמנותית עולות הילוך. משלחת רשמית של איגוד ההתעמלות האירופי UEG הגיעה היום (ג') לישראל לסיור עבודה לקראת התחרות שתיערך בארץ ביוני הקרוב.

 

לסיור הגיעו קירסי אנגמן מנכ"לית האיגוד האירופי, היידי ברונדר יו"ר הוועדה של ההתעמלות האומנותית, פיליפ סילאצ'י וטינה גרטס מאגף התקשורת. אליהם התלוו יו"ר איגוד ההתעמלות, אופיר פינס, המנכ"לית שרית שנער, יו"ר הוועדה המארגנת, יגאל אייל, ורד עצמון, ג'קי וישניה, אירה ויגדורצ'יק וגניה מורגובסקי.

 

ההכנות לאליפות מעלות הילוך (צילום: איגוד ההתעמלות) (צילום: איגוד ההתעמלות)
ההכנות לאליפות מעלות הילוך(צילום: איגוד ההתעמלות)

 

בתוך כך נקבע כי מחירי הכרטיסים שמכירתם תיפתח בקרוב, ינועו סביב ה-50 ש"ח, זאת במטרה למלא את היציעים עוד בשלב המוקדמות. יו"ר איגוד ההתעמלות, אופיר פינס: "אנחנו בעיצומה של העבודה וההכנות לאליפות אירופה בהתעמלות אומנותית שתשודר ישירות למאות מליונים ברחבי אירופה ושתיערך חודשיים לפני האולימפיאדה".

 

פינס הוסיף: "האליפות מהווה אתגר עצום, ספורטיבית וארגונית, לאיגוד ההתעמלות הישראלי ואנו עושים עבודה מעמיקה ורצינית על פי סטנדרטים של האיגוד האירופי, שגם תביא תוצאות והרבה כבוד להתעמלות הישראלית ולספורט הישראלי".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
אופיר פינס
צילום: אורן אהרוני
מומלצים