שתף קטע נבחר

המבצעים הפיננסיים: הגרלת הלוואה ללא ריבית

הגרלה שבועית שתפטור את נוטל ההלוואה מתשלום ריבית, שדרוג כיסוי ביטוחי להיריון ומערכת מקוונת לרישום חברה - חדש על המדף הפיננסי

מי יזכה בהלוואה ללא ריבית?

חברת eLoan, פלטפורמת ההלוואות שיתופית בשיטת Peer2Peer, יוצאת במבצע הלוואות ללא ריבית בקרב לקוחותיה. מידי שבוע, ביום חמישי, החל מחודש פברואר ולמשך שלושה חודשים, תגריל החברה מבין הבקשות שיעלו לאתר החברה הלוואה אחת שתתקבל בריבית אפס ללא עמלות. מדובר בהלוואות עד סכום של 47,500 שקל בפריסה של עד 60 חודשים.

 

חברת eLoan מתווכת בין לווים למלווים בפלטפורמה המעניקה הלוואות עד 47,500 שקל בפריסה עד 5 שנים בריבית של החל מ-3.6% ומוגבלת ל-13% ריבית אפקטיבית. eLoan נוסדה בידי עמית לוינשטיין, יגאל אלקסלסי ויורם גביש ופועלת מאז ינואר 2014. באפריל 2015, בית ההשקעות מיטב דש רכש 19.9% מהחברה.

 

הרחבת סל היריון

קופ"ח כללית משדרגת את רובד הפלטינום בביטוח המשלים שלה. במסגרת השינוי יורחב סל ההיריון לסכום של 8,000 שקל, במקום ל-5,000 שקל, ללא תוספת לפרמיה הקיימת. השדרוג החדש נכנס לתוקף החל מה-1 בפברואר ויחול גם על לקוחות קיימים אשר מימשו את מלוא סל ההיריון - לקוחות אלו ייהנו מתוספת כיסוי של 3000 שקל.

 

רישום חברה בע"מ - אונליין

לראשונה בישראל פלטפורמה מקוונת - ettorney תאפשר לרשום חברה בע"מ בתוך 24 שעות. התהליך מתנהל בשלושה שלבים פשוטים: מייסד החברה ממלא באתר טופס מקוון בתהליך שנמשך כ-5 דקות; עורך דין מטעם ettorney יוצר קשר עם המייסד לתיאום מועד לחתימה על המסמכים והמייסד מקבל בדואר אלקטרוני בתוך כ-24 שעות תעודת התאגדות הכוללת את שם החברה ומספרה. עלות השירות הינה 499 שקל + מע"מ.

 

תו אמון הציבור לחברת יעוץ משכנתאות

חברת ייעוץ המשכנתאות 'בטוחה משכנתאות' קיבלה את 'תו אמון הציבור' של ארגון 'אמון הציבור' .

 

בחברה מציינים כי תו הארגון הוא הצהרה של העסק כלפי הציבור כי הוא מחויב לכללי ההגינות, האמינות והשקיפות שקבע ארגון אמון הציבור וכי הוא נתון להליך בקרה של הארגון על ממשקיו הצרכניים.

 

איציק פרי, מנכ"ל בטוחה משכנתאות הוסיף: "תחום ייעוץ המשכנתאות אינו תחת פיקוח של אף גוף מוסדי מבחינה רגולטורית ואנו גאים לשים עצמנו תחת פיקוח של ארגון אמון הציבור".

 

אפליקציה לתכנון מס

הסטארט-אפ RoboTax, שפיתח מערכת תכנון מס אישי לשכירים ועצמאים, המתחשבת במגוון רחב של תשלומי מס (כולל רווחי הון, נדל"ן ועוד), הוא הזוכה הגדול ב-BankAPP2, התחרות שערך בנק הפועלים לפיתוח אפליקציות מובייל פיננסיות.

 

לתחרות BankAPP2, הנערכת זו השנה השנייה, נרשמו כ-600 צוותים והוגשו כ-60 אפליקציות העושות שימוש במידע בנקאי בעולמות תוכן מגוונים שפותחו בתקופה קצרה מאוד.

 

תחרות BankAPP2 נועדה לאפשר ליזמים ומפתחים שרוצים להמציא את האפליקציה הפיננסית הבאה, לקבל גישה למידע וליכולות שיש לבנק עצמו, תחת מעטפת אבטחת המידע והפרטיות הנדרשת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים