שתף קטע נבחר

לעצב את השיער בעצמך. מדריך

מצאת את עצמך מביטה במראה ומנסה לעצב לעצמך תסרוקת? חברת קרסטס יוצאת במהלך שיווקי ומציעה מדריכי עיצוב מאוירים ליצירת התסרוקת המבוקשת

מי מאיתנו לא ניסתה לעמוד מול המראה ולעצב את השיער ממש כמו במספרה? לעצב תספורות ותסרוקות בהינף יד, ולהראות כאילו ברגע זה יצאנו ממספרת אמן? קרסטס מציעה כרטיסי מדריך עיצוב מאוירים אותן ניתן למצוא במספרות מורשות קרסטס. בכרטיסיות אלו הסבר מפורט לפי שלבים וכן המוצרים הרלוונטים ליצירת התסרוקת הרצויה.

 

בין הכרטיסיות בחרנו כמה: 

Le Froisse - "המקומט"- גלי ים שובבים במרקם עשיר

1. התיזו מידה נדיבה של ספריי ליצירת מראה פרוע. 2. עסו את השיער כדי להחדיר את החומר. 3. לפפו חלק מהשיער סביב האצבע. 4. גלגלו את החלק הזה ל"עגבנייה" מתוחה וחברו בסיכה. חזרו על הפעולה ליצירת כ-5 "עגבניות". 5. השתמשו בדיפיוזר לייבוש השיער שב"עגבניות" ( או הניחו להם להתייבש במשך הלילה). אביזרים נחוצים: spray a porter ספריי ליצירת מראה מבולגן, סיכות ראש ופן עם דיפיוזר.


 

 

 La Pony - "הפוני" - השמלה השחורה והאלגנטית של עולם עיצובי השיער

1. התיזי ספריי בעל האפקט המנפח על מסרק כדי ליצור נפח. 2. הפרידי קבוצות שיער וסרקי במסרק המנפח על מנת ליצור נפח. 3. החליקי את החלק המנופח בעזרת מברשת אובאלית כדי ליצור נפח באזור המצח. 4. אספי את השיער לקוקו גבוה תוך שמירה על הנפח בקדמת השיער. אספי את הקוקו בגומיה. 5. בחרי קבוצת שערות קטנה מתחתית הקוקו ומתחי אותה סביב הגומיה. הדקי את קצוותיה בסיכות. 6. חלקי את הקוקו לשני חלקים. התיזי את אותו ספריי על חלקו התחתון וסרקי בעזרת מסרק כדי ליצור נפח. סיום: סרקי את בסיס החלק העליון של הקוקו במסרק כדי ליצור נפח והברישי כדי לכסות על חלקו התחתון. אביזרים נחוצים: ספריי בעל אפקט המנפח V.I.P volume in powder, מברשת אובאלית, מסרק מנפח, גומיות וסיכות.

 Le Smooth - המראה החלק - חזרה ללוק הבריז'יט ברדו, מראה זוהר עם נגיעה אורבנית.

שלב 1: מרחי כמות קטנה (גודל של אגוז לוז) של ג'ל על כף ידך ופזרי בצורה שווה לאורך השעה ובקצוות. שלב 2: עשי חצי ייבוש של השיער שיישאר לח.

שלב 3: יבשי את שיערך בקבוצות כלפי מטה בעזרת מייבש שיער ומברשת עגולה, (יבשי מעל המברשת). שלב 4: לקבלת מראה מסולסל טבעי גלגלי כל קבוצת שיער בעזרת מברשת עגולה. ייבשי את השיער במייבש שיער עם אוויר קר על מנת לייצב את תנועת הסלסול ולמקסם את ברק השיער. שלב 5: חזרי על הפעולה. שלב 6: הברישי את השיער במברשת אובאלית על מנת לשוות לשיער מראה טבעי. אביזרים נחוצים: ג'ל forme fatale לעיצוב השיער, מברשת עגולה, מברשת אובאלית ומייבש שיער.


 

Le Volume- הנפח - מראה קלאסי ובעל נפח המשווה תחושה קופצנית ומלאת חיים.

שלב 1: התיזי לחיצה אחת של מוס (גודל של אגוז לוז) על כף ידך. חלקי את השיער לקבוצות וסרקי את המוס לתוך השיער בעזרת מסרק רחב שיניים. דאגי שהמוס יפוזר לאורך השיער, מהשורשים ועד הקצוות. שלב 2: כדי ליצור נפח מירבי, הטי את ראשך הצידה ועשי חצי ייבוש של השיער שיישאר לח. שלב 3: אספי את שכבר השיער העליונה לכדי פקעת קטנה והשאירי את שאר השיער פזור. התחילי לייבש את השיער בעזרת מברשת עגולה. שלב 4: ייבשי בנפרד כל קבוצת שיער בעזרת מברשת עגולה. תנועה הייבוש צריכה להיות מהשורשים החוצה על מנת לייצר נפח. שלב 5: לעיצוב השעירי את המברשת העגולה 10 שניות לפני שאת משחררת אותה. או לחילופין, השתמשי במספר מברשות במקביל, כשכל פעם, אחת נשארת מלופפת שיער על מנת שקבוצות השיער השונות יספיקו להתקרר. שלב 6: לאחר שהוצאת את כל המברשות העגולות היעזרי במסרק מנפח וסרקי את השיער אחורה. לאחר מכן החליקי אותו בהברשה ועצבי את השיער למראה המבוקש תוך שמירה על חלוקה צידית של השיער. אביזרים נחוצים: mousse bouffante -  מוס המעניק לשיער תחושה נפח ומראה זוהר. קליפס לשיער, מברשת עגולה, מסרק רחב שיניים, מייבש שיער ומסרק מנפח. 


 

L'Óversize- הגבהת שורשים ושיער לפן יוצא מן הכלל

שלב 1: הניחו כמות קטנה (בגודל לוז) על ג'ל בכף היד. שלב 2: מרחו את המוצר על השורשים ועשו לכל האורך. שלב 3: הפרידו את השיער לחלקים ולפפו סביב רולי סקוטש גדולים. ככל שהרולים גדולים יותר, כך הנפח יהיה גדול יותר. שלב 4: חזרו על הפעולה לכל הראש. שלב 5: יבשו את השיער בפן כדי שהרולים יקבעו את הצורה. שלב 6: שחררו בעדינות את הרולים והברישו את השיער אחורה. סיום: יצרו נפח בשורשים בהברשת השיער לאחור עם מסרק דק. אביזרים נחוצים: Lift Vertige- ג'ל להגבהת שורשים. רולים סקוט, פן ומסרק דק.


 

Le Sleek - שיער אסוף לאחור במראה שכבות.

שלב 1: השתמשו באצבעות כדי להפריד חלק מהשיער בחלק העליון של הראש. שלב 2: וודאו שהשיער מופרד בצורת "עגבנייה" על הראש. שלב 3: מרחו ג'ל על השיניים של מסרק דק. שלב 4: סרקו את הצד הימני של השיער ליצירת מראה אסוף לאחור. שלב 5: חזקו בעזרת סיכה וחזרו על הפעולה בצד השני. שלב 6: שחררו את החלק העיון והחליקו במחליק. וודאו שאתן מושכות כל חלק מוחלק אחורה. סיום: יצרו נפח מסוים בחלק העליון וחזקו בסיכה מאחור. אביזרים נחוצים: Forme Fatale - ג'ל מלא לפן. סיכות ראש, גומיות, מסרק דק ומחליק.

 

Le Chignon- עיצוב מלוף ומפוסל

שלב 1: אספי את השיער לקוקו. שלב 2: הדקי את הקוקו בגומיה ולפפי את השיער סביב הגומיה. את הסיבוב האחרון אל תשלימי לגמרי.

שלב 3: אווררי את השיער כדי ליצור את צורת הפקעת העליונה. שלב 4: לפפי את שארית השיער סביב הבסיס. משכי קבוצות שיער מהפקעת הראשית, לפפי והדקי בסיכות לבסיס. שלב 5: התיזי ספריי על מברשת אובאלית. סיכום: הברישי את חלקו הקדמי של השיער כדי למנוע קצוות קופצים וליצור מראה חלק ומלוטש. אביזרים נחוצים: ספריי Laque noire בעל אפקט ההגנה מנזקי הלחות, מברשת אובאלית, סיכות וגומיה.


 

La Tresse - שינוי מרענן לצמה

שלב 1: אספו שיער לח לקוקו מתוח. מרחו על כל השיער 1-2 לחיצות של שמן וחזקו בגומיה קטנה. שלב 2: הפרידו את הקוקו לשני חצאים שווים. שלב 3: התיזו על שני החצאים ספריי. שלב 4: סובבו כל חצי בחוזקה לשמאל. תוך כדי סיבוב למרוח 1-2 טיפות של שמן בכדי לאחד כל קבוצה. שלב 5: התיזו ספריי שוב על שני החלקים כדי לוודא שהם שומרים על צורתם. סיום: לפפו את החלק הימני סביב השמאלי עד ליצירת חבל הדוק. חזקו בתחתית באמצעות גומיה קטנה. אביזרים נחוצים: ספריי לעיצוב חזק נגת לחות laque noire, שמל להגנה וברק Elixir ultime וגומיות קטנות.


 

Le Carre-  שיער ארוך הופך קצר בעזרת אשליית הקארה המדומה 

שלב 1: צרי שתי קבוצות שיער בגובה האוזניים ואספי בסיכות את שכבות השיער העליונות. שלב 2: קחי כמות קטנה של באלם ומרחי בצור שווה על שתי קבוצות השיער התחתונות. שלב 3: קלעי צמות מכל אחת משתי קבוצות השיער התחתונות וסגרי כל צמה בגומיה. שלב 4: הדקי את הצמות לאזור העורף בעזרת סיכות. זהו הבסיס לתסרוקת הקארה המדומה. שלב 5: פזרי את שכבות השיער העליונות. מרחי כמות קטנה של באלם לאורך השערה ובקצוות כדי לחזק את העיצוב. שלב 6: בעזרת מסרק שפיץ גלגלי את החלק העליות של השיער פנימה לאורך הרצוי והדקי את קצוות השיער בסיכות לבסיס הקארה. סיום: הברישי את השיער במברשת אובאלית לצורה המושלמת וכסי תוך כדי ההברשה את בסיס בקארה. אביזרים נחוצים: baume double je -באלם עיצוב רב תכליתי, מברשת אובאלית, קליפס לשיער, מסרק שפיץ, סיכות וגומיות.


 

Le Sleek - שיער אסוף לאחור במראה שכבות

שלב 1: השתמשו באצבעות כדי להפריד חלק מהשיער בחלק העליון של הראש. שלב 2: וודאו שהשיער מופרד בצורת "עגבנייה" על הראש. שלב 3: מרחו ג'ל על השיניים של מסרק דק. שלב 4 : סרקו את הצד הימני של השיער ליצירת מראה אסוף לאחור. שלב 5: חזקו בעזרת סיכה וחזרו על הפעולה לצד השני. שלב 6: שחררו את החלק העליון והחליק במחליק. וודאו שאתן מושכות כל חלק מוחלק אחורה. סיום: יצרו נפח מסוים בחלק העליון וחזקו בסיכה מאחור. אביזרים נחוצים: Forme Fatale ג'ל מלא לפן, סיכות ראש, גומיות, מסרק דק ומחליק.

 


 

L'Asymetrique - תלתלים מתוחכמים לצד

שלב 1: הניחו כמות קטנה (בגודל אגוז) של מוס בכף היד. שלב 2: מרחו את המוצר באופן שווה לאורכי וקצוות השיער. שלב 3: יבשו את השיער בפן, ישר - לא חלק. שלב 4: בעזרת מכשיר תלתלים, תלתלו את השיער. לקבלת תלתלים זוהרים, וודאו שכל התלתלים לאותו הכיוון. ליצירת תנועה, בנו תלתלים בכיוונים הפוכים. שלב 5: עשו שביל עמוק בצד בעזרת מסרק והברישו צד אחד של התלתלים מאחורי האוזן. שלב 6: השתמשו בסיכות בבסיס הצוואר כדי להחזיק את הכול במקום. סיום: העבירו את האצבעות בעד התלתלים בעדינות כדי לרכך את המראה. סיימו בהתזה של מוס. אביזרים נחוצים: Mousse bouffante - מוס ניפוח, סיכות ראש, פן, מברשת, מכשיר תלתלים ומסרק.


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים