שתף קטע נבחר

מירי רגב: "אקים תחנת רדיו נוסטלגית"

בעקבות התאבדותו של של גבי שושן, החליטה שרת התרבות לפתוח תחנת רדיו נוסטלגית "זו חובתה המוסרית של אומה להוקיר תודה לאמניה"

מהלך מפתיע: שרת התרבות מירי רגב הודיעה הבוקר (א') כי תחנת רדיו נוסטלגית  תפתח במסגרת תאגיד השידור הציבורי החדש.

 

"מותו של גבי שושן הציף שוב את הצורך לתת במה ליוצרים הותיקים ולעושר התרבותי של ישראל לאורך כל שנותיה. אני רואה חשיבות רבה בהכרה ובכבוד ליצירה וליוצרים הותיקים אשר נכון להיום, לצערי, אינם זוכים לה בחייהם.

 

גבי שושן, "חשיבות בהכרה ליוצרים ותיקים שאינם זוכים לה בחייהם" (צילום: אבי חי) (צילום: אבי חי)
גבי שושן, "חשיבות בהכרה ליוצרים ותיקים שאינם זוכים לה בחייהם"(צילום: אבי חי)

 

שרת התרבות ח"כ מירי רגב סיכמה עם ראש הממשלה ושר התקשורת מר בנימין נתניהו כי במסגרת תאגיד השידור הציבורי החדש המוקם בימים אלו תפתח תחנת רדיו נוסטלגי אשר תשלב תוכניות אירוח ומוזיקה נוסטלגית, בדגש על מוזיקה עברית של יוצרים ותיקים.

 

"אני מודה לראש הממשלה מר בנימין נתניהו ולמנכ"ל משרד התקשורת מר שלמה פילברג אשר נענו מיד לבקשתי והסכימו להוביל מהלך שישנה את היחס לאמנים וליוצרים בישראל" מסרה בהודעה השרה רגב "זו חובתה המוסרית של אומה להוקיר תודה לאמניה, הרדיו הציבורי והממלכתי בישראל הוא הבמה הראויה וכך יהיה."

 

כזכור, זו לא הפעם הראשונה שהשרה רגב מעורה בתכני רדיו. לפני כמה חודשים העלתה לדיון את פרשת גלגלצ כשטענה כי זמרים ישראלים מקבלים במה פחותה בתחנה ואף העלתה הצעה של הקמת גלגלצ 2. רגב העלתה את הנושא בוועדת החינוך של הכנסת ואמרה כי "אמנים פוחדים מאימת גלגלצ. אני נמצאת פה בשם אמנים ויוצרים שהודרו במשך זמן רב. הזמר בשפה העברית צריך לקבל ביטוי גדול יותר, בוודאי בכלי תקשורת ציבורי", אמרה.

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
מירי רגב ב תאטרון הבימה הצגה אוויטה
צילום: מוטי קמחי
לאתר ההטבות
מומלצים