שתף קטע נבחר

פורמולה אורגנית של שמנים אתריים נגד ריחות

חברת "אונה ישראל" משיקה סדרת תכשירים בשם ONA, הפועלת לנטרול ריחות - בדרך יעילה, בטיחותית וידידותית לסביבה, בכל מקום שתרצו – בבית, ברכב, במשרד ועוד.

 

סדרת התכשירים, פרי פיתוח של חברת "Odorchem Manufacturing Corp" מקנדה, מוצעת ב-3 צורות לשימוש - מוצק, ג'ל וספריי (נוזל), המכילים נוסחה ייחודית המשלבת 32 סוגים שלשמנים אתרים הפועלים לנטרול ריחות. ניתן להשתמש בתכשירים לנטרול מגוון רחב של ריחות, כגון - סיגריות, אשפה,ריחות של בעלי חיים, ריחות בחדרי שירותים, ריחות של בישול, ריחות לא נעימים של ריפודים ובגדים ועוד.

 

נטרול הריח מתבצע על ידי היקשרות של מולקולות השמנים האתרים למולקולות הריח, כך שהן מרוקנות ומנטרלות אותו וכך מעלימות אותו. זאת להבדיל מפעולתם של מבשמי האוויר ומפיצי הריח הפופולריים בשוק "המתגברים" על הריח הרע ומסווים אותו, אבל לא מעלימים אותו. החומרים בתכשירים אורגניים, לא רעילים, ובטיחותיים לשימוש בסביבת בני אדם, בעלי חיים וצמחים.

 (צילום: יח"צ) (צילום: יח
(צילום: יח"צ)

סדרת תכשירי ONA מוצעים ב- 3 צורות שימוש: ספריי - אותו מרססים לאוויר 3-4 לחיצות לפי הצורך, וכן מוצק וג'ל המוצעים בקופסאות נוחות לשימוש - פשוט פותחים אותן כשרוצים להעלים ריח רע, או משאירים אותן פתוחות לכל הזמן (מחזיק ל- 2-3 חודשים).

 

75-180 שקל, בחנויות מובחרות ברחבי הארץ
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יח"צ
פורמולה אורגנית של שמנים אתריים נגד ריחות
צילום: יח"צ
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים